www.sudzibas.lv Go Advanture Klientu apkalposana

Go Advanture - Klientu apkalposana

Nekad neizmantojiet shis agenturas pakalpojumus! Iesmeres vienalga KO, bet par kadu naudu! Mes braucam liela kompanija ar berniem uz Turciju, izteicam savas velmes. Uzsveram, ka velamies labu, viesnicu, kur nebus "Tagil". Darbiniece Ilona mus parliecinaja, ka viesnica Sunrise Resort ir super 5* viesnica, kur krievi nevar pat numur nopirkt. Un tad mums sakas visinteresantakais, kad mes atbraucam uz vietas!!!! Ta NAV 5* viesnica (StarlightResort un Sunrise Resort), numuri netiri, kondicioneri tek visu laiku, dvielji numuros peleki, vannasistabaa pelejumi, pludmalee no rita (jau ap 8iem) dvielju nav. Darbinieku atbilde SUPER: dvielju nav, bus uz vakara pusi!!!! IDEALI!!! Restoranos personals nevar paspet sakartot galdus, neviens nepiedava udeni, ir jaiet prasit, vinsh atsesis pec 10 min, bet glazes uz galda nav. Atkal ir jaiet meklet KADU, kursh atnesis galazes! Nu un PROTAMS 95% ir krievi!!!!! Zvanijam Ilonai (GoAdvanture darbiniecei, kura mums iesmereja sho celojumu), lai vinja palidz atrisinat sho situaciju, vinja meta nost klausuli un neatbiuldeja uz zvaniem. Vot ta ir attieksme!!! Velreiz velos uzsvert, ka shis viesnicas NAV 5* viesnicas. Griekijaa 3* viesnicam bus patikamaka atmosfera, apkalposhana un kartiba!!!! Turcijaa apkalpojoshais personals vnk shausmas, visi iedomigi, neviens negrib palidzet.... Iesaku, ja jus gadijuma tomer izdomasiet sadarboties ar sho agenturu, tad uzmanigi lasiet atsauksmes par viesnicam, labak veltit tam nedaudz vairak laika, bet pec tam tiesham atpusties nevis cinities par katru sikumu!

donna b 31.10.2012

** kur krievi nevar pat numur nopirkt** LOL. Un tu ticēji? Par naudu JEBKURŠ var nopirkt JEBKO!

Harold 01.11.2012

Turcija un bez viesiem no Krievijas? Come on! Tas taču viens no populārākajiem galamērķiem!
Protams, viesnīcas sakarā fui tūroperatoram, mums arī ir gadījies gan ne ar go adventure un ne Turcijā, bet tomēr. Sākumā sašutām, pēc tam nospļāvāmies - neiesim taču ar to maitāt savas brīvdienas, galu galā viesnīcā pavadām vien naktis un pārējais laiks tāpat ir ekskursijas, atpūta pie ūdens utt. utjpr.

A adella_adelina 02.11.2012

Tomer ari Turcijaa ir viesnicas, kur tiesham nelaiz krievus. Man draugi pavadija super atvalinajumu tada viesnicaa. Var atrast, ja agentura godpratigi pilda savus pienakumus un ir ieentereseta atrast risinaju. Stulbakais, ka mes gribejam braukt uz citu viesnicu, ne tik lielu, kuru ieteica draugi. Bet ta pi... Ilona atrunaja, baigi rekomendeja tieshi Sunrise Park Resort. Nu parasti mes ieklausamies ko saka "specialisti". Njaaaa...

E elita 28.11.2012

nebrauciet caur GO ADVENTURE tas ir garanteets pasaakums kas izbojaas visu juusu atvalinajumu un juusu naudu!Paarstaavji šiis firmas neparko neatbild...viniem klients ir"' pie kājas..."', braucu kopaa ar savu meitu, rezultaats-izbojaats atvalinaajums!Viesniicas Go Adventure ir zem katras kritikas-mees bijām-Turcijā-viesniica SUIX LARA