Granders SIA - Krāpšana

30.12.2021. G. Veicu pasūtījumu (nr. : m-655130-4152) 81.88 Eur vērtībā (kopā ar piegādes samaksu) . Pēc maksājuma veikšanas līdz 06.01.2022. G. Nesaņēmu atbildi par veikto maksājumu. Veicot vairākkārtējus zvanus, uz tiem netika atbildēts. 06.01.2022. Saņēmu šādu atbildi:

paldies par jūsu veikto pasūtījumu nr. M-655130-4152. Jūsu maksājums eur 81.88 ir saņemts.
Pēc pasūtījuma saņemšanas no piegādātāja noliktavas, jūs saņemsiet e-pasta vēstuli par sūtījuma nodošanu jūsu izvēlētajam piegādes servisam. Preces tiek sūtītas no noliktavas Itālijā, un kā norādīts mājas lapā vidējais piegādes laiks ~ 15 darba dienas.

Līdz 20.01.2022. Bija pagājušas 22 dienas un nesaņemot atbildi, rakstīju, lai veic atmaksu, ja nevar piegādāt preci uz ko saņēmu šādu atbildi:

mums ir problēma ar konkrētā sūtījuma piegādi un šobrīd risinām šo problēmu, bet ņemot vērā, ka pasūtījuma piegāde ir ievērojami ieilgusi un nav notikusi termiņā, veiksim pirkuma maksas atmaksu.
Vēljoprojām neesmu saņēmusi atmaksu, kā arī uz telefona zvaniem neviens neatbild.
Pielikumā pievienoju samaksas rēķinu.

Ar cieņu
Inga Popova