www.sudzibas.lv GP Recruitment Naudas daleja neizmaksasā

Gp Recruitment / Hobij - Naudas daleja neizmaksasā

Sveiki, vēlējos pastāstīt par parīs darbiekārtošanas aģentūrām, Gp Recruitment un hobij (hobij. Nl)
izdomāju ka jāpamēģina veiksme ārzemes jo bija diezgan lielas kredītsaistības, tad saku meklēt interneta aģentūras un darbus ārzemes! Atradu Gp Recruitment! Kas ir laba aģentūra tikai problēma tā ka viņi nezin pilnigi visu ko un ka nākoša aģentūra (hobij) dara ar darbiniekiem! Noslēdzu līgumu ar Gp Recruitment un devos uz Nīderlandi, tur mani sagaidīja Hobij, aģentūra, jau tad līkas ka bardaks un pa parastajie strādniekiem nedomā un nerūpējās, apmēram 2h nosēdēju un nogaidīju kad kāds atnāks un sāks kko darīt, tikmēr sēdēju un runāju ar vienu lietuviešu meiteni kas bija atbraukusi neilgi pirms manis! Un tad beidzot atnāca 2 vīrieši, un teica ka jāparaksta līgums, visu tik ātri lika izdarīt ka pat aci nepaspējām uzmest un tad mūs veda taisīt tā saucamo (Sofija numuru) ! Tad beidzot veda uz māju kur jādzīvo, sakuma kad ieraudzīju domāju ka vismaz tas ir labāk neka rūpēšanas pa darbiniekiem, bet tomēr neka! Veļasmašīna tāda ka bail pieskarties jo var izsjukt, tualete viss no pirmā acu skata kartība bet kad nolaiž ūdeni viss aizdambējās un ja lietains laiks tad kanalizācija uz augšu nāk un smird! Tagad par pirmo darba dienu, pateica ka jābūt darba pēc 2h bet ne adresi ne celu nezināju, tad zvanīju un jautājam kas ka kur jābrauc, teica lai interneta paskatos kaut pasi iepriekšēja diena apsolīja ar mašīnu aizvest, tad nu meklēju un blanijos apmēram 1h līdz beidzot atradu! Darbs bija diezgan smags un samaksa slikta, nostrādāju 5 dienas pa 9h un saņemu tik 100 EUR, zvanīju jautāju kas pa lietu, teica ka noskaidros un pēc 5min pārzvanīs tā ari nepārzvanīja tas ilga apmēram 2 nedēļas līdz viņiem apnika ka 3 - 5x diena viņiem zvanu, tad saka parādīties mistiski atvilkumi, jautāju par ko tas teica pa koplietošanas telpu, domāju kāpēc man par to kautkas jāmaksā ja jau tā 80 eur pa iri nedēļa maksāju un tie mistiskie atvilkumi dažreiz bija īres cenas lieluma! Nākamreiz kad zvanīju tad viņi teica pavisam ko citu! Bija gadījums kad atnāk algas lapiņa bet nauda uz kontu nav aizskaitīta vel šobrīd! Neiesaku sapīties ar hobij, ja braucat caur Gp Recruitment tad uzzināt kāda aģentūra jūs sagaida galā, jo tā saudzēsiet nervus un netiksiet apmuļķoti

J

A Agita V 30.09.2016