www.sudzibas.lv Gimenes arsti, atra palidziba, uznemsanas nodala Nekompetence, nezinasana, neprofesionalitate

Gimenes arsti, atra palidziba, uznemsanas nodala - Nekompetence, nezinasana, neprofesionalitate

Nu tad nedelaam mani mokot busiet savu panakusi, nejegas. Veselu cilveku sakropljosushi. Ko jus medicina vispar meklejat? Gribas teikt, ja ar mani notiks, kas slikts, atradisies cilveki, kas to piemines. Ceru, ka lidz tam neaizies un ari manu sirdi vai to blakus traucekli tomer izarstesiet bez kirurgijas iejauksanas (ari manii ir cilveciskas dusmas, tapec pirmais - dusmas).
... . Atskaites punkts un talakie notikumi lidz sim bridim:
Tris reizes saucu atros, kad sakas si veida sapes un diskomforts krushu apvidu pa vidu (visas reizes atrados majas).
Vieni macija, kas tie tadi atrie un kam domati. Prasiju, lai aizved uz slimnicu. Ar nepatiku aizveda. Tur neka (manas sudzibas vera nenjema) - tikai asins un urina analizes un viena arsta divaina uzvediba - saka blaut un kaut ko skaidrot par kirurgijas nodalu.
Otrie neka nopietna. Ej pie gimenes arsta, mana majas galda atvilkne pa kluso nekaunigi ieliktdami to, kas palika pari no koardiogrammas merijumiem Vareja tachu nolikt redzama vieta vai pasi izmest miskaste tos "knibulisus".
Tresie - nu ja pirmie neaizveda un neko nekonstateja slimnicas uznemsanas nodala, ko tad mes, nedaudz papetija - salidzinaja divas papirisu kardiogrammas - it ka kaut kadas izmainjas druscin esot, bet infarkta nav (gaidam, kad bus, tada laikam doma), laikam jau osteohondroze.
Slimnicas uznemsanas nodala - pec visam proceduram un nejedzibam, maasina teica, lai es pagaidot dezurarstu, kursh ta ari neatnaca un, kad uzzinaju no citas, ka tomer varu iet, tad man neviens izrakstu neiedeva (neparadija, kad es prasiju) un tie, kas pie lodzina sezh vel pasmineja pirms mani izlaida pa uznjemsanas durvim ara.
Gimenes arsts suta pie cita arsta, kas nav saistits ar sirdi un grib parliecinat, ka taa nav sirds vai sirds asinsvadi.
Kardiogramma poliklinikaa - darba laiks lidz 16.00, ja atnac puscetros tad jau - ilgak nestradajam vai tik daudz citu darbu (liek saprast - nu ko tu te trauce. ??? ).
Kardiogramas merisana - divi sirdspuksti un njem nost, vai tad ta kads mera? Nudien nesaprotamas sadas neprofesionalitates izpausmes, saku domat vai tie ir mediki vai ruditie mezstradnieki ielikti mediku amataa vai vienkarsi kaut kada sleptaa diskriminacija.
Pieteicos uz velokardiagrafiju, laikam ta to sauc. Pirms tam talruni man medikis prasa, cik akuti? Saku, ka ljoti sap. Tapat jagaida lidz novemra beigam. ??? Tatad atkal nenoticeja. Laikam cilveki tik stipri sapinosies savos melos, ka par jebkuru citu cilveku domaa tapat.
Vai tiesam taadas negeeliibas notiek visa Latvija?
Ideala "palidziba" cilvekiem. Cilveku, kursh spejigs darboties gan ar savu pratu - veikt garigu darbu, gan fiziski (vel zem 40) vienkarsi censas izspiest ka citronu. Nesaprotu divkosigu ricibu - vieni saka, ka vajag veselus cilvekus, citi gaida, kad veselais paliks slims un vel trakak.
Situacijas neizpratne un neprofesionalitate no mediku puses (palaujamies uz baumam un pec taa arstejam cilveku, nevis pec iegutam zinasanam un palidzibas spejam).
Sodien apaksejais asinspiediens jau 103 un augsejais 160 (aptieka meriju), sapes tik pieaug - gruti elpot spiez un plesh pa vidu, sap galva, sauksu velreiz. Sakotneji vel bija ok - 120 - 70 normalais, mazliet velak 120 - 80 (pie si sakas sudzibas), ja laikus butu veikusi savu darbu (meklejusi, atradusi, arstejusi) tagad spiediena nebutu un viss jau butu laicigi noversts. Vajag tacu cilvekam ticet, ja vinjam sap, tad sap un pietiek stereotipu vara dzivot, daudzi drosi vien sapratis, ko es ar to domaju.
Ta es jau mokos aptuvreni 2 menesus.
Esmu Latvijas pilsonis, runaju latviesu valoda, macijies latviesu skolas, domaju latviski, kontaktejos latviski, censos pirkt latviesu produktus, apkart parsvara latviesu kontingents utt. Tagad patriotisms, lai iet rata - ja jau pret savejiem ta, tad vairs nav ko teikt. Vizuala puse nav slikta, ir gimene, berni. Ko brinities, ka no mums audze nidejus pielietojot tadu attieksmi (to visu redz apkartejie, tuvakie, talakie - atstaj iespaidu ari uz tiem).
Visi notikumi, kar ar mani ir notikusi starp mani un medicinas darbiniekiem ir dokumenteti un pierakstiti sikumos, vajadzibas gadijuma tiks publiceti visi vardi, uzvardi, vietas, bez manas klatbutnes. Pedejo reizi sava dzive meginu but cilvecigs, laikam jau sakuma vajadzeja tos dzenat, urdit un valkat pa tiesam, tikai tad drosi vien butu pretimnakosaki.
Pieskaros aktualajam lietam garamskrienot (isuma).
Atvainojos par gramatiskajam kludam, pareizrakstibu un nepilnigiem teikumiem.

