www.sudzibas.lv GK Hair Slikts serviss

GK Hair Salon - Slikts serviss

Nevienam neiesaku šo salonu, it īpaši meistari Jūliju, ja viņu vispār var nosaukt par meistari!!! Draugs bija uz matu griezums + bārdas korekcija + relaxējošā galvas masāža(kupona ietvaros). Matus nogrieza par īsu, kaut arī sākumā bija atrunāts kas un kā, pakausī redzamas izteiktas pārejas...
Bārdas korekcija... meistare nezin, ko vispār nozīmē bārdas korekcija...ar mašīnīti sānus(vaigus) nedaudz pielīdzināja un viss, ne kaklam, ne zodam nepievērsa uzmanību, kaut vai kakls arī bija nedaudz ataudzis.
Relaxējošo galvas masāžu vispār piemirsa...

K

M mince81 03.03.2016

Nepērciet kuponus,lūdzu ! Kuponā būs sarakstīts dikti skaisti,bet realitātē puse no apsolītā netiks izpildīta,kā arī pārejais tiks veikts pavirši !

Biju iegādājusies kuponu, kas sevī ietvēra matu krāsošanu un griešanu ar karstajām šķērēm. Kupona cena, ja es nekļūdos, bija 35 eur. Mati man ir biezi un gari, tāpēc jau biju gatava, ka būs jāpiemaksā (tas bija minēts arī kupona aprakstā - +7 eur par biezumu, +7 eur par garumu). Matiem vēlējos nogriezt tikai bojātos galus - to friziere arī izdarīja. Vēl gribēju arī matus nokrāsot, turklāt tonī, kas maksimāli atbilst manai dabīgi brūnajai (tāds patumšs, vēss tonis), jo iemesls šī kupona iegādei bija tieši krāsošana - man pēdējā laikā saradušies dikti daudz sirmie mati, kurus vēlējos paslēpt. Un tā kā bija bail nokrāsot matus raibus vai rižus ar kaut kādām Drogās iegādātām krāsām, tad biju izvēlējusies doties uz šo "pasaules līmeņa" frizētavu.

Friziere strādāja godam. Krāsoja un krāsoja... mani garie mati prasīja viņai kaut kur 2 h 30 min (vai varbūt pat 3 h?), lai visu pabeigtu. Kad matus izmazgāja un izžāvēja, biju šokā... mati, kā friziere teica, bija "skaista šokoladka" jeb riži-sarkanīgi-brūnā tonī, kas manai ādas krāsai nu galīgi nepiestāv. Ok, to vēl it kā varētu pieciest, bet tad pamanīju, ka sirmie mati ir tik pat balti, cik balti bija ierodoties..... respektīvi viss, ko biju ieguvusi, bija drausmīgs matu tonis. Sirmos matus friziere uzreiz metās ar šķērītēm griest nost... tā kā man to sirmo matu ir daudz, tas prasīja viņai vēl kādas 20 minūtes. Beigu rezultāts - apgriezti matu gali, nokrāsoti mati "šokoladkas" tonī, kas dikti sit cauri sarkani rižu krāsu, nogriezta daļa sirmo matu. Un tas viss man izmaksāja nevis 35 + 7 + 7 =49 eur, bet gan 56 eur. Ar to, ka man jāpiemaksā par garumu UN par biezumu +14 eur, biju samierinājusies, bet pēdējos +7 eur man nepaskaidroja. Tā kā biju kaut kur 3 h nomocījusies tajā salonā, vienkārši samaksāju to +21 eur, kas kopā ar manu iegādāto kuponu sastādījā 56 eur, devos prom.

Ok, ja ar summu, "šokoladku" un apgrieztiem sirmajiem matiem var vēl kaut kā samierināties, tad ŠIS nu ir kronis visam - pagāja knapi 2 nedēļas un "šokoladka" JAU bija paspējusi pazaudēt tumšo toni, paliekot tizlā rūsas krāsā. Te jāpiemetina, ka nav tā, ka es matus katru dienu mazgātu, lai krāsu tik ātri nodeldētu... mazgāju parasti reizi 3 vai 4 dienās.

Paldies Dievam, rimčikā pašlaik ir atlaides Garnier Olia krāsām. Draudzene ieteica, es nolēmu, ka, par 8 eur (2 iepakojumi) var arī noriskēt. Un risks attaisnojās - tonis ir daudz tuvāk dabīgajam, nekā man nokrāsoja "profesionālā pasaules līmeņa frizieru salona friziere", turklāt arī sirmie mati nokrāsojās.

Šo kantori nevienam neiesaku! Sabojāti nervi, mati, vējā izmesta nauda!

"Profesionālā" friziere, kas man tos matus tik labi nokrāsoja, ir Karina/ Karīna.