Ginekoloģe Evita Biseniece - Neuzmanīgs ārsts

Pierakstījos Diplomātiskā servisa centrā pie ginekoloģes Evitas Bisenieces, lai veiktu dzemdes kakla vēža profilaktisko pārbaudi. Pēc neilga laika ārste piezvanīja, lai ierodos uz konsultāciju par rezultātiem. Konsultācijas laikā ārste teica, ka analīžu rezultāti uzrāda pozitīvu HPV un nosūtīja pie citas speciālistes biopsijas veikšanai. Uzskatu, ka atkārtota ierašanās analīžu rezultātu paziņošanai nebija nepieciešama, uz ko ārste atbildēja, ka to dara, lai ievērotu personas datu aizsardzībās principus. Pēc apmēram mēneša Evita Biseniece atkārtoti zvanīja, lai pateiktu, ka analīzes uzrāda pozitīvu HPV un ir nepieciešams uztaisīt biopsiju. Tā kā ārste jau vienreiz bija nosūtījusi mani uz biopsiju, jautāju, vai nepieciešams to darīt vēlreiz. Evita Biseniece atbildēja, ka sajaukusi, kam ir zvanījusi un kam nav, jo ir bijusi slima un nav ilgstoši atradusies darbā. Tas, protams, var atgadīties jebkuram, taču šoreiz par personu datu aizsardzības principiem tika aizmirsts. Biopsija tika veikta KZS klīnikā Brīvības ielā pie ārstes Evelīnas Gecevičas, kas par piemērotāko ārstēšanas metodi ieteica nedarīt neko. Var jau būt, ka tā arī ir pareizākā metode, taču pavisam nepatīkama bija konsultācijas turpināšana uzgaidāmajā telpā, kur to dzirdēja administratīvais personāls un citi pacienti. Par personu datu aizsardzību šeit jau tika aizmirsts pavisam. Noteikti neiesaku doties pie šīm speciālistēm. Lai arī pieredze nebija briesmīga, tā noteikti nebija arī patīkama. Lai veiksmīga īstā ārsta atrašana!

K KateSilina 14.06.2023

Vēlos izteikt sūdzību par paviršu šī ārsta darbu. Ierados RSU stacionārā ar akūtām sāpēm kreisajā vēdera daļā, bija temperatūra, sāpes kustoties. Ārsts apskatījās USG un secināja,ka viss kārtībā un sāpēs ir tāpēc,ka nav vienu dienu bijusi vēdera izeja. Pēc kāda laika nonācu ar akūtām sāpēm pie cita ārsta, kurš pēc USG secināja,ka ir ieildzis iekaisums olnīcas daļā, un spaiku izveidošanās.