www.sudzibas.lv Grāmatnīca "Globuss" Izsit papildus preces

Grāmatnīca "Globuss" - Izsit papildus preces

Ar veiklu roku kustību čekā tiek iesistas preces, par kurām tev pašam nav ne jausmas.
5.septembrī veikalā Globuss iegādājos dāvanu maisiņu, pildspalvu un dzēšgumiju. Kasē norēķājos un pat prātā neienāca čeku uz vietas pārbaudīt. Atnākot darbā uzmetu aci čekā, pamanīju, ka iesista prece "Trīsstūris B" kods 8590838304019. Nieka 49 saņi, bet pretīgi.
Iet uz veikalu un kasīties? Kā lai pierāda, ka man toč tāda prece nebija?
Kasieris Nr.3 plkst.12:52

donna b 05.09.2012

Nākamreiz Tev noteikti prātā ienāks pārbaudīt čeku, ko šeit vēl var pateikt. Un tu tagad arī nevarēsi neko pieradīt, netaisot inventarizāciju.

C chingy 21.09.2012

Nedomāju, ka tas tika izsists speciāli. Tāpat tas kasieris tos 49 santimus sev kabatā neieliks, jo izsists čekā. Vajadzēja tajā pašā dienā Tev piezvanit vai doties atpakal uz veikalu un noskaidrot to situāciju, varbūt vēl atcerētos tevi un ko tu pirki.