www.sudzibas.lv GK Hair Permentetais make up

Gk Hair - Permentetais make up

Pirms pāris gadiem biju veikusi permenteto make up uzacīm, savas vainas pēc nebiju uz korekciju, tāpēc tās ar laiku bija gandrīz izdzisušas, tad nu saņēmos to izdarīt no jauna, ieraudzīju ka var iegādāties kuponu un izdarīt to GK hair salonā. Nēesmu Rīdziniece, tāpēc bija jāmēro 2h garš ceļš priekš šī "prieka". Tad nu ierodos salonā, pieņem mani mana "meistare", tik mazā kabinetiņā, kur iekšā knapi 2 cilvēkiem pietiek. Stāda sevi priekšā, ka nav no Latvijas, tas nu tākā viņai ne pārāk iet latviešu valoda un man krievu, mēģinājām sarunāties gan angļu, krievu un latviešu valodā. Viņa ieraudzīja manas iepriekš tetovētas uzacis un saprata ko es vēlos. Uzzīmēja, parādīja man, biju ar mieru, ļoti skaisti uzzīmētas bija. Bet kad gala rezultātā man rokās iedeva spoguli, man raudāt gribējās, 1.kārt - noejot krevelēm, tās bija tumši pelēkas, kaut gan runa gāja par vēsi brūno toni. 2.kārt - katra uzacs sākas savā vietā, viena tālāk otra tuvāk. 3.kārt - tās ir grubuļainām līnijām, un ja labā uzacs uz beigām skaisti sašaurinās, tad kreisajai uzacij tieši pacēlumā resnums beidzas, un sākas pavisam šaura līnija.
Kopš brīža kad man nonāca krevele es tāpat ar uzacu ēnām esmu spiesta tās koriģēt.
Tāda lūk mana briesmīgā pieredze.

Atbilde no GK Hair Support Pārstāvja atbilde 05.12.2016

Labdien Simona, mēs nevaram Jūs atrast mūsu datu sistēmā, vēlētos Jūs satikt vēlreiz mūsu salonā un noskaidrot visu situāciju sīkāk un risināt notikušos problēmu.
Ar Cieņu GKhair salons

A AnnaPanna 04.12.2016

Ak šausmas,jezus marija! Tik briesmīgas uzacis es laikam savu dzīvi neesmu redzējusi. Būs mācībā,ka nekad nekad,nevajag sev uz sejas kaut ko taisīt ar kuponiem,un vēl pie tam,kad par šo salonu ir tik daudz sliktu atsauksmju.

A arcitrons 28.03.2017

tāda sajūta,ka vairumam sieviešu ir uzaču trūkums,ka jātetovē tās :D tīri ziņkārība,kādēļ tas tā ir-modes kliedziens,nav uzaču kā tādu..? vai tiek izraust'tas īstās uzacis ,lai tiktu pie tetovētām? :D