www.sudzibas.lv GK Hair Vaksācija + salons

GK Hair Salon - Vaksācija + salons

Noteikti neiesaku šo salonu! Šodien biju tur uz bikini vaksāciju... Stundu!!! Pirmkārt administratore nemaz nesteidzās mani apkalpot, bet, man stāvot pie letes, turpināja sarunāties pa telefonu, kamēr kāds vīrietis (iespējams salona īpašnieks) viņu apsauca. Otrkārt, vaksētāja bija ļoti jauna meitene, kura nezināja kā vien rokas likt - tik neveikli un jūtams, ka "jauniņā" šajā sfērā. Zieda vasku (cieto) pa maziem, maziem gabaliņiem. Plēsa nost vēl nesacietējušu vasku, zieda vairākkārt vienā un tajā pašā vietā un plēsa atkal! Rezultātā gala rezultāts šausmīgs – āda sarkana, sūrstoša un piedevām nekvalitatīvi novaksēta (varēšu mājās sēdēt un ar pinceti raustīt). Lai gan vaksācija bija tā saucamā „dziļā bikini”, nekā tamlīdzīga – virspusi, tā teikt, novaksēja. Treškārt, biju iegādājusies kuponu. Gatavojoties iet prom, man paziņo, ka vēl kasē jāmaksā 10,40. Es saku, ka jau samaksāju, pērkot kuponu un tur nekas par piemaksu nav teikts. Man atbild, ka nevarot tā būt un vai es esot pārliecināta. Saku, ka jā un vairāk neko nemaksāšu, jo pa 20,80 man ŠĀDU vaksāciju nevajag. Ceturtkārt, izeju laukā no kabineta un tur sasēdušas pārējās salona darbinieces kā tantiņas pie daudzstāvu mājām un sinhroniski nopēta tevi no galvas līdz kājām. Un tu tikmēr spraucies pa šauro salonu viņām garām, lai gan viņas pat nepapūlas savas uz krēsliem nosēdinātās pēcpuses pavākt malā. Paldies, vairāk kāju tur nesperšu! Un neiesaku arī citiem. Biju domājusi, ka, ja salons darbojas ar šādu pasaules mēroga zīmolu nosaukumā, tad noteikti pakalpojumi būs kvalitatīvi un personāls darbosies augstākajā līmenī. Muļķības!

V vikijaz 28.02.2016

Pilnībā piekrītu!Drausmīga vieta!

V vikijaz 28.02.2016

Iegādājos kuponu,lai sagādātu sev prieku,bet par šo salonu biju ļoti vīlusies!Pati esmu mācījusies par frizieri,tādēļ ļoti labi apzinos,ka frizieri šajā bodītē ir ļoti nekvalitatīvi un pat teiktu nepatīkami!Dāmīte administrācijā ļoti centās izspiest par šausmīgo darbu papildus maksu,jo vajagot uzmanīgāk lasīt,teksta apakšā ar maziem burtiem esot pierakstīts,ka gariem matiem jāpiemaksā(matu griezums,kurš sākumā likās ir labs,bet mājās konstatēju,ka ir veikts pavirši-viena puse bija krietni īsāka par otru,kā arī matus nokrāsoja briesmīgi,lūdzu,ka nevēlos dzelteno pigmenta nokrāsu,kas tieši tika izdarīts,pēctam man galvojot,ka neesot tik traki,ka man esot tādi mati,kuriem ļoti stiprs savs pigments,ka uzreiz vēlamo toni es nepanākšot!Pašai bija ataugušas savas dabīgās saknes,tādēļ labi zinu,gan mācoties,gan vairrākkārt krāsojot,ka uz tām var iegūt krāsu bez šī rūsas toņa!Kad friziere redzēja,ka ir dziļās auzās,sāka teikt,ka patiešām pašai nepatīkot un smērēt tonējošo balzāmu,kurš neko nedeva,tad iegrūda noteikti kautkādu ilgviļņu sastāvu ar itkā perlamuta toņa krāsas salikumu!Mans rezultāts ir izkropļoti pakāpeniski nogriezti mati ar sarkanīgi-rozīgi-rižām šķipsnām!)Par šo visu samaksāju kupona cenu,lai gan administrātore visādi centās vēl izspiest papildmaksu,laikam jau frizierei Karīnai palika kauns un viņa pateica,ka nevajagot!Vienīgais,kas šajā kantorī bija pozitīvs,padzēru garšīgu kafiju,par to gan nevaru sūdzēties!Mājās mani ieraugot vīrs un meitas,teica,ka jāiet sūdzēties,lai panāktu,ka šādas mēslu bedres tiktu likvidētas!Mīļās dāmas,ja negribat sabojāt savus matus un izskatu,metat lielu riņķi apkārt šim "SALONAM"!!!Domāju,ka vajadzēs darīt visu,lai aizklopētu šo bodīti!Aicinu arī citus upurus pievienoties un nekautrēties!

Izskatās, ka Karīnai vienkārši pie sirds ļoti iet rižās nokrāsas! Biju pie šīs pašas frizieres (šaubos, ka tajā kantorī ir 2 vai vairāk Karinas/Karīnas). Un arī tiku pie riža toņa, kas galīgi neatbilda prasītajam vēsajam, dabīgajam tonim.

K kfulvn 03.03.2016

Es arī nevienam neiesaku šo salonu, it īpaši meistari Jūliju, ja var nosaukt viņu vispār par meistari!!! Draugs bija uz matu griezums + bārdas korekcija (kupona ietvaros), matus apgieza daudz par īsu nekā sākumā bija atrunāts, aizmugurē ar mašīnīti apgriezts ļoti neprofesionāli, redzamas pakāpes... Par bārdas korekciju, ja tā vispār skaitās bārdas korekcija, tad mājās pats var daudz labāk to izdarīt, tikai sānus ar mašīnīti nedaudz aplīdzināja un viss, kaklu un zodu vispār neņemot vērā.

A Anna 14.06.2016

nopirku kuponu Aparāta pedikīrs ar "Gelish Harmony" ilgnoturīgo laku salonā GK HAIR atļāvos sev ziedot 17 eiro pedikīram kurš pēc apraksta vnk super ko man vajag.Nepateikšu kā sauca meistari,bet latviski slikti runāja 1. bija tas ka atvēlēta maza telpa kur nebija speciāli aprīkota aparatūra respektīvi kājas man bija jātur viņai klēpī:((šoks,nebija ne ērti man ne viņai tik saka ;´"es jau pieradu"
2.ļoti nepatika,kad viņa strādā citas darba kolēģes bez klauvēšanas staigāja turpu šupu
3.nesāvākta un neprofesionāla meistare viņa pat nezināja uz ko es atnācu gribēja jau man likt gēla nagus labi,ka vēl pajautāja
4.daudzās vietās iegrieza ādā,ņemot no naga ādu
5.lielajos pirksta nagos sataisīja tādas rievas,ka briesmas skatīties
6.un vai kā šajā punktā laku nežāvē zem lampas,kas nebija vispār izmantota??? Lakas uzklāšana aizņem mazāk laika nekā parastās lakas uzklāšana, jo gēla laku žāvē ar speciālo UV lampu
stipri neiesaku mest naudu vējā šajā salonā,kur varat sabojāt arī savu veselību un skaistumu!!!

Biju iegādājusies kuponu, kas sevī ietvēra matu krāsošanu un griešanu ar karstajām šķērēm. Kupona cena, ja es nekļūdos, bija 35 eur. Mati man ir biezi un gari, tāpēc jau biju gatava, ka būs jāpiemaksā (tas bija minēts arī kupona aprakstā - +7 eur par biezumu, +7 eur par garumu). Matiem vēlējos nogriezt tikai bojātos galus - to friziere arī izdarīja. Vēl gribēju arī matus nokrāsot, turklāt tonī, kas maksimāli atbilst manai dabīgi brūnajai (tāds patumšs, vēss tonis), jo iemesls šī kupona iegādei bija tieši krāsošana - man pēdējā laikā saradušies dikti daudz sirmie mati, kurus vēlējos paslēpt. Un tā kā bija bail nokrāsot matus raibus vai rižus ar kaut kādām Drogās iegādātām krāsām, tad biju izvēlējusies doties uz šo "pasaules līmeņa" frizētavu.

Friziere strādāja godam. Krāsoja un krāsoja... mani garie mati prasīja viņai kaut kur 2 h 30 min (vai varbūt pat 3 h?), lai visu pabeigtu. Kad matus izmazgāja un izžāvēja, biju šokā... mati, kā friziere teica, bija "skaista šokoladka" jeb riži-sarkanīgi-brūnā tonī, kas manai ādas krāsai nu galīgi nepiestāv. Ok, to vēl it kā varētu pieciest, bet tad pamanīju, ka sirmie mati ir tik pat balti, cik balti bija ierodoties..... respektīvi viss, ko biju ieguvusi, bija drausmīgs matu tonis. Sirmos matus friziere uzreiz metās ar šķērītēm griest nost... tā kā man to sirmo matu ir daudz, tas prasīja viņai vēl kādas 20 minūtes. Beigu rezultāts - apgriezti matu gali, nokrāsoti mati "šokoladkas" tonī, kas dikti sit cauri sarkani rižu krāsu, nogriezta daļa sirmo matu. Un tas viss man izmaksāja nevis 35 + 7 + 7 =49 eur, bet gan 56 eur. Ar to, ka man jāpiemaksā par garumu UN par biezumu +14 eur, biju samierinājusies, bet pēdējos +7 eur man nepaskaidroja. Tā kā biju kaut kur 3 h nomocījusies tajā salonā, vienkārši samaksāju to +21 eur, kas kopā ar manu iegādāto kuponu sastādījā 56 eur, devos prom.

Ok, ja ar summu, "šokoladku" un apgrieztiem sirmajiem matiem var vēl kaut kā samierināties, tad ŠIS nu ir kronis visam - pagāja knapi 2 nedēļas un "šokoladka" JAU bija paspējusi pazaudēt tumšo toni, paliekot tizlā rūsas krāsā. Te jāpiemetina, ka nav tā, ka es matus katru dienu mazgātu, lai krāsu tik ātri nodeldētu... mazgāju parasti reizi 3 vai 4 dienās.

Paldies Dievam, rimčikā pašlaik ir atlaides Garnier Olia krāsām. Draudzene ieteica, es nolēmu, ka, par 8 eur (2 iepakojumi) var arī noriskēt. Un risks attaisnojās - tonis ir daudz tuvāk dabīgajam, nekā man nokrāsoja "profesionālā pasaules līmeņa frizieru salona friziere", turklāt arī sirmie mati nokrāsojās.

Šo kantori nevienam neiesaku! Sabojāti nervi, mati, vējā izmesta nauda!

Starp citu, piemirsu pierakstīt, ka matu toni tik "skaistu" un "kvalitatīvu" man nokrāsoja friziere Karīna/ Karina.

V vikijaz 27.07.2016

Redziet,kā ir,kad neapskatās laicīgi sūdzības un atsauksmes!Daudzi esam vainīgi paši...Es Jums ļoti jūtu līdzi,jo vēl joprojām atceros tās briesmīgās sajūtas pēc šī žurku midzeņa apmeklējuma!Ja vēlaties patiešām profesionālu meistari pa demokrātiskām cenām no sirds iesaku salonu "Beauty Moon", Facebook var apskatīt un izlasīt atsauksmes!