www.sudzibas.lv Ģimenes Ārsts ārsta nekompetence

Ģimenes Ārsts - ārsta nekompetence

Daktere Gritāne Ritma no Mārupes ambulance 1 - ir mana bērna ģimenes ārste. Kad bērnam bija 8 mēneši mēs devamiem ārvalsts braucienā, kur visa ģimene saslima ar zarnu trakta infekciju. Protams vissmagāk gāja mazajam bernam. Viņam bija temperatūra, caurēja. Turoties temperatūrai 38-39.4 3 dienas bērnu ielika Turcija slimnīca. Es zvanīju no Turcijas Gritāne Ritmai un prasīju ko mums darīt, kad atgriezisimies Rīgā - braukt uz slimnīcu, braukt pie viņas uz pieņemšanu. Gritāne Ritma ieteica braukt mājās un dzert zales pret temperatūru!!! Tikko izkapjos Rīgā bo lidmašīnas mēs TOmēr devāmies uz slimnīcu Vienības gatvē. Tur pieņemšanas nodaļā bērnu gospitalizēja bez jebkādam sarunam - bērnam bija dehidratācija smagā formā. Manā klātbūtne viņam lika kateteri, vēnas plīsa, un asins netecēja, bet bija želejas veidā. Paldies milzīgiem profesionāļiem no kliniskas slimnīcas!

Man ir bail iedomāties, kas notiktu ar bērnu, ja mēs pēc Gritāne Ritma ieteikumiem sedētu mājas un paši ārstētu mazo.
Vadoties pēc visa notikuša es varu apgalvot, ka Gritāne Ritma nav apzinīgs specialists, kuram var uzticēt savu veselību.
Turklāt viņā nav tās ārsts, kur iesaka krūts barošanu. Viņa visu laiku man teica piebarot bērnu ar maisījumu. Viņas prāt bērnam pieņemties svarā par 600-700gr mēnesī tikai uz krūts barošanas ir pa maz.

O

G gusts 19.08.2010

Nu pašiem jau arī jādomā ar galvu! Priekškam zīdaini uz Turciju stiept???!!!

A antra 26.08.2010

Arī es nesaprotu kapēc ar zīdaini bija jābrauc uz Turciju vai tad zeme dega tobrīd zem kājām???

G Gunta L. 26.08.2010

Neiet jau runa par Turciju, bet gan par to, ka ārsts nedara to, kas viņam savā profesijā IR jādara.

K Katrina 01.01.2011

Mums ari bija liela problema ar Gritani. Mazulim ir 9 menesi, bija lieli klepi, es biju pie vinas 3 reizes, vina teica ka iesnu del. Ari aizbraucam uz Vienibas Gatvi un tur mums gribeja atstat, teica ka ir plausu karsonis, bet rengena paradijas bronhits. Un slimnica vel brinijas, vai gimenes arsts to nekonstateja. Shausmas.

D dāvids 27.01.2011

Tā jau nav ārsta vaina-tā ir jūsu pašu vaina, -jauno vecāku!!!

ģ ĢirtsR 10.02.2011

Jā, jā dr. Gritānei NOTEIKTI VAJADZĒJA nopirkt biļeti uz Ankaru, vai citu tuvāko Turcijas pilsētu un traukties pie pacienta, tad konsultēt un finālā iesniegt rēķinu par 950 EUR, 850 par lidojumu + 100EUR par vizīti, ... vnk stulba māte, vecāki, var priecāties, ka viss tik labi ir beidzās. Daktere pieklājības pēc pacēla tel.klausuli, ...ko viņai bija jāatbild, vai 'vecāki vēlējās dzirdēt sekojošo"mīļie vecāki zīdainis, kamēr nav saņēmis visas profilaktskās potes parasti netiek nekur vests, bet sliktākajā gadījmā atstāts mājās, ja Jūs dzīvotu Skandināvijā, Jūs riskētu zaudēt vecāku tiesības...utt"

P Putiki 08.03.2013

Cien. Girts, ir tads vards angliski, saucas IGNORANCE, jusu Ignorance has no limits! Kas par stulbo apgalvojumu, arstei nebija jabraus uz Turciju, bet ja vinaj zvana VINAI IR JAPACEL nevis pieklajibas pec japacel. Katram arstam IR japalidz pacientiem, citadi vini nestrada savas vietas! Ja jus nekad necelojiet, ta ir vienigi jusu problema, mes daudz celojam ar bernu un esam redzejusi simtiem miljonu berninu kas celo ar vecakiem! UN PAT JA BERNI IR PILNIGI IZPOTETI - pret zarnu trakta infekcijam potes netaisa!

D deviloangel 24.05.2013

Pilnigi piekritu, k Ritma is nav specialists. Tads pats notika ar musu mazo, bet tikai tas gadijas te Latvijaa. Pec tam, uzreiz mainijas arstu un vins ari brinijas ka arsts nekonstateja zarnu trakta infekciju.

U Untumainais kaķis 24.05.2013

Ārsti nepazīstu un viņas darbu komentēt nevaru, taču uzskatu, ka šajā reizē kritika ir nevietā. Man arī aug bērns, taču ne mirkli nevaru iedomāties, ka ar zīdaini būtu jādodas tālā ceļojumā bez ļooooti pamatota iemesla. Tā ka šī ir tikai pašu vecāku vaina. Ko ārste reāli var palīdzēt pa telefonu, ja esat ārzemēs un mazuli viņa nevar izmeklēt? Starp citu, arī vairākkārt esam ceļojuši (bez bērna) pa siltajām zemēm (Ēģipte, Turcija), taču nekad nekādas zarnu infekcijas nav piemetušās. Vai te gadījumā arī nav runa par pašu vecāku higiēnas iemaņām vai to trūkumu?