Gold Beauty - Krāpšana

Будьте бдительны, кампания 24к вновь сменила название, теперь она называется Gold & Beauty. До сих пор обзванивают женщин и предлогают лохотрон в виде бесплатной ознакомительной процедуры, во время которой втюхивают вам кредит на суцмму 1200, 2400 и 3600 евро.

E

R ri4y 25.08.2015

НУ ты и лошара! Все гнать умеют! Прежде чем гнать проверь инфу в Лурсофте это 2 разные компании и 24к как я вижу название не меняли как и Голд анд бюти, которое основано в 2010 году. У них если взять список членов правление, даже персоны разные!

D duuda 16.09.2015

Tieši tā - man atnāca sms no šīs firmas, kur viņi paši uzrakstīja, ka "24 karati" tagad sauksies "Gold Beauty", jo, lūk, tagad viņi esot tur daudz ko uzlabojuši utt. Bet tāpat pat muļķim skaidrs, ka nosaukums tiek mainīts jau kuro reizi, lai varētu meklēt jaunus klientus un muļķot viņus.

O Oks1111 04.11.2015

24к и gold beauty это всего лишь логитипы, принадлежащие одному юр. лицу SIA MP Latvija. Интересно как вы проверяли gold beaut в лурсофте, если такой зарегестрированной фирмы даже не существует ) а членами правления могут назначить хоть двоника соседнего двора, владельцами являются учредители компании, информацию о который лурсофт раскрывает за деньги. Что касает самой конторы SIA MP Latvija и ее брендов 24к и gold beauty под видом "салона красоты", девочки, держитесь от них подальше, тупой развод на деньги.

K KM1975 05.11.2015

Спасибо за комментарии ! Мне тоже позвонили из Gold Beauty. Насторожил тот факт, что попросили взять с собой паспорт!

A atvars 09.11.2015

ienīstu šos krāpniekus!

G googoosha 06.12.2015

Devo4ki! Esli vi gotovi platitj minimum 77 euro v mesjac, to vozmozno mozno poprobivatj tuda hoditj i to nezvestno kakoj rezuljtat budet. Srazu dolzen zaklu4itj dogovor na god...!!! Gde eto vidano, 4to za saloni takie...
Powla, t.k. pozvonili, predlozili besplatno, kone4no ja predpologala, 4to budut vtjuhivatj, no tak naglo i navjaz4ivo, naobarot ottalkivaet. Dumatj ne dajut... libo 1400 eu, toljko segodnja...libo v dva raza boljwe v drugoj denj. 4 glaza na tebja smotrjat i ne znaew 4to otvetitj, i tak i tak objasnjaew... Razozlilo diko. Ja ne isiklju4ala, 4to budu hodit, mozet i hodila bi, no taaaak... Sdelali masku na pol lica i srazu finansogo menedzara zovut, kotorij raskladivaet po polo4kam programmu... Podhod, s4itaju ne praviljnim! "Vam 4to na sebja zalko takie kopejki..." I 4to za bred... k nam hodjat invalidi, u4itelja (da, mozet bitj, no ne s latvijskimi pensijami to4no...) -Vot odna zenwina, 45 let, s Bolderaja (s takimi emocijami, kak budto s polnoj derevni), s zarplatoj v 300 eu i dvoimi detjmi i to mozet sebe pozvolitj, a u vas 1 rebenok... Kone4no "verju"!!! Mne srazu hotelosj vstatj i ujti! Zlosti ne hvatalo, znala bi 4to tak, ne powla bi...