L Lainupaliek 04.12.2011

Patiesa-realitate .izsaku līdzjūtību ne tev, šoreiz mediķiem, jo tādas kā tu ar savu hipohondriju atņem insulta-infarkta slimniekiem palīdzības iespējas.Kā tev nav kauna kviekt pat 160/103, tu sajēdz, ka tā pat nav 2.pakāpes hipertensija par krīzi pat sapņot tev nevajadzētu.Es ar 220/120 eju uz darbu un jūtos perfekti, sliktāk tikai pie 230/158, dzeru zāles un novērtēju mediku darbu.Tas ka tu vajadzētuv sutīt uz visām 4 debess pusēm nelaimīgā hipohondriķe!!!

L Lainupaliek 04.12.2011

Patiesa-realitate un nobeidzot komunikāciju ar tevi tik nāvīgi slimu, infarkta slimnieci:))))))))))), tev spiediens nesacēlās lasot šo ļoti objektīvo kritiku savā virzienā un tik neatlaidīgi sacerot atbildes, kas nav pāris teikumi vien:))))))))??????

Z zuzuu 05.12.2011

ojaaa, varu iedomaties cik gruti ir tas histerikes gimenes arstam...vinu jau noteikti nemaz nevar parliecinat par kkadiem profilakses pasakumiem, kritisku attieksmi pret sevi...

Z Zane 05.12.2011

Mēs varam te spriedelēt un apvainot viens otru bet kā ir īstenībā, to zin tikai pacients un ārsts. Nav dūmi bez uguns.

Citāts: Patiesa-realitate, es ar galvas reiboņiem, un nepārtrauktu vemšanu un asinsspiedienu 220/120 guļu nevis drukāju palagus te, kā to var atļauties kā jau te pieminēja seriālus pārskatījusies govs, tādā stāvoklī, nav iespējas zvanīt ātrajiem un kaut ko vēl vervelēt:))))))Iesaku tev griezties psihiatrijas nodaļā, tur tad vegjetatīvās distoniķes ārstē, debilisms kaut kāds!!!

Komentēja: Lai Nu Paliek 04-12-2011 [nosūtīt e-pastu]

Tev nav tiesību un nevienam citam nav tiesību kādu zākāt nezinot situāciju!! Dzīves situācijām ir bumeranga īpašības!!

L Lainupaliek 05.12.2011

Zane, ir tieši man ir tiesības, jo ar patiesarealitate spiedienu 160/103, netraucēju ne ārstus ne ātros, arī mans 220/120 nav iemesls, lai traucētu ātros, abos gadījumos ir zāles, ko jālieto, nevis jāuzmācas ārstiem, tāds zem 200 spiediens nav arī dzīvībai bīstams, un slimnieki, kam tiešām vajag ĀP ir vairāk kā iedomātu hipohondriķu zvani.Nav mums parastiem cilvēkiem bez nopietnām slimībām iemesla traucēt citus.
Tev Zane, iesaku mazāk ganīties šeit un izteikt spriedumus, jo tev nav tiesību spriest, ne tev paaugstināts TA, ne tu skraidelē/vismaz es tā ceru/ kā patiesarealitate pie visiem ārstiem un visur zvanies kā nenormāla!!!
Neieredzu iedomu slimniekus, kam pietiek laika te nosodīt mediķus, kas lieliski dara savu darbu, tā lūk!!!

Z Zane 05.12.2011

Lai Nu Paliek!! Ir tādas dzeltenas tabletītes un saucas balderjāni. Ieņem kādas pāris:) Tu manī izraisi patiesu smaidu:) Esi vesela.

J jopjop 18.12.2011

patiesa realitate izskatas ir uzsakusi savu neizbegamo celju pie psihiatra... bet medikamenti musdienas tiesam labi ta ka ar leponex+xanax tai lietai vajadzetu but tiiri panesamai :)

L Lora 20.12.2011

Vienu reizi gadījas saukt AP naktī - pēkšņi sāka sāpet mugura, diemžēl mājas nebija nevienas pretsapju tabletes, saprotu jau ka nekadas mirstamvainas man nav bet izturēt vairak nevareju. Uztaisiju kafiju, maizītes, izvilku konfekču kasti un ar baiļu sajūtu gaidu. Atbrauca mediki ar miegainam acīm, saka jautat kas tad te tas neatliekams notika? Izskaidroju situaciju, piedavaju sagatavoto "kukuli" (kafiju un maizites), rezultāta dabūju gan pretsapju šprici, gan ieteikumus kur man talāk griezties, ari tableti man atstaja lai lidz rītam varētu izvilkt.
Pasedējam, parunājam, nekādas kliegšanas un pārmetumu es nedzirdeju.
MORāLE IR TāDA - ja gribi dabut pret sevim normalo attieksmi, tad izturies pret citiem atbilstoši, beigu beigas visi mēs esam tikai cilveki un visiem naktī gribas gulet, un pat Hipokrata zvērests no ta nepasarga.