www.sudzibas.lv GP Recruitment Nekorekta attieksme pret cilvēku

GP Recruitment - Nekorekta attieksme pret cilvēku

Pirmkārt jau devos uz šī uzņēmuma filiāli jautāt par sev interesējošo vakanci, tur man paziņoja ka vakance vairs nav aktuāla kaut informācija bija mājās lapā atjaunota. Tad ģimenes mudināta tomēr pazvanīju uz Rīgu tur teica ka varu tikt ja izturu interviju. Tad nu norunāju dienu un laiku 4 janvārī 12 plkst, būt Rīgā viņu ofisā. Līdzi bija cv kā lūdza sagatavot. Bet tad sākās pats nekorektakais šis firmas darbība. Pirmais jau paprasīja ja reiz esmu no Madonas puses kāpēc negāju tur, izstāstu visu ka biju tajā ofisā un ko man pateica sieviete vārdā Evita. Tad Rīga tāpat zvana Madonai un beigās, man paziņo ka esmu jau angļu valodā uz interviju Madonā bijusi un šie atzinuši ka manis izvēlētajai vakancei nederu. Tad nu Rīga nemaz neņēmās īsti taisīt interviju, kaut arī viņiem teicu ka nekāda intervija angļu valodā Madonā nav bijusi. Tāpēc šai darbā iekārtošanas firmai īsti neticu ja šāda attieksme pret cilvēku. Jo ne jau labprāt no Madonas brauktu uz Rīgu ja darba interviju būtu iespēja jau dabūt Madonā, kā Madonas filiāle paziņoja Rīgai.

J