Gigant veikals - Viss bija labi

Sūdzības laikam ir objektīvas. Ņemo vērā ka veikals eksistē daudzus gadus klientu viņiem pietiek un sūdzās šeit pārītis abižoto. Es šeit Salasījos sūdzības ļoti šaubījos, bet man ar šo veikalu nebija nekādas problēmas. Pie viņiem bija vissmukākais datorgalds kuru varēju atrast starp visiem veikaliem, kurš atbilst manām prasībām tāpēc arī noriskēju. Es pazvanīju noskaidroju parametrus, kuri mani interesēja un pasūtīju. Galdu man atveda jau nākamajā dienā. Nekāda brāķa tur nebija viss kārtībā. Pietrūka tikai 4 skrūvju slēpšanas dekoratīvās plastmasas tapiņas, bet tur jau nav veikala vaina, bet gan rūpnīcas. Sīkums vienkārši nopirku tādas pašas 1000 sīkumos pa 12 centiem. Man konkrēti pretenziju nav. Sēžu pie sava Skaistā galda un priecājos.

11.05.2022

K