I IneseAboma 11.07.2011

NENOKAVĒ! TIKŠANĀS LATVIJĀ JAU PĒC 2 NEDĒĻĀM! ZVANI UN PIESAKIES TŪLĪT!
Amats: Augļu pakotājs
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h
Darba uzsākšana: jūlijs/augusts. Darbs ilgst visu gadu.
Darba stundas: Pilnas slodzes darbs
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
NVA atļauja http://www.nva.lv/index.php?cid=3&mid=75
Pro-Force LTD meklē augļu pakotājus uz pilnu slodzi Mansfield kompānijai, kas ir vadošie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītaji Eiropā. Darba pienākumos ietilpst augļu (ķiršu, zemeņu, ābolu, plūmju, bumbieru un melleņu) pakošana pēc klientu prasībam un standartiem. Iespējama dzīvošana karavānās (£32, 27 nedēļā).
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot references nr MANPACK, pa tālruni 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.
DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS

NENOKAVĒ! TIKŠANĀS LATVIJĀ JAU PĒC 2 NEDĒĻĀM! ZVANI UN PIESAKIES TŪLĪT!
Amats: Ābolu lasīšana
Atrašanās vieta: Chartham, Kent
Alga: £5.95p/h + bonusi par normu pārsniegšanu un kvalitāti (jo vairāk Jūs salasīsiet, jo vairāk nopelnīsiet)
Darba uzsākšana: 2011.gada augusts. Līdz 2011.gada novembrim.
Darba stundas: Atkarīgs no sezonas, bet nevajadzētu būt mazāk kā 39 darba h nedeļā
GLA Licences Nr PROF0001
UK Reg.Nr.5580634
NVA atļauja http://www.nva.lv/index.php?cid=3&mid=75
Pro-Force LTD meklē ābolu lasītājus Mansfield Farm, Kent un Scripps Farm, Kent. Darbs sākas augustā un ilgst līdz novembrim. Darba stundas atkarīgas no augļu daudzuma un laikapstākļiem. Parasti tās ir ne mazāk kā 39 darba h nedēļā. Darba pienākumos ābolu lasīšana pēc klientu prasībām un standartiem. Iespējami arī citi lauksaimniecības darbi. Fermas atrašanās vietas dēļ mēs piedāvājam dzīvot karavānās. Samaksa par karavānu nedēļā £32, 27.
Lai pieteiktos, lūgums kontaktēties ar personāla atlases komandu, norādot referenci ĀBOLI. Tālrunis 00441227730349/00441227733880, vai e-pastu: [slēpt]@pro-force.co.uk.

DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS