GINTS BUDE modeļu aģentūra - Līga..

Man ir sūdzības par, Treneri Līgu..Viņa var teikt, ka viņa nestrāda, jo viņa pat neaizrāda meitēnem, ja meitene nepareizi iet pa podestu.Kad ir Gints pie mums Viņa uzreiz Sāk tēlot sevi eņģelīti.Bet kad aiziet Gints tā sāk bļaut un aizrādīt mums, ka mēs stāvam, kā pīles..tad velns zin ko viņa tur saka..un arī viņa mums ar draudzeni saka ka es būšu cita grūpa un mana draudzene citā..Stūlbene..!mana mamma Jau saka, ka viņa iizvēlas kāda es grupa eju..un kā viņai būs ērtāk..!nejau tā ragana xD

R rojs2 07.11.2009

Mamma izvēlas... nu ja, ko tad var no tādas kā tu gribēt...
Un nestāvi kā pīle!

S sandra 07.11.2009

Labāk iemācies rakstīt! "grūpa" "stūlbene". ļoti izteiksmīgi par tevi...

G Gints Bude 07.11.2009

Sveicināta Lila!
Tu nāc un nodarbojies treniņklasē MODES NAMĀ, un nekāda "modeļu aģentūra" TE NAV!
Tas, ka Tu to nezini, godu Tev nedara!
Vēlreiz apskati mūsu mājas lapu www.gintsbude.com/studija
Būtu ļoti jauki, ja Tava mamma piedalītos nodarbībās, lai redzētu, ko Tu dari.
Aizrādījumus saņem meitenes, kuras ar sevi nestrādā!
Gadījumā, ja Tev kaut kas neizdodas - mūsu pienākums Tev aizrādīt - Tava mamma par TO maksā!
Esi centīga un neaimirsti par mājas darbiem!
Mīļš sveiciens Tev un mammai,
ar cieņu,

G Gints Bude 07.11.2009

Atvainojos par izlaistu Z burtu vārdā - neaiZmirsti. :)

B b 08.11.2009

nav ko uz tadiem s*diem vazaties

D ddd 08.11.2009

latvijas princeses tresa dal 9 piegajens :)

H Hugo Djego 08.11.2009

Vai tur zēnus arī pieņem?Es būtu entīgs skolnieks!

J Jūlija 19.12.2009

Līga ir normala gudra, skaista treneris

L Laumuxxx 16.03.2010

Man ar tā LĪGA besī ārā...viņa ir nejauka...Viņa uz dažām labām meitnēm skatās kā uz kautkādām atstumtajām! Kad Gints Bude atnāk viņa pārtop par enģēlīti, kad aiziet-par VELNU!
Es Gints Budē eju jau apm. gadu un smaidot viņu esmu redžejusi maxinmums 3x.!!!
Un ta viņa smaidīja tikai Ginta klātbūtnēē!!
Kāpēc viņu neviens nevar pamainīt...vismaz uz kādu jaukāku...
Man pat dažreiz negribas iet uz Gints Bude, lai nerezētu VIŅU!!!
...

B BM 16.03.2010

Bet kā tu uz Gintu ej? Viņš tevi ņem priekšā?

P pele 16.03.2010

Līga ir auksta, nelaipna, laikam viņai problēmas privātajā dzīvē:(
Piekrītu, tāda nevar būt pasniedzēja, var redzēt, ka viņai savs darbs nav sirdslieta...Uzskatu tāds cilveks ar bērniem nevar strādāt...Un, kad mammas atnāk skatīties, pukst, ka atkal lūrēs, ka riebjoties:D Nu ja tad ir jāparāda, ka vismaz kko dara.Tā studija vispār ir fufelis, lieki izmesta nauda :D

G Gints Bude 16.03.2010

Sveicināta anonīmās "Laumuxxx" un "pele"!
Jūsu komentāri ir apliecinājums, ka esat visai tālu no studijas...
Internets ir publiska telpa un pirms paust savu viedokli - der zināt
LATVIJAS REPUBLIKAS KRIMINĀLLIKUMU,
157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —
soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —
soda ar arestu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz astoņdesmit minimālajām mēnešalgām.
(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004. un 19.11.2009. likumu, kas stājas spēkā 23.12.2009.)!

... un noteikt IP adreses nav problēmas... Tav var būt likumisks pamats!
Ar cieņu,

P pufa 16.03.2010

Kāpēc savas pretenzijas par Līgu nevar izteikt pašam saimniekam, bet šeit-virtuālajā vidē, slēpjoties aiz kautkādiem nikiem?anonīmi mēs esam baigie varoņi kritizēt.tā nerisina problēmas.ja gribat rast risinājumu problēmai ar Līgu, tad jārunā ar viņas tiešo vadītāju!

G Gints Bude 16.03.2010

A.god./Ļ.cien. "Pufa"!
Mēs zinām, kas TO raksta un kāpēc TO raksta...
Mēs esam atvērti radošām un skaistām lietām!!!
Vēlu veiksmi!
Ar cieņu,

: :D 08.04.2010

Nu jā, ir nu gan te izrunāšanās. Meitenes, ja jūs kaut kas neapmierina, tad nevainojiet uzreiz citus, varbūt ir vērts paskatīties ko jūs pašas tajās nodarbībās dariet un ja tik tiešām šī trenere Līga, pēc jūsu vārdiem ir tik briesmīga, tad neejiet pie viņas, jo patlaban neizskatās, ka jūs ļoti vēlētos atrasties tajā aģentūrā, jo jūs protat tikai čīkstēt, nevis censties un parādīt to labāko. :)

J Jūlija 17.04.2010

Man liekas ka Līga ir normala, laipna, skaista.Ja, viņa dažreiz bresmojas un kliedza bet viņa nav ragana.

E elina 02.06.2010

Man Gan Liga neliekas shausmiiga, bet gan jauka pasniedzeeja :) varbuut dazhreiz vinjai 'uznaak' bet nesuudzos :)

. ... 02.06.2010

Es pie Līgas īpaši ilgi neesmu gājusi, bet man neliekas, ka viņa ļoti slikta bija.! :)
tāpat visi šausminājās par Aiju, bet kad uzzināja, ka ies prom viņa, uzreiz visiem bija žēl par to, jo saprata, ka lai arī bieži Aija bija ļoti kritiska, tomēr viņa daudz iemācija, un viņai nevarēja kāpt uz galvas. :)
tpt. būtu ar Līgu- ja jūs uzzinātu, ka viņa iet prom, tad jums būtu žēl, ka viņa vairs nebūs, jo tomēr māca viņa diezgan labi (pati tikai 2 mēn. pie viņas dabūju būt) bet tajā laikā sapratu, ka kā skolotāja viņa ir laba, bet ar raksturu. :)
bet ja būtu skolotāja bez rakstura, tad arī meitenes kāptu viņai uz galvas, un nekko neiemācītos ejot GB modes namā. :) tomēr jūs ejat tur, lai mācītos. :)

un jā- atceros pēc pieredzes--> ja mājās daudz strādātu, un uzturētu labu figūru, tad arī uz jums nekliegtu, jo tpt. kad gāju es arī bija meitenes uz kurām kliedza, un uz kurām nē.! :)

L Laura 28.06.2010

Es arī esmu gājusi GB, un esmu piedzīvojusi gan Aiju, gan Gintu, gan Elīnu, un arī jūsu mīļo Līgu. Protams, es uzskatu, ka vislabākā no viņiem bija Aija. Viņa aizrādīja meitenēm par kļūdām, centās uzturēt tīrību (t.i. lai mēs mainām zeķes, vienreiz no viņām visa telpa smirdēja) un viņai nebija nepatika pret mums.Loģiski, ka viņai bija savas mīlules, bet nu kam gan tā nav, bet šīs mīlules bija tikai labākās skolnieces, tāpēc arī mums bija stimuls pilnveidoties.
Gints man pārāk nepatika, viņš likās tāds mazliet iedomīgs, un patiesībā man no viņa bija bail..
Elīna bija pārāk jauka.Viņa atļāva meitenēm par daudz.
Līga- viņa bija stingra, bet viņa nebija tāda, kurai es vēlētos līdzināties, sākot ar stilu, un beidzot ar uzvedību. Līga centās būt moderna, bet Aijai mode bija dzīvesveids. Tas, ka viņa jums cenšas palīdzēt jau uzreiz nenozīmē, ka viņa jūs ienīst. :)

Pati GB līdz galam nepabeidzu, jo domāju, ka bez Aijas jau vairs nav jēga, bet tagad saprotu to, ka tā bija mana muļķība, jo kurš gan cits tevi mainīs, ja ne pats sevi.

J Julija 19.12.2010

Līga nav slikta, ja varbūt viņa dažreiz bija dusmiga . Es piekritu Pelei varbūt viņai patiešam ir problēmas privātajā dzīvē
un es piekritu arī par to kad zālē ienāk Gints viņa uzreiz sāk tēlot sevi eņģeliti. Ja tas ir taisnība nu bet viņa nav briesmiga.Viņa ir mīļa.