Sia Geste - Webasto

Ja kādam ir lieka nauda, tad ar garantiju var braukt uz autoservisu "Geste". Tur tiešām var atstāt daudz naudas.
VW Touranam bija nepieciešama Webasto sistēmas diagnostika un varbūtējs remonts. Telefonsarunā ar servisa īpašnieku vienojāmies par kādas piektddienas rītu, lai veiktu nepieciešamos darbus. Vēl šajā sakarā jāpiemin, ka neesmu rīdzinieks, un līdz galavspilsētai jāmēro 110 km. Mašīnu atstāju uz 1.5 h un kad atnācu mašīnai pakaļ, darbinieks vizuāli ļoti iespaidīgi, ar sniega palīdzību demonstrēja "paveikto" darbu. Priecīgs par iznākumu, jo uz doto brīdi sistēma ieslēdzās, samaksāju prasītos 80.- Ls. Nākošajā rītā papildus sildītājs atkal nedarbojās. Pazvanīju uz servisu un izteicu pretenzijas, sarunāju ierasties servisā nākošās nedēļas piekdienas dienvidū ap 13.00. Kad ierados servisā īpašnieks parunājās ar mani un teica ka neko šodien nevar izdarīt un pierakstīja mani uz nākamo pirmdienu 9.00. Tā es nobraukāju pa tukšo 220km. Atbraucis mājas, sāku interesēties, cik grūti ir piekļūt sistēmai un cik laikietilpīgs process šis ir, lai pa atlikušajām piecām darba stundām līdz vakaram, nevarētu neko izdarīt. Vai tiešām man bija jānobrauc 220km, lai to pavēstītu. Pateicoties virtuālajai pasaulei un manai neatlaidībai protams uzzināju, ka lai piekļūtu sistēmai ir jāatskrūvē 17 skrūves un jānoņem priekšējais bamperis! Kad nākamajā pirmdienā atbraucu norunātajā laikā, pieprasīju veikto darbu sarakstu ar izcenojumiem. Man atbildēja, ka šadu pavadzīmi- rēķinu viņi izsniegt nevar. Vienīgais sapratu, ka viena normstunda ir 18.-Ls. Izskaidrot, par ko bija jāmaksā 80.-Ls viņi nevarēja, vien uzsvēra, ka jāmaksā arī esot par zināšanām. Kopsummā esmu pazaudējis trīs darba dienas, lieki nobraukāti 660 km un nervu šūnas, kas neatjaunojas. Pēc iespaidīgas vārdu pārmaiņas atguvu pats savu naudu- 80.-Ls. Ja vēlaties šādas emocijas, apmeklējiet auto remonta darbnīcu sia GESTE.

G

Dannii Disaster 05.03.2013

Man pashai ir bijusi mashiina ar Webasto autonomo kraasni, un taadam sisteemaam remonts tik tieshaam ir padaargs, bet 18Ls stundaa ir nereaali prieksh privaatservisa. Pat oficiaalajos servisa centros (pie diilerjiem) autoelektrikju darbs maksaa 10-15Ls stundaa. Un tas, ka serviss atteicaas izsniegt dokumentu ar veikto darbu sarakstu un izcenojumiem, galiigi nekur neder.

Vispaar jau muusdienaas ir gruuti atrast normaalu servisu, kur meistari tieshaam saprot ko dara un arii pret klientu izturas cilveeciigi. Riiga pilna ar autoservisiem, bet 70% tik to maak ka izkraapt naudu. Es arii kaadu pus gadu nomociijos ar visