Gros Auto - Krāpšana

Nopirku Gros auto veikalā divus jaunus amortizatorus Bilstein, teica ka esot kvalitatīvāki kā Ķīnas un garantija 2gadi,iedeva atlaidi viss it kā OK
Pēc 2 mēnešiem braukšanas mainot bremžu klučus meistars parādīja ka viens no jaunajiem amortizatoriem ir sācis sulot, noņēma nost un uzreiz aizvedu uz veikalu.
Veikalā parādīju amortizatoru un teicu, ka gribētu samainīt pret jaunu, jo čeku arī biju saglabājis,trāpījās veikalā vadītājs un teica ka var sūtīt uz viņu ekspertīzi uz ko es prasīju, ko lai daru ar mašīnu, kas stāv uz pacēlāja servisā, viņš teica lai 2nedelas mašīnu nolieku pie sētas kamēr būs slēdziens no ekspertiem vai arī lai perku jaunu un cerams ka nākamreiz paveiksies un vispār ārā esot ziema un tas esot normāli ka bikini sulo
Takā liekat aiz auss
Esmu Gros auto vīlies

R

R Rolands Semjonovs 18.03.2018

Draudzenei noslāpa auto Rīgas centrā, apdrošināšanas ietvaros izsauca evakuatoru, kurš aizveda līdz Gross Auto. Starteris nedarbojās. Samaksāja 16 eur, pāris dienas darbojās, līdz atkal atteicās. Pazīstams mehāniķis apskatījās un pateica, ka apsūbējis startera kontakts, nomainīja un strādā vēl joprojām, pēc 6 mēn. Iespaids tāds, ka gross apskatījās, iztestēja, laimīgas sakritības rezultātā piešķīlās un atzina par labu esam, tik vien palika kā iekasēt par diagnostiku