www.sudzibas.lv Green Coffee Viltus reklāma

Green Coffee - Viltus reklāma

Kādu laiku atpakaļ lasīju internetā par šo brīnumaino produktu!!! Jo ieejot Inbox sākumlapā, metās laukā reklāma par šo brīnumlīdzekli!!! Salasījos daudz dažādas informācijas mūsu LV interneta lapās, Krievijas un arī Amerikas lapās tulkojot pozitīvas atsauksmes, nolēmu pasūtīt!!! Sūtot, piedāvāja atlaidi un pluss vēl iegādāt vienu lieku bundžu ar šīm kapsulām, par vēl lētāku cenu, jo, it kā, kāda kliente esot tikko atteikusies no sava pasūtījuma un esot iespēja piepirkt arī to, pa lētāku naudu!!! Ok, tā arī darīju - pasūtīju preci!!!Tad pienāca rēķins!!!Biju šokēts, jo pirms rēķina saņemšanas, zvanīja menedžeris, lauzītā krievu/leišu mēlē pārprasīja pasūtījuma saturu un piedāvāja to bonusa preci!!! Pēc pasūtījuma akceptēšanas, vienojāmies par summu, bet tā rēķinā bija lielāka!!! Otra lieta, sarunājām norēķinu kurjieram, kad atved preci, bet rēķinā bija simtprocentīga priekšapmaksa!!!Nolēmu, ka nafig, nevajag!!! Ģimene arī bija skeptiski noskaņota pret šo līdzekli.....Tā viss beidzās, līdz šodien, atkal Inboxa izleca šī brīnumlīdzekļa reklāma!!! Palasot atsauksmes, tad senāk un šodien, konstatēju, ka tās ir identiskas, tik nomainīti komentāru datumi!!!Jopcik ar ārā!!! Tātad, skaidra lieta, ka visas labās rakstītās atsauksmes ir viens vienīga bleķis, pašu produktu izplatītāju sacerētas!!! Līdz ar to, cilvēki, ļoti, ļoti, esiet uzmanīgi, lai neigrābtos šajos viltvāržos!!!Un viss šeit negatīvi rakstītais par šo produktu un kompāniju, ka neatgriež naudu, ka nepazūd tie kg un daudz kas cits - IR PATIESĪBA!!!