Ģimenes Ārsts - Aina Rozeniece

Labdien! Vēlos brīdināt, lai Jūs nekad neapmeklētu ģimenes ārsti Ainu Rozenieci.
Mana vecāmāte ilgus gadus mokās ar augstu sistolisko asinsspiedienu un jau 10 gadus minētā ārste izraksta vienas un tās pašas zāles, kas, protams, vairs nelīdz. Lūgumu nomainīt zāles viņa ignorē, jo uzskata sevi par viszinošāko.
Pag. ned. cilvēks atkal aizgajā pie Rozenieces ar sūdzībām par sliktu pašsajūtu, pirms tam vietējā aptiekā un arī mājās uz sava aparāta izmērīdams asinsspiedienu, kur konstatēja, ka sistoliskais asinsspiediena rādītājs sasniedz ~220 mm Hg staba. Ieejot pie ārstes kabinetā viņa izmērija asinsspiedienu un ar mierīgu sirdi pateca, ka tas ir tikai 140 mm Hg un nevar būt, ka ir 220mm Hg un ja reiz kādam nepatīk, tad viņš var ''tīties'' un vispar viņa cer, ka redz manu vecomāti pēdējo reiz šeit!
Rezultātā cilvēkam nekas vairs nebija ko iesākt, kā iet pie dežūrārsta meklet palīdzību. Gribu piebilst, ka dežūrārsts konstatēja 220 mm Hg rādītāju.
Pašlaik mūsu ģimene nodarbojas ar to, ka vēršas ikvienā instancē, lai tāds ārsts saņemtu sodu.

A Agnese 11.01.2010

Loti pareizi.Klijanu 7 Veselibas inspekcija.

E Edmunds 12.01.2010

Sodu tiem ārstiem parazītiem un Kādu vēl !!! Piekrītu.

H Hugo Djego 12.01.2010

Paaugstinātam spiedienam varētu būt arī kads cēlonis. Bez nopietnas izmeklešanas parakstīt medikamentus nav prātīga doma. Piemeram, ja cilvēkam ir slimas nieres, tad spiediens tapēc ir augsts.Spiediena pazeminašanas rezultātā nieres vairs nepilda savas funkcijas.Tāpēc rakstu velreiz-ir janoskaidro cēlonis, kas janovēŗš.

? ? 15.01.2010

Nu gan brīnums kā Tava vecāmāte izvilka 10 gadus ar tik sliktu ārsti!!!????

DR. Rozeniece ir pati profesionālākā, laipnākā un visādi citādi labākā ģimenes ārste!!!

Neticu nevienam vārdam par rupjībām no viņas puses.

A Anna 21.01.2010

Dr.Rozeniece ir laba daktere, bet ja kadam nepatik ir iespeja arsteties pie citas dakteres.
Un vai Jus esat parliecinati ka Jusu vecmamma lietoja nozimetas zales???????

Z Zane 15.03.2010

Labdien! Gribu brīdināt par ģimenes ārsti Ilzi Baroni Ikšķilē, kas stādās priekšā kā pediatre, bet īstenībā viņai nav nemaz pediatres kvalifikācija, ko diemžēl pārbaudījām arī dzīvē uz sava bērnaveselības rēķina ne reizi vien. Pirmkārt, jau n-tās reizes neprot pareizi diagnosticēt slimības bērnam, kur nu vēl ārstēt, attiecīgi sabojājot bērna veselību vēl vairāk ar nepareizu ārstēšanu, ko konstatējuši arī BKUS ārsti. Mājas vizītēs iekasē naudu, par ko neizsniedz čekus, nav nekad sazvanāma darba laikā, kur nu vēl ārpus tā utt.
P.S. Tas vien, ka viņai vienīgajai Ikšķilē atšķirībā no citiem ģimenes ārstiem māsiņas mainās viena pēc otras, jo nevar ar viņu sastrādāties jau ir rādītājs.

B BM 15.03.2010

Zane, tu esi lauku zoss! Te ir runa par citu ārsti, nevis tavu. Idiote.

M Marta 15.03.2010

Vairākas reizes arī manai ģimenei ar šo ārsti (Rozeniece) ir nepatīkama pieredze, kontaktējoties ar viņu katru reizi rodas iespaids, ka viņa gaida kādu dāvanu vai aploksnīti, un tikai tad izlemj vai ārstēt un palīdzēt.

B BM 15.03.2010

Mūsu laikos nekādas problēmas nomainīt ģimenes ārstu nav, ejiet un nomainiet, ko cepties? Bet tās vecenes, kas skraida pa dakteriem katru dienu un traucē citiem pacientiem, besī laukā. Nu nav zāļu no vecuma, nav!

S sandra.jakovele 07.12.2017

Es pie dr.Rozenieces arstejos vairak ka 25 gadus. Tagad man ir 31. Pie vinas arstejas visa mana gimene. Vina manu vecmammu vairakkart ir glabusi no naves. Ka ari man pasai bija smaga trauma izkritot pa 7 stava logu. Pateicoties vinas ieteikumiem un uzstajibai es saku staigat, dzemdeju meitu un tiku arsteties pie Latvijas Labakajiem Specialistiem!
Ja, dazreiz vina ir stingra jo citi pacienti negrib pasi lai vinus arstetu un arstejas majas pasi. Un kad gals jau klat, tad skrien un ludz palidz. Protams, ka tad vina uzblaus, ko tik ilgi vilka un pedeja minute skrien. Man ar vinu ir loti labas attiecibas. Vina vienmer iedod padomu un atbalsta gruta bridi!
Ar tadu slodzi kada ir vinai, es vel brinos, ka vina vel strada. Vinai ir vislielakais pacientu daudzums Riga!
Sandra