www.sudzibas.lv Gros Auto Eļļas maiņa

Gros Auto - Eļļas maiņa

Iesaku neiet uz Gros auto, kas atrodas Ķengaraga pie Doles, apkrāpj cilvēkus.
Vakar 15/04/2019 biju ieskrējis nopirkt eļļu Gros auto pie Doles, tātad nopirku eļļu un par cik bija jāskrien un eļļu tieši vakar nomainīt nevarēju uzjautāju cenu par eļļas nomaiņu, meitene, kas atbild par servisa pieņemšanu teica 17 euro, es pārjautāju "ar darbu? " meitene atbildēja ""jā". Un tā uzzinot cenu padomāju moš var ieskriet citur nomainīt eļļu pa 10 euro, nu, atradu tik Iļģuciemā, padomāju bik patālu, nomainīšu tajā Gros auto pie Doles.
Un tad nākamajā dienā (šodien 16/04/2019) iebraucu nomainīt tad to eļļu, iegāju un prasu, vai var nomainīt eļļu, meitene teica, ka var, bet ir jāpierakstās, es teicu, labi. Un es uzsvēru "tad 17 euro par eļļas nomaiņu? " meitene neatbildēja paskatījās uz blakus esošo vīrieti, un uzjautāja "17 euro? " cik noprotu menedžeris vai nezinu, kas viņš tur ir. Izvelk kalkulatoru, sāk tur kaut ko rēķināt. Saka 24 euro + darbs. Es bik šokēts. Saku, man vakar sieviete teica, ka 17 euro plus darbs. Viņš atbild nezinu, ko un kas jums teica.
Var redzēt, ka cilvēks izmanto iespēju izspiest naudu. Jo datubāzē neuzradās, ka eļļu ir mainījis tādējādi nezina cenu.
Iesaku atrast citu servisu kur nomainīt eļļu!

16.04.2019