E egonsr 01.11.2013

Vēl viena web vietne, kurā šo "Green Coffee" draņķi reklamē:
Turklāt šajā vietnē tiek dzēsti visi negatīvie lietotāju komentāri. Krāpnieku kantoris vienvārdsakot.

S Sanita Gredzena 05.11.2013

Green Coffe lietoju 2mēnešus. Pieņēmos svarā par 3kg (pretēji solītajam-svara samazināšanās). Zvanīju, lai atgriež naudu. Kundze krievu valodā izstāstīja, kā jārīkojās un atsūtīja e-pastu par turpmākām darbībām, piebilstot, ka šī ir pēdējā izsūtīšanas diena. Tai pat dienā iepakojumus izsūtīju uz Poliju (kases čeks ar datumu), kur vēl samaksāju 1.58Ls. Gaidīju 20 dienas - tā arī neko nesagaidīju. Tad zvanīju, kur tā pati kundze krievu valodā man paskaidro it kā nokavētas 2 dienas un AMEN (aizmirstiet par naudu). Viņi pat neuzskata par vajadzību uzrakstīt atbildi... SKUMJI - ka uzķeramies, bet kur aitas, tur cirpēji... Vēlreiz saku - NETICIET!!!

A aivars333 07.12.2013

Green Coffee pilnīga krāpšana !!! Nopirku -apēdu- REZULTĀTS BIJA !!! PAZAUDĒJU IEVĒROJAMU NAUDAS SUMMU, BET SVARU NĒ!!!

Z Zany 21.12.2013

Mīļie cilvēki, neesiet muļķi! šīs tabletes arī es, diemžēl, nopirku, jo reklāmas triki uz mani atstāja iespaidu, tagad rūgti nožēloju, nodzēru 60gb pa mēnesi, 2 tabletes dienā...rezultātā problēmas ar kuņģi, aknām un pluss 6kg..muļķīgi.Protams, es, dzerot šīs tabletes, paralēli ievēroju veselīgu dzīvesveidu, jo sapratu, ka no tabletēm vien nekas nebūs, un pat ievērojot šo veselīgo dzīvesveidu pieņēmos par 6kg un sabeidzu iekšas...Ja nebūtu ievērojusi šo veselīgo dzīvesveidu, tad būtu pieņēmusies par vismaz 10kg...Arī zvanīju prasīt atgriezt naudu, kur man atbildēja, ka laiks ir nokavēts...Neuzķerieties.!!! Es vienmēr biju pret notievēšanas tabletēm, taču šīs taču, ka reklāmās min, DABīGA KAFIJA, VESELīBAI NEKAS NOTIK NEVAR utt., un tomēr iegādājos, un tagad tiešām jānožēlo...Meitenes mīļās, labāk esiet un palieciet tāas kādas esat ar visiem saviem liekajiem kg..tikai nepērciet šo mēslu...nauda un veselība zemē nosviesta...

S smīkņa 21.12.2013

Tas nav nekāds veselīgais dzīvesveids, ja tu mēneša laikā par veseliem 6kg uzēdies. Nevajag rīt kā cūkai uz kaušanu un visu brīvo laiku zvelnot pie TV, tad arī problēmu ar svaru nebūs.

Un kafijas tabletes nekādā veidā tev iekšas sabeigt nevarēja, vismaz tādās dozās, kādās jūs visi tās lietojat.

M mincenite2818 12.02.2014

ja es pilnigi piekritu vajag ierobezot sevi esana tabletes tikai palidzes nomest atrak svaru neka tas butu bez vinam es ari dzeru un minimali edu piem viena ola brokastis un ap plk 16 kartupeli ar mazu galas gabalinu tas viss daudz udeni dzeru pat kafiju ar pienu dazreiz sveru 76 kg tagat 63 taka viss ar tam tabletem ir okey nevajag rit pec sesiem tapat dazreiz sanak kautko iemest mute bet ja gribi mila but skaista tad ir kautkas ari jaupure luk ta ...

I Inese Inchuks 15.02.2014

Web vietne, kurā šo "Green Coffee" reklamē: http://atlaizucentrs.com/veseliba/green-coffee/, bildē sieviete vārdā Marija Ābola
Zaudēja 35 kg 4 mēnešu laikā, iesaka dietologs Jānis Valters :). Citā Web vietnē reklamē preparātu "Garcinia Optima": http://garciniaoptima.com/l2/sllv_gohvklv, jau bildē tā pati sieviete tikai vārdā Elīna Giržda notievēja par 35 kg 4 mēnešu laikā, un to pašu dietologu jau sauc "Georgs Pahars un esmu dietologs ar 15 gadu lielu pieredzi".

S sunskakisvarnapele 15.02.2014

nav tada auga vai butnes ka Green Coffee. Palasiet internetaa par so, pirms teret naudu par neko.

M mincenite2818 17.02.2014

nu ja laikam no koka tiko nolidi nav green coffee haha ja butne varbut nav bet green coffee gan ir atver enciklopediju un palasi nu bet tas ta info tie kas skola nav macijusies

J Jydite 18.02.2014

Dzēru pus otru mēnesi, svars ne pieņēmās, ne pieauga.
Bet piekrītu ZanY.
Sabojāju vai nu kunģi, vai aknas, vai aizkunģa dziedzeri, jo bija sāpes pakrūtē un vēl citas sūdzības.
Biju pārstājusi dzert kafiju kamēr dzēru šīs tabletes, pēc tam pārtraucot jutu, laikam, kas ir ir narkomāniem paģiras,
bez kafijas krūzes miegs un nespēks bija briesmīgs.
Atsāku atkak dzert kafiju un svars pienāca klāt pēc tam.
NEIESAKU PIRKT, JO NEKAS LABS TABLETĒS NAV.

S saulite13 25.03.2014

visiem silti iesaku neuzkerties uz jaukajaam Green coffee reklaamaam, taas pilniigi neatbilst patiesiibai. Visa taa ir naudas izkraapshana un neviens jums naudinu atpakal neatgrieziis, atradiis kaadu iemeslu, lai neatgriestu. Saudzeejiet savu veseliibu!

K krikrikkrik 16.05.2014

Ja jau gribat veselīgu kafiju, tad iesaku bulletproof coffee. No amerikas pasūtot ir 40 dolāri par shipping jāmaksā. Savukārt UK izplatītāji uzlikuši uzcenojumu par ~20 dolāriem un shippings arī iet patsmitos. Tā vienīgā kafija pasaulē, kas ir patiešām laba. Bet maksā arī ne pa jokam.

A Aldera 19.05.2014

Paskatoties uz bildēm, tā gribējās pievienot komentāru...pašam " dietologam" ir 2. vai 3. pakāpes aptaukošanās...!

Z zemzare 22.05.2014

dzeru gandrīz mēnesi, ar otro nedēļu sāka kristies apetīte un svars, pēc sešiem neēdu, drīz būs -9 kg, badā neesmu ..

Z zemzare 22.05.2014

dzeru gandrīz mēnesi, ar otro nedēļu sāka kristies apetīte un svars, drīz būs - 9 kg, badā neesmu

I iumans 25.05.2014

Es arī "uzķēros" uz Green Coffee kapsulām. NEPĒRCIET, SVARU NEZAUDĒSIET !!!

J Jana_C 28.05.2014

Varu tikai pievienoties augstāk rakstītajam - iegādājos šo produktu un sākās nopietnas problēmas ar kuņģi.

J Jana_C 28.05.2014

Piekrītu par 100% augstāk rakstītajam - iegādājos šīs brīnumzāles, pēc nedēļas lietošanas sākās nopietnas problēmas ar kuņģi.

L laimy 10.06.2014

e-bay var nopirkt šīs green coffee beans (60 gb.) par 20 USD un bez tam ar bezmaksas piegādi...!!! noteikti, ka nekas labs tur nav, ja jau zaudē svaru tik ātrā laikā...un cik noprotu, pat nezaudē !!!

T trakaisssss 15.07.2014

Tas visdrīzak ir atkarīgs no tavis paša organisma, man izdevās nomest 6kg 2 nedēļu laika un svars pēc tam arī nav pieaudzis. Neko slikti par šīm kapsulām nevaru teikt, es drīzāk visiem ieteiktu izmeģināt.