GINTS BUDE modeļu aģentūra - Līga..

Man ir sūdzības par, Treneri Līgu..Viņa var teikt, ka viņa nestrāda, jo viņa pat neaizrāda meitēnem, ja meitene nepareizi iet pa podestu.Kad ir Gints pie mums Viņa uzreiz Sāk tēlot sevi eņģelīti.Bet kad aiziet Gints tā sāk bļaut un aizrādīt mums, ka mēs stāvam, kā pīles..tad velns zin ko viņa tur saka..un arī viņa mums ar draudzeni saka ka es būšu cita grūpa un mana draudzene citā..Stūlbene..!mana mamma Jau saka, ka viņa iizvēlas kāda es grupa eju..un kā viņai būs ērtāk..!nejau tā ragana xD

J Julija 20.12.2010

LīGA ... BLONDīNE UN TāPēC IR šI PROBLEMAS

J Julija 20.12.2010

Tas ir ļoti slikti ko mēs pārrunām par Līgu aiz viņa mugura tas ir nepareizi. Viņa ir citāda bet viņa arī ir cilvēks .Es cerū ko viņa ne skatas ši foruma. Bet ja viņa skatas es domaju ka viņai ir ļoti sāp sirds.Un Līga rauda!!! man piemēram ļoti ļoti žel viņu.

I Ieva 21.06.2011

Aija bija un būs pati labākā pasniedzēja kas ir bijusi GB studijā! :)

J Jūlija 08.10.2011

Es arī ne redzeju viņas smaidu, bet man viņa ļoti patīk)

S Sashuljka))) 26.10.2012

Liga nav slikta! Bet es nesaprotu kāpēc mums, Kā mēs stāvēt rindā uz postamentu, nedrīkst runāt klusi????

S Sashuljka))) 26.10.2012

Līga nav slikta! Bet es nesaprotu kāpēc mums nedrīkst runāt klusi kad mēs stavam rinda uz postamentu????
(es ne ļoti labi zinu latviešu valodu, tāpēc var būt kļūdas)