www.sudzibas.lv Ģimenes Ārsts, Una Malkeviča Obligātā veselības pārbaudes karte

Ģimenes Ārsts, Una Malkeviča - Obligātā veselības pārbaudes karte

Labdien. Biju uz darba interviju caur bezdarbniekiem, divreiz, sekretāre iedeva man nokārtot obligātās veselības pārbaudes karti trijos eksemplāros un teica ka pieņems mani darbā. Atnācu mājās iegāju internetā skatos kur nokārtot to karti ir vairākas iespējas, sazvanīju metalurga poliklīniku tur pateica ka otrdienās un ceturtdienās var nākt bet tas viss proces maksā no 20 līdz 50 eiro. Zvanīju vēl citur vienā vietā pateica ka pieraksts ir iespējams bet pēc mēneša, sazvaniju vēl vienu poliklīniku tur man pateica ka jāvēršas pie ģimenes ārsta. Piezvaniju ģimenes ārstei dr.Unai, pierakstījos pie vizītes gandrīz nedēļa jāgaida bet ātrāk nevar, man visu izskaidroja ka varbūt vienā dienā to var nokārtot jāskatās pēc situācijas un maksā arī tikai 7 eiro. Ok. Sazvaniju darba personāla vadītāju izskaidroju situāciju ka man lētāk sanāk aiziet pie ģimenes ārsta, visu sarunājām, tiklīdz nokārtoju zvanu vēlreiz... Nogaidu tās sešas dienas. Pie ģimenes ārstes Unas vizīte, paskatijās obligātās veselības pārbaudes kartes eksemplārus un saka man ka būs jāiet pie ārstiem, es pārjautāju kapēc un ka man pa telefonu māsiņa teica ka iespējams vienā dienā būšot iespēja nokārtot šo visu, nē kategoriski tas viss tika noliegts, es reizi divas vēl palūdzos ka varbūt ir iespējams parakstīt kaut kā to lapu, sarunāt vai kā bet nē, "tagad vairs nav tā kā krievu laikos" un izrakstīja mani pie LOR, neirologa un uz asinsanalīzēm. Devos mājās, atkal internetā sameklēju telefona nummurus un pierakstījos pie neirologa pēc trijām dienām(pieraksts 10 eiro), pie LOR pēc nedēļas(pieraksts 20 eiro), asins analīzes jebkuru rītu varu nodot un tad vēlreiz pie ģimenes ārstes dr. Unas. Visas tās darīšanas ieilgst uz divām nedēļām, neko darīt, zvanu uz darbu personāla vadītājai atkal izskaidroju situāciju, atvainojos ka tik ilgi jāgaida ka ātrāk nevar, apmierināta viņa nebija, bet norunājam datumu un visdrīzāk ka būšot jāsāk tajā datumā man strādāt, sarunājam sazvanīties ja ir izmaiņas. Paiet trīs dienas man ir pieraksts pie neirologa, aizeju uz poliklīniku, māsiņa/sekretāre man vaicā pie kā esmu atnācis es atbildu ka pie neirologa 17:00 ir pieraksts, viņa jau ņem naudu par vizīti un pēdējā mirklī jautā kādos nolūkos man neirologs ir vajadzīgs, mums izveidojas saruna mazs čatiņš kura laikā viņa man izskaidro ka neirologs man neko nevar palīdzēt obligātās veselības pārbaudes kartei, viņam tur nav ko rakstīt, un ka arī LOR man nevar palīdzēt, ka nav tādi ārsti manā gadījumā paradzētai šai pārbaudei, un paliek mazliet dusmīga, pārjautā kas man ir ģimenes ārsts uz ko es atbildu ka dr. Una uz ko māsiņa izbrīnās, kā tā ka viņa pati ir arodārsts un ka viņa mani varējaparakstīt tās lapas un palaist mani pie darba. Es palūdzos šai māsiņai un paldies viņai ka palīdzēja man, viņa aplūkoja to obligāto veselības pārbaudes karti un man izskaidro ka man vajag asins analīzes, plaušu rentgenu un lai pēc nedēļas esmu atpakaļ un ka viņa ielaidīs mani pie daktera un viņš visu parakstīs un būs labi. Aizgāju nākamajā dienā nodevu analīzes uztaisīju rentgenu, pēc dienas paņēmu analīzes un rentgenu, pēc nedēļas biju atpakaļ pie šīs māsiņas un pēc jau 15 minūtēm biju nokārtojis savu pārbaudes karti. Darbā mani pieņēma un stāsts ar laimīgām beigām. Bet man rodas jautājums kas notiek ar dr. Unu Malkeviču? Viņa mani varēja tajā pašā dienā kad man bija pieraksts pie viņas palaist mani pie darba, paskatīties slimības vēsturi rentgenu, nu labi asins analīzes likt nodot, bet tajā vietā viņa mani nosūta pie neirologa LOR, kas tas par absurdu? Viņa tik pat labi mani varēja nosūtīt uz tirgu reņģes nopirkt. nesaprotu ļoti kā sanāk un varbūt ir kāda ētikas komisija vai cita veida komisija kas izpēta un aizrāda šāda veida gadījumus un kur var sūdzēties, jo no manas puses skatoties dr Unai Malkevičai iespējams vajadzētu kādu eksāmenu pārkartot, nolikt kādu jaunu daktera eksāmenu profilaksei, pilnveidot sevi.

Работяга 23.12.2017

Aksts, cik gruti musdiena iekartoties darba :((

D dinda 25.12.2017

OVP ejot ir jāiet uz slimnīcu, un tur ARODĀRSTS nosaka kādus ārstus ir nepieciešams iziet... sen jau vairs nav nekāda sakara ar ģimenes ārstu