www.sudzibas.lv Gjensidige Atsakās izmaksāt

Gjensidige - Atsakās izmaksāt

Uzmanieties ar šo apdrošināšanas kompāniju. Biju viņā KASKO apdrošinājis auto. Automašīna cieta avārijā, noskrēja no ceļa. Gjensidige ateicās izmasāt atlīdzību pamatojot to ar tekstu "rupja neuzmanība". Painteresējos apkārt, tad es neesmu pirmais ko viņi tā atšuj. Tā pat arī ir dzirdēts, ka OCTA'm viņiem patīk taisīt regresus. Es no viņiem tagad vairīšos kā no uguns.

K

G Gajeis 01.10.2009

Vai kāds ir griezies Apdrošinātāju asociācijā pēc palīdzības? It ka viņiem vajadzētu kontrolēt savus biedrus.

E egils 27.10.2009

es pagajusogad smiga sasitu vienu auto drosinatu gjensidige, nu par cik esu autoskardnieks-krasotajs 25g stazu tad aptuveni noverteju ka pasa nekaunigakaja gadijuma piedzis no manis1000-1500ls.nu atnaca lapa uz3880ls ta ka ja sie redz ka ir no ka panemt ta klientam izmaksa bez liekam problemam, tikai zel ka nezinu vai var kaut kur pieprasit ekspertizi par sis summas realitati.taa luuk

R ruts 08.11.2009

Jā, esmu griezies LTAB, jau 3 mēneši skata lietu, nevar dabūt lietas materiālus no Gjensidige. Bet katrā gadījumā ir vērts griezties, jo cik zināms 50% gadījumos apdrošinātāju lēmums tiek atzīts kā nepamatots. Kopš manu auto sasita pagājūši jau 8 mēneši, nākošreiz apsveru, ka vieglāk būs griezties tiesā un pieprasīt atlīdzību no tiešā avārijas izraisītāja, nevis iet OCTA atlīdzības ceļu, kur visi domā kā ietaupīt uz cietušā rēķina. Šādi tiesas darbi varbūt sabiedrībai liks aizdomāties kādu īsti OCTA apdrošinātāju izvēlēties - lētāko vai uzticamāko. Neaizmirstiet, ka tāmes apmērs jāsedz pilnībā neatkarīgi kādu atlīdzības veidu izvēlaties, atšķirība var rasties tikai jaunu un lietotu detaļu iegādes sadaļā, kas ir niecīga starpība ! Gjensidige mēdz izdomāt dažādas pasaciņas, lai skaidrās naudas izmaksa būtu krietni zemāka nekā remonta tāmes apmērs. Nepalieciet vienaldzīgi un cīnaties par savām tiesībām !!! Tad arī apdrošinātāji nevarēs spekulēt, ka lielākā daļa atmetīs ar roku !!!

R Ruts 10.12.2009

Varat droši vērsties LTAB, esmu saņēmis visu atlīdzību no Gjensidige pamatojoties uz LTAB atzinumu.

R Ruts 23.02.2010

Nesen saņēmu atlīdzību pilnā apmērā arī par zaudējumiem sakarā ar veselības pasliktināšanos pēc SN. Gjensidige ir abās lietās nepareizi aprēķinājuši izmaksas APZINĀTI ( nebūsim naivi, jo summas vienmēr bijušas zemākas nekā likumā paredzēts )

LTAB ir malači, palīdzēja tikt galā ar radušos situāciju !

Gejnsidige zog bez kompleksiem ! Cikliskums nevar tikt ierobežots, jo nav soda sankciju pret šāda veida zagšanu !

I Inese 05.03.2010

Mīļie, lai cik stulbs vadītājs, KASKO tāpēc ir Kasko, ka tieši pret šo stulbumu apdrošinās! Tikai - neviena kompānija nemaksā, ja bijuši pārkāpti satiksmes noteikumi... Ātrums par noteiktiem km utt

I iesaistits 01.12.2010

Nja. Visi tadi specuki ka prieks :D Tik cik noteikumus izlasit gan nerubi. Kasko nenozime ka ir imunitate uz visu... psc..

J Jelena 07.02.2011

Saņēmu regresu, man bija OCTA kompānijā Gjensidige. Uzmanieties, par ja cena ir zēmākā, tas nenozīmē, ka nebūs problēmu turpmāk.

A Anita 19.04.2011

Nu, tad draugi milie-AAS BALTA regresu neprasa.Gjensidige velk visu tikai uz savu pusi, un loti patik beigas, izvilkt saldo ēdienu, kadu punktu no noteikumiem.