Gros Auto

Braucu uz serbisu mainiit ellu un tuvaas gaismas lukturi-ellu nomainija,gaisma tuvaa deg ne labaak kaa gabariits un arii panelii iededzot tuvaas raada ka deg arii taalaas, bet deg tuvais blaavi,gaismas nesataisot remontu pavadziimee iereekkinaaja par pilnu summu!Ja taa turpinaasiet lauziisim ar Jums liigumu,taa jau prasat par stundu darba 25ls,un slotinnu mainat arii 10 minuutes,es varu nomainiit pa 1 minuuti!

J Janis 09.05.2007

Pilnigi- KARLO MOTORS, kas Shkodas remontee ari lidzigi - gaisa filtru 15 (!) minutes maina- ta pa to laiku to filtru ne tikai ielikt, bet, ja vinja noliktavaa nav, ari aizskriet pari ielai uz benzintanku un nopirkt var paguut. Pizdec..

G generators 14.11.2008

nuu bet kur tad probleema- roku nav?

. ......... 12.12.2008

nu tad nebrauciet un mainiet paši slotiņas un visus tos sūdus pie mājas pagalmā Bomži!