Grand Pr - Krāpnieks

Krāpnieks, melis un zaglis! Ar tik nekaunīgu cilvēku saskaramies pirmo reizi mūžā! 2015.g. jūlijā Jānis no Rīgas pie mums griezās ar steidzamu vajadzību pēc preces (bērnu aktivitāšu tuneļiem), nācām pretī un, saņemot e-pastā maksājuma uzdevumu no Jāņa, preci izsniedzām veikalā (Jelgavā) izmisušajam un steidzīgajam klientam...Nākošajā dienā atklājās, ka nauda tomēr nav ienākusi mūsu kontā (maksājuma uzdevums bija viltots)... Tad sākās vairāku nedēļu garas atrunas un solījumi, kāpēc nauda joprojām nav mums nogādāta, samaksāta.. Dienu no dienas klausījāmies Jāņa atrunās, cerot uz to, ka godīgums tomēr pastāv... Kad mūsu pacietības mērs bija pils, solījām vērsties policijā - Jānis mums naudu solīja jau nākošajā dienā, liekot ķīlā savu galvu... Naudas nav joprojām (ir 27.augusts)!Esam uzrakstījuši policijā iesniegumu un aicinām to darīt visiem, kurus Jānis Grandāns ir apkrāpis, lai Jānis Grandāns saņem pēc nopelniem! Ja apkrāptie policijai neziņo, tad šādas viņa krāpniecības paliek nepamanītas un krāpnieks, Jānis Grandāns, staigā tālāk un turpinās krāpt citus!

K karmena2 28.08.2015

Paši vainīgi, ka izsniedzāt pirms nauda bija kontā. Domājat, ka policijai tas interesēs? Parasta civillieta, nekas vairak.

L Lepnā Lavīze 28.08.2015

Feisbukā māmiņu tirgotāju grupā redzēju veselu baru apkrāpto. Jums jāsakontaktē ar viņiem un jāapvienojas, kolektīvam iesniegumam kriminālpolicijā ir lielāks spēks.

M Marko Boiko 30.08.2015

es satiktu un noshautu!!

S saintific86 01.09.2015

Больше чем условку ему не дадут. У человека стиль жизни такой, кидать людей. Сам с ним столкнулся.

T timoha 04.09.2015

Rēzeknes policijā uz šo tipiņu jau ierosināta krimināllieta!

S saintific86 04.09.2015

pec kada panta?

180

T timoha 04.09.2015

Visi šī tipiņa piekrāptie!!! Lūdzu griežaties policijā, atsaucaties uz to, ka RĒZEKNĒ ir ierosināta krimināllieta!!! Apveinosimies un panāksim šī blēža sodīšanu! (pat ja līdz apcietinājumam neaizies, vismaz no biznesa vides šādus cilvēkus jāizolē)!!!

S saintific86 11.09.2015

nu ka iet ar to Grandanu? ir kadam zinas?

S saintific86 11.09.2015

ļoti interesanti, ka klajas Janim

S saintific86 14.09.2015

A Aigons2 28.09.2015

O, arī Rēzeknē viņu mīl?:)) Labprāt piebiedrotos. Vienīgi patālu man. Ko viņš jau tur ir sadarījis?

S saintific86 25.11.2015

Ta nevis civillieta, bet KL 180.pants. Zādzība, krāpšana, piesavināšanās nelielā apmērā