www.sudzibas.lv Gipermarket.lv Naudas apgrozīšana

Gipermarket.lv - Naudas apgrozīšana

2019. Gada 25. Septembrī interneta veikalā www.gipermarket.lv (turpmāk – veikals) pasūtīju ledusskapi fridge-freezer indesit biaa13pf, 222.81 eiro vērtībā.
Veikals pieprasīja veikt priekšapmaksu par augstāk minēto preci. Prece tika apmaksāta pilnā apmērā 2019. Gada 25. Septembrī.
Piegādes datums saskaņā ar noslēgto klusējošo līgumu tika noteikts 2019. Gada 7. Oktobris, bet netika izpildīts. Piegādes datums tika nomainīts uz 2019. Gada 11. Oktobri.
2019. Gada 11. Oktobrī piegādes datums tika nomainīts uz 2019. Gada 17. Oktobri.
2019. Gada 17. Oktobrī piegādes datums tika nomainīts uz 2019. Gada 25. Oktobri.
Neskaitāmas reizes sazinoties veikalu telefoniski, man tika paskaidrota viena un tā pati versija, ka piegādātājs ir tas, kurš nepilda savas saistības.
2019. Gada 23. Oktobrī veikals piedāvāja man aizpildīt iesniegumu par naudas atgriešanu.
2019. Gada 23. Oktobrī aizpildīju iesniegumu un nosūtīju pa e-pastu veikalam.
Tajā pašā dienā saņēmu e-pasta apstiprinājumu no veikala par mana iesnieguma saņemšanu un tā nodošanu grāmatvedības daļai.
Turpmākajās telefonsarunās ar veikalu man neskaitāmas reizes solīja, ka naudu atgriezīs tuvāko dienu laikā.
2019. Gada 30. Oktobrī ap plkst.12: 30 man piezvanīja persona, kura uzdevās par veikala pārstāvi (t.27855000) un paziņoja, ka nauda man tiks atmaksāta šajā pašā dienā. Līdz plkst.15: 00.
2019. Gada 31. Oktobrī noskaidrojot veikala atrašanās vietu - brīvības gatvē 224b/5, pārrunās ar citu uzņēmumu darbiniekiem šajā adresē, ieguvu informāciju, ka jebkāds veikals vai veikala birojs šajā adresē nepastāv un nekad nav bijis.
No uzņēmumu datu bāzes „lursoft” pieejamās informācijas konstatēju, ka veikala uzņēmuma nosaukums ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību „pt grupa”, reģ. Nr. 40003982609, juridiskā adrese - rīga, krišjāņa valdemāra iela 20-16a, lv-1010. Pārbaudot „pt grupa” juridisko adresi kr. Valdemāra ielā 20-16a, konstatēju, ka šāds birojs arī nepastāv. Sarunās ar citu uzņēmumu darbiniekiem noskaidroju, ka pastāv tikai „16a”pastkastīte, kura izvietota kāpņu telpā kr. Valdemāra ielā 20 un katru rītu ap plkst.7: 00. Ierodas nezināma persona, kura no šīs pastkastes izņem korespondenci.
04.11.2019. G. Plkst.16.30. Veikals beidzot naudu man atmaksāja.
Šajā sūdzībā ir norādīti tikai apstākļi un fakti par vienu konkrētu gadījumu un tas ir izvilkums no mana iesnieguma lr prokuratūrai un vid kuru būtu iesniedzis 05.11.2019. G. Plkst 12.00. , gadījumā ja nebūtu saņēmis naudas atmaksu 04.11.2019. G. Kas izlasīja domājiet paši.

F

Life_is_life 04.11.2019

M MazaKiki 04.11.2019

Kur Jūs tādu veikalu izrāvās? Ja kautko pērk, tad vismaz no normāla veikala to vajaga darīt.

F freedom 06.11.2019

Nu jā . Reizēm esmu panaivs. Diemžēl esmu pieradis pie godīgiem cilvēkiem.