GP Recruitment

Ar so firmu braucu uz UK.Kad ar bija aizbraukusi lidz galam,mus parnema nakama firma- FLAME. Tad ari sakas visas problemas! Mums no algak nema nost naudu cik vini sagribeja.Tiem ,kam nebija nekadas anglu val zinasanas, tos vispar nenema galvaa, kaut ari taja firma strada viena latviete-koordinatore, bet vina ipasi neiedzilinajas citu problemas! Negaidiju tadu attieksmi!!! Tiesam nevienam niesaku caur so darba birzu (FLAME) meklet darbu! Priecajos ka tiku no ta vala. Parejas Uk darba birzas bija attieskme ka pret cilveku :) Galvenais ir zinat savas tiesibas katra valsti! Ja tas nezinas kaut dalu, tad bus jasamierinas ar slikto attieksmi domajaot ka tas ir normali. Lai veicas ;)

I

A aleksejs 27.09.2006

GP Recruitment Ludi! neobras4aitesj v etu firmu. u menja uze 4 znakomih tak uehali. snacala zdali poci 3 mesjaca, kormili zavtrakami, potom s gorem popolam poehali. obescali na upakovku kartoski i privezli na pole sobiratj klubniku. hozjain pro kartosku voobsce pervij raz uslisal. pozvonili v GP Recruitment, a tam skazali esli ne nravitsja to mozete vozvrascatsja. a pro denjgi i ne mectaite. tak i esce zarplata na klubnike bila okolo 50 funtov v nedelju potomu 4to pogodi ne bilo normalnoi. odni voobsce priehali, a u hozjaina glaza bolsie. on pozvonil pri nas v gp i potom tolko skazal tipo ladno ostavaitesj raz piehali. obhodite lucse eti firmi storonoi i rasskazite druzjam.

J Janka 17.02.2009

Nebrauciet straadaat caur so firmu! GP Recruitment cakaree cilveekus! Samaksaa naudu, aizbrauc straadaat, bet darba nav! cilveeki seez bez darba, vai arii straadaa un pelna grasus un atbrauc maajaas veel nabagaaki nekaa aizbraukusi. Lauksaimnieciibaa pret cilveekiem izturaas kaa pret lopiem, jaastraadaa visa diena 10 stundas, un atpuusties var 30 minuutes, ja gribi uz tualeti jaaiet kruumos! Latviesus tur netur par cilveekiem bet par vergiem, uz 200 cilveekiem vasaraa ir 12 duskabiines un 5 velasmasiinas, cilveeki slimo ar kashki, dziivo antisanitaaros apstaaklos, par maajaam vai vagoniem jaamaksaa vairaak, nekaa saakumaa staastija, un darba nav vispaar, labi ja kaadu dienu 30 maarcinas var sagrabinaat lai nopirktu paeest. Naudu atvelk par visu par ko vien var, kameer cilveeki laukaa straadaa tikmeer kaads izloznaa pa personiigajaam mantaam un kaut ko nozog. Sausmas kas notiek. Lielais firmas vadiitaajs Ginters visu tik skaisti pastaasta, savaac tik naudu un vairaak neliekaas ne zinis! Uz telefonu sekretaares atbild! Jaa vinu var sazvaniit pa mobiilo telefonu +37128661116 vajag tiesaa iesuudzeet visu to vinu kantori, ilgi vairs viniem nav palicis. Un ja taisniibu neizdosies panaakt likumiigaa celaa tad atradiisies citi veidi, bet kaut kas ir jaadara.

E ES 15.05.2011

Zinu vismaz 10 cilvēkus, kas iekrituši viņas lamatās.

D Dace 23.05.2011

piekrītu, savāc tik naudu un pēc tam neliekas ne zinis. Es arī zinu 6 cilvēkus, kurus uzmetis GP Recruitment gan UK, gan Nīderlandē Bikkel...