N Natali natalja 20.02.2016

Девчата, может кому будет полезно :).
- По рекомендации позвонили, пригласили в салон Gold Beauty, попросили взять паспорт и не опаздывать !!! А дальше как в машине времени назад в 90-е!!! :
-в очереди к мастеру - 40мин.
-со слов мастера косметика чудесная, сертифицированная многими международными лабораториями, признанная уникальной, НО производитель нигде не указан. Адреса на этикетках кремов-почтовые ящики в Нидерландах и США за которыми никаких офисов нет!!!
-на сайте только список продуктов без составов, производителя и т.д.
-ни лизензий на косметику, ни дипломов, ни даже фамилии разработчиков ни МАСТЕР , ни менеджер представить не смогли !
-не понятно вообще чем они мажут народ !!!
Дальше круче: купите годовой абонемент, но подробности с описанием процедур только ПОСЛЕ оформления абонемента. и вам их НАЗНАЧИТ наш специалист!!! Цена 3500 евро, НО только для Вас СЕГОДНЯ 1400 евро!!! (Разовые процедуры не практикуют!!!)
-А за ЧТО ??? Ну -мы же вам уже сделали предложение и косметику вы протестировали- ВЫ что не поняли ???
Кстати процедура заняла ровно 10 мин.-даже процедурой ЭТО назвать нельзя :) ... Итог: 3 часа потраченного времени, неловкое состояние человека которого считают полным идиотом и тщетные попытки поскорее закончить этот балаган ! И не думайте, что если у вас нет денег-вас это не касается -вам "предложат" оформить кредит(вы же взяли паспорт), ну а если все же отбились, то 20-30 номеров "друзей" придеться выложить.
МОРАЛЬ: Красота спасет мир , НО Будьте бдительны на пути к ней !!!

A Anna Ma 14.03.2016

Вот-вот! Балаган! Такая же история произошла на днях и сомной! Блаблаблаа... хвалебные оды в твою честь рекой... да бы усыпить бдительность, но и на разжиженный мозг в итоге втюхать всё своё хозяйство! Хорошо что паспорт не дала! Еле ноги унесла через три часа потерянного времени!!!

B Balushka 06.03.2016

Byla i ja tam, s pasportom:))) i cherez 20 minut, mne i eschio 2 zenschinam objavili-prostite, my vas vziatj ne mozem, vy na 3 minuty opazdali!:) Ladno ja, mesnaja, a drugaja zenschina ne iz Rigi priehala,i ee poslali:)
Devonjki, begiteeee ot tuda!!!!

K kreditorsPG 14.03.2016

Я подозреваю, что пасспорт просят брать с собой для того, чтобы могли сделать запрос на возможность получить лизинг. Если лизинговая компания отказывает, то они клиентке говорят, мол, мастер заболел или ещё какую отмазку, и отправляют домой. Зачем им тратить время на неплатежеспособных людей?

и ИринаИрина 14.03.2016

Я в шоке,как эта контора разводит людей. Не ведитесь на их красивые речи ,а реально бегите оттуда. Методом прессинга они пытаются развесим людей на деньги и оформить кредит не выходя с салона. Методом обмана они заманивают Ваших знакомых ,друзей и родственников,а потом обрабатывают,чтобы они любыми путями приобрели пакет их услуг,который стоит космических денег и который не факт что оправдает ожидания.

C chou 08.04.2016

Krāpnieki !!!
Vakar biju. Sejas procedūra ilga 1h. Par to nekādu pretenziju nav. Kosmētiku nekomentēšu, jo sajēgas pašai arī nav. Bet tālāk tiešām cirks. Procedūras maksā 5000, Bet šodien super atlaides 1349 un pirmā iemaksa 58.00 tikai 21.05.2016 un līgums uz 24 men. Jums būs aukle, kura Jūs uzraudzīs, atgādinās,slavēs un bārs, ja neievērosiet rekomendācijas. Būs dāvana un bezmaksas 16 procedūras.Man jautājums:" Kādas procedūras". Tas viss pēc tam, pēc individuālas diagnostikas. Kāda diagnostika,arī pēc tam.
īsti nav skaidrs par ko maksā, ko saņems pretī utt.
Palūdzu līgumu. Ļoti iepatikās 2 punkts, kur aizņēmējs jebkurā brīdī var pieprasīt atmaksāt visu summu aizņēmējam. Pat nesaņemot procedāras. Bija jau vel interesanti juridiski patērētāju tiesību pārkapumi.

N Natalja Puzireva 18.04.2016

Достали!!!!! Звонят по 15 раз в неделю - телефонный терроризм какой-то!
Устала блокировать номера!

I Ilona Serkova 20.04.2016

Aizgaju, jo piedavaja bezmaksas proceduru. Pati 'procedura' ilga aptuveni 15 min, parejo laiku vienkarji runaja - stastija daudz jo daudz par to cik laba kosmetika (lai gan, ka tiesji vinja to dara kosmetelogs nezinaja, kas man liek domata ka nekadas mediciniskas izglitibas pat tuvu vinjai nav). Tad bija aparaturas parbaude - kur paradija briesmas, kas zem adas un bez vinju arstesjanas driz bus jau uz adas redzamas (hmm). Tad bija uzspiesjana panjemt preci ar 'atlaidi' 'tikai sjodien' un parejas lietas, ko cilveki piemineja. Bez sabojata garastavoklja ir kas vel - jau 2. dienu pec 'proceduras' ada sarkana un ljoti jutiga un sap.

г Гражданин 20.05.2016

Позвонили, позвали в гости. Типа выиграл где-то бесплатную процедуру. Но после ваших комментариев...засцал туда идти. Лучше дома масочку сделаю. Спасибо за предупреждение.

R Reverita 26.05.2016

Labvakar, es arī tiku uzaicināta uz bezmaksas procedūru. Pieteca, ka jāierodas laicīgi un līdz jāņem personu apliecinošs dokuments. Jau pirmajā reizē ( zvanīja 3 reizes) uzjautāju, vai nebūs krāpšana, pretējā gadījumā neiešu. Noteica, lai nesatraucos, viss būs labi. Ienākot salonā, sagatavoju ID karti, lai gan neviens uz to pat nepaskatījās. Iedeva aizpildīt anketu. Atnāca jauna darbiniece- estēte Diāna. Sāka bārstīt komplimentus, cik labi izskatos, kā piestāv kleita utt. Diāna runāja latviski, bet ar krievu akcentu un gramatiski nepareizi. Sākumā viņa noskaidroja vai esmu ar medicīnisko izglītību un tad sāka stāstīt par ādas uzbūvi. Runāja daudz. Tad aizveda mani uz diagnostiku. Tur arī bija Diāna, kura pēc ādas diagnostikas ieteica, kādas procedūras šovakar labāk veikt. Devāmies atpakaļ uz kabinetu....es jau nevarēju sagaidīt piesolīto bezmaksas 90 minūšu sejas procedūru!!! Man notīrīja seju ar skrubi, uzklāja sejas masku, pabraukāja pa seju ar aparātu, ko pat nenosauca....tad uzklāja grumbu aizpildošu krēmu. Godīgi- biju cerējusi, ka būs arī sejas masāža...bet tiešām tikai krēmu uzklāšana un noņemšana. Un visvairāk mani tracināja manis iztaujāšana- cik bieži un uz kurieni ceļojat, kur strādājat. Un pēc procedūras pieved pie spoguļa un rāda- redziet labo rezultātu? Jā- likās sejas grumbiņas aizpildītas ar krēmu, āda līdzena. Tad anketa- nu Jums taču patika procedūra?, vai es kā speciālists jums patiku?, nu jūs taču būsiet mūsu kliente un lietosiet mūsu produkciju? Jūs taču piekritīsiet šodien slēgt līgumu? Nu tajā brīdī gan nodomāju, ka mani prom nelaidīs- sapratu, ka sāks apstrādāt... Tā kā es nevarēju saprast, ko tad īsti nozīmē būt šīs firmas klientam, pie manis paaicināja konsultanti Andu. Centās man iestāstīt, ka veikalā nopērkamās burciņas nekam neder, te par mani rūpēsies 36 mēnešus speciālisti, konsultēs, izstrādās individuālu programmu tieši man...un šodien tas maksā1390 € un tā ir tikai šodienas cena! Piedāvāja trīs apmaksas veidus. Es noteikti nepiekritu šodien slēgt līgumu, tad Anda piecēlās un noteica, ka Diānai vēl esot kas sakāms un es pa to laiku varu vēl padomāt... Diāna pajautāja man 40 telefona numurus!!! Es biju pārsteigta! Negribīgi izvilku telefonu un dažus numurus nosaucu. Diāna lūdzošā balsī teica, lai es viņai izpalīdzu - darbiniekiem esot tādas kā sacensības- kurš iegūs vairāk kontaktus! Nepatika, ka pa telefonu piesolīja sejas procedūru 90 minūtes, bet patiesībā tā ilga pusstundu, pārējo laiku novilka runājot, jautājot un uzstājīgi pierunājot!!! Nožēloju, ka tomēr iedevu apmēram 20 kontaktus!

г Гражданин 27.05.2016

Tiesi tas pats kas man bija. Tagad vini zvanis uz tiem numutiem un pateiks taviem draugiem ka tu viniem davini davanu kartes uz proceduram.

S Sarkangalvīte 01.06.2016

Reverita, arī es 31.05.2016. "izbaudīju" procedūru un rezultātā - dedzinoša sajūta sejas ādā. Viss bija tā, kā rakstāt, tikai tālruņa numurus neuzrādīju. Gribēju pajautāt - vai arī Jūs lūdza novērtēt tā sauktā "kosmetologa" darbu un apliecināt, ka tikāt saņēmusi procedūru? Par kredītu ar mani nerunāja, arī par produkta cenām neko neteica, vienīgi pieminēja, ka procedūras cena ir euro 170.00. Slēgtajā telpā viennozīmīgi bija novērošanas kamera.

S Sarkangalvīte 01.06.2016

Vai kāda varētu raksturot, kāds izskatījās klienta līgums (piemēram, uz cik lapas pusēm, ar kādiem nosacījumiem klientam)?

д доф 03.06.2016

Была сегодня на процедуре - смешно! Реально сидишь, как заключённый в комнате, за тобой следит камера...сказали, что на диагностику очередь, хотя прошла за 5 минут, компьютерный наконечник после меня врач даже не обработал - засунул в колпак...намазали одну жидкость, потом другую - смыли и осталось ощущение дискомфорта...контракт не видела, но говорили о том, что крема надо менять каждые 3 месяца, а тут навязывают свою фирму (крема) на 3 года!!!! Сами себе противоречат...Кожа - это показатель грязи в организме, так что идите к диетологу, а не к таким РАЗВОДИЛАМ (золото, мёртвое море - глупость), чистите кишечник, а не кожу

х Хася Сандлер 21.08.2016

Здравсвуйте, Дамы! Не могу согласиться, что совсем уж лохотрон. Мне очень понравились и крема,и тоник и все остальное. Мне было приятно и их обслуживание до августа сего года. Кто мне может открыть секрет-куда они подевались? Была назначена процедура на 19,08,2016, Живу не в Риге. Никто не предупредил, на звонки не отвечают. Накрылись пушистым хвостом или утонули в грязи Мертвого моря? Кому-нибудь что=нибудь известно?

Дверь закрыта на ключ, на ней висит объявление о неработающем кондиционере, в связи с чем все процедуры до 16.08.2016 отменены. НО! Из фойе убрана вся мебель, кулер и цветок. По словам охранника, внезапно вывезли всё оборудование и мебель, не оставили никаких новых координат. Разъяренные клиенты вызывали полицию, как можно догадаться - бесполезно. Так что эта контора, похоже, опять предприняла традиционный финт с обманом клиентов. Будем ждать возрождения под другим названием, но с таким же агрессивным маркетингом.
P.S. Мне тоже понравилась и косметика, и процедуры - подписалась на лицо и волосы. Хорошо, что осталась всего несколько процедур, иначе я бы тоже была в ярости.

K kreditorsPG 22.08.2016

Paskatoties informāciju Lursoftā un VID nodokļu parādnieku sarakstā par konkrēto jurisisko personu, iespējams, atradīsiet atbildes uz visiem jautājumiem par konkrēto firmu. Laikam jau bija tāds biznesa modelis saplānots. :(