www.sudzibas.lv GP Recruitment Drausmīga attieksme pret darbiniekiem

GPR Recruitment / Darbs tomātu siltumnīcā - Drausmīga attieksme pret darbiniekiem

Vēlos brīdināt visus, kas apsver domu braukt strādāt uz šo tomātu siltumnīcu. Attieksme pret darbiniekiem ir zem nulles. Katru dienu tevi lamā, nonicina un izturas kā pret mēslu.
Darbā dzen, jo ātrums viņiem ir ļoti svarīgs, ja strādāsi pārāk lēnu atkal nāks un tevi lamās. Bet kvalitāti viņi arī prasa, ja strādājot ātri nesanāks tik kvalitatīvi, viņiem tas ir vienalga, atkal nāks un tevi lamās. ātrums ir nepieciešams super liels, ja es ātri strādāju, tek sviedri, nav spēka...tas vēl ir par lēnu.Apstāties pat uz pāris sekundēm nevar, runāt ar kolēģiem nevar.
Pārtraukumu ir maz un īsi, paspēt var padzerties un apēst vienu maizīti pa visu darba dienu. Bonusus kā tādus nav iespējams dabūt, ja vien neesi robots vai strādā uzņēmumā vismaz gadu. Normas ir pārāk augstas tādēļ lielu daļu darbinieku ik pēc mēneša atlaiž, lai atkal atvestu jaunus upurus no kuriem atkal pāris darbiniekus atstās un pārējos atlaidīs.
Nevienam cilvēkam nenovēlu tādu darbu, tāpēc padomājiet pirms mesties šajā darbā....

M meli123 14.01.2016

vai drikst zinat kura valsi sis darbs ir

Latviešu tautas 14.01.2016

A kur vel var but tāda attieksme pret darbiniekiem? Noteikti Latvijā! Zvēru ka tāda attiksme pret darniniekiem katra otrā latvijas mazas firmas, kur vel saimnieks no Tuva Austrumā "dieva izvēletās tautūbas", ar uzvardu, kas beidzas ar "-man" vai "-manis"! Piemieram, Goldmanis no SIA Berkuts...

N Nauris Majors 22.03.2017

Līdzīgi, kā ar "NEXT Emploiment', kur devos uz alus taras šķirošanu Vācijā - Adrese : Langenhagen Berlinalea21 - NEKAD TURP NEDODATIES!