Ģimenes Ārsts - Liene Drēmane

Ja ir iespējas izvēlēties ģimenes ārstu, tad neiesaku Lieni Drēmani. Dakterei ir kaudzēm pacientu un līdz ar to nav laika, laiks Jums kā pacientiem būs tikai tad ja būsiet sarunājuši vizīti - pāris nedēļas jāgaida, vai arī izsauksiet uz māju, protams izsaukums uz māju nav bezmaksas - jāmaksā benzīna nauda ~10 - 15 euro ( es ar savu auto varu nobraukt pa to naudu kilomentrus 200...)Pilnīgi neiedziļinās slimībās, paskatās izmeklē kaut ko izraksta un viss, nekādas atgriezeniskās saites. Pacientam atgriežoties no slimnīcas zvanu no norūpējošās ģimenes ārstes nesagaidīt, vienīgais kas interesē pie nākošās vizītes savākties visus papīrus.Labā lieta ir tā ka nekautrējas dot nosūtījumus, tomēr pie tiem vēl ir jātiek...Tā ka tie kas ir veseli un ārsti vaig tikai uz papīra - droši, bet tie kuri mēdz slimot un ar bērniem kas mēdz slimot - ejiet ar līkumu!Lai Jums laba veselība.

I IEJO 18.01.2016

Piekrītu katram vārdam!

T Ta vis i 24.03.2017

Liene Drēmane ģimenes ārsts pēc manas pieredzes ir tikai formāli, svarīgāk ir izrakstīt zāles. Farmācijas kompānijās ir tāda profesija kā medicīniskais pārstāvis, kura uzdevums ir rūpēties par medikamentu noietu strādājot ar veselības aprūpes darbiniekiem un farmaceitiem. Apmeklējot šo ģimenes ārsti rodas iespaids, ka sadarbība norit ļoti cieši un rezultatīvi.

S STUDENTS666 24.05.2018

Pēc savas pieredzes varu tekit, ka nekompetence un vienaldzība valda Dr. Drēmanes kantorī.

D Dainis Bērziņš 26.06.2018

Dainis Bērziņš
Nepiekrītu nevienam vārdam un šeit rakstīto uzskatu par aizskarta superego prastu atriebību! Tas vienkārši ir zemiski! Liene Drēmane ir manas ģimenes ārste jau daudzus gadu desmitus un ja ne viņas profesionalitāte, zināšanas un ļoti siltā sirds, tad daudzu manu ģimenes locekļu jau sen nebūtu. Viņa glāba manu sievu, pateicoties viņai mana mamma nodzīvoja 81 gadu ar tik ilgam mūžam neiespējamu diagnožu buķeti, viņa ieradās kritiskos brīžos, panāca ka mamma tika stacionēta ( es pirmo reizi dzirdēju, ka daketre paaugstina balsi sarunā ar NMP maiņas vecāko ārstu!), viņa ir patiesi jutusi līdzi bēdās, vienmēr pašaizliedzīgi meklējusi risinājumu - nedomājot par daudziem citiem ārstiem tik svēto jēdzienu - izmeklējumu kvotām! Viņa vienmēr meklē risinājumu, nevis formāli raksta receptes un ar manas visai kuplās un slimīgās ģimenes piemēru vienmēr ir pierādījusi, ka viņai ir taisnība! Labiem ārstiem vienmēr ir daudz pacientu un ja reizēm pieņemšana ievelkas, tad tāpēc, ka dakterei ir pārāk izteiktas empātijas spējas - risināt pacienta problēmu, nevis noskaldīt - nākamais! Jā man viņa ir kā vistuvākais ģimenes loceklis un to viņa ir attaisnojusi daudzu gadu desmitu laikā. Jā zinu arī draugus, kas pārgāja pie viņas, glābjoties no savu ģimenes ārstu nekompentences, paviršības.

D Dr liene 01.07.2018

Protams, tā ir laba ziņa, ka ārstam ir daudz pacientu. Tas liecina par pieprasītību, jo pacients izvēlas ārstu nevis otrādi. Darba apjomu regulē valsts, līdz ar to valsts sektorā gaidīšanas rindas ir neizbēgamas. Mājas vizīte ir paredzēta tam ārstam, kurš aprūpē šo teritoriju. Šajā gadījumā pacienti mainīja dzīvesvietu uz ļoti attālu rajonu, nebrīdinot ārstu. Vairākkārt tika ieteikts mainīt ārstu, kas ir tuvāk dzīvesvietai, jo tā pašiem būtu ērtāk. Ja ārstam jāpavada pāris stundas vienas vizītes veikšanai, tad diennakts ir daudz par īsu. Savādi, kā vienīgais transporta izdevums tiek uztverta maksa par degvielu. Manuprāt, šķiet pašsaprotami, ka visiem zināms, ka transporta izmaksas veidojas no mašīnas apkopju izmaksām, ceļa nodokļa, stāvvietām, riepu nodiluma, u.c. Pāris reižu gadā atrodu mašīnu pie mājas vizītes ar izsistu lukturi, iebuktētu spārnu, u.c. Neviena auto darbnīca nepiedāvā man atlaidi tikai tādēļ, ka esmu ārsts. Ārstam par pacienta atgriešanos no slimnīcas ziņo vienīgi pats slimnieks, citāda informācijas aprite nepastāv. Es tomēr neizprotu, vai esmu slēpusi vai novietojusi nosūtījumus nepieejamā vietā, ka pie tiem nevar tikt? Šķiet, ka neviens nav pamanījis, ka pacienti tiek izmeklēti pilnā apjomā, kāds ir iespējam mājas vizītē.