www.sudzibas.lv Getapro.lv Slikta kvalitāte

Getapro.lv - Slikta kvalitāte

Getapro.lv vietnē pieteicu priekšnama remontu. Pieteicās daži, no kuriem, izvēlējos meistaru ar pieredzi (tā vismaz rakstīts profilā) . Diemžēl, atnākot uz objektu, paziņoja, ka pašam nav laika, bet var piedāvāt savu sievu un dēlu, kas ar viņu kopā arī taisot remontus un tieši mazas platības. Sakums bija daudz sološs, bet, tad izrādījās, ka cilvēks maksimāli nāk uz 4 stundām dienā vai vienkārši ieskrien uz 1 stundu, kaut ko uzziež un prom uz citu objektu. Pie tam izradījās, ka daudz ko neprot un veic darbu ļoti pavirši. Man nācās ņemt papildus cilvēku ģipškartona griestu ielikšanai (130 eiro papildus) , grīdu ieklāt,... Pašiem noņemt veco durvju aplodas. Nekas netika slīpēts, bet, piemēram, tualetes durvis bez jebkādas apstrādes_ pa virsu ar balto krāsu! Pat nenošpaktelēja, kur tas būtu vajadzīgs. Meistare ir Inese v. , atradu, ka viņa ir arī reģistrējušies getapri.lv vidē. Rakstu, lai citi neuzķeras uz šo neprofesionāli.

Papildināts Iedzīvotājs.lv 18.09.2021

Aizmirsu pateikt, ka Getapro.lv viņas profilā ir pozitîvas atsauksmes par darbiem, kas saistītas ar elektrības darbiem, bet reælajæ dzįvē viña baidæs vispàr no jebkura darba , pat rozešu apmales nenoņēma , kad krāsoja sienas.

G Gulbenietis 18.09.2021

Kad paskaties, kādi ir buhariki meistari un, cik nekvalitatīvi izpilda darbu, pietam par super lielu piķi, tad neviļus pats iemācies visu darba laikā un sanāk feināk, laicīgāk, pietam izmaksas ir minimālas.

AEW 18.09.2021

Sūdzību ir jāātstāj tur pat. Liekot atzīmi par paveikto darbu izpildītājam ;)

I Iedzīvotājs.lv 18.09.2021

Izpildītājs bija izvēlēts cits, ja uzmanīgi lasijat, ...tur nedod iespēju savu viedokli atsevišķi paust.

I Iedzīvotājs.lv 19.09.2021

Ситу

J jolanta ostapovica 22.05.2022

Geta pro
Meistari Jānis un Intars apzog cilvēkus. Nekad neuzticieties viņiem Man izkrāpa 3000 eiro