A Arvids 03.01.2008

100% piekritu. Banditu uznemums

D Dace 30.01.2010

Tad jau labi, ka es līdz darba iespējai nemaz netiku. Biju uz pārrunām. Kā muļķe atbildēju godīgi uz visiem jautājumiem. Pat uz tādiem - kur vīrs strādā, vai ir sava vai vīra mašīna, vai es daudz slimoju. Pēc tam GRIF vēl 2 mēnešus sludināja un rīkoja lielo konkursu uz darba vietām, taču kur nu tādu ekstru kā sniegt normālu atbildi par tālāko konkursa gaitu. Man jau sen vairs tā vieta nav vajadzīga, taču par firmas attieksmi tas liecina. Ja kādreiz viņi bija pirmā vieta, kur griezos pēc IAL, tad tagad noteikti pameklēšu kādu citu profesionālu uzņēmumu šajā jomā.

D Dace 03.08.2011

Pilnīgi piekrītu! Ja vajag pozitīvu un jauku attieksmi no personāla, iesaku pēc IAL griezties firmā Eridanuss Daugavpils ielā! Jaukas, sirsnīgas un smukas pārdevējas! :-)

T ToDace 03.08.2011

Seksuālās minoritātes?