www.sudzibas.lv Gros Auto klienu apkalposhana

Gros Auto - klienu apkalposhana

ja esi vieniigais klients - triis no paardeveejiem apkalpos tevi, bet, ja ir pilns veikals - apkalposhana ir zem katras kritikas.
briizhiem likaas, ka kaa visiem, kuriem pieveersa uzmaniibu - jaapilda anketa kliena kartei. tik man nafig to karti nevajag, tikai noirkt konkreetu lietu bez atlaideem.
taatad naakoshreiz njemshu anketu un tur ierakstiishu - karti nevajag, dod man detalju.
laikam paaraak ilgi esmu dziivojusi aarpus LV, kur apkaloshana ir 10 x augstaakaa liimenii, kur nav jaaveero paardeveeju vaibstiishanaas.

V

S Sauliite 27.08.2011

Ja jau visur citur ir tik ļoti labāk, tad paliec tur un nepiesārņo Latviju ar savu klātbūtni!

T ToSauliite 27.08.2011

Labvakar! Atkal tavs komentārs trāpīgs kā kulaks zem acs! Izklaides pasākumus neapmeklē?

S Sauliite 27.08.2011

Šovakar bez izklaides pasākumiem :)

T ToSauliitei 28.08.2011

Nu tava klātbūtne šeit arī nav obligāta, gudrīte tu mūsu un Latvijas saulīte nebeidzamā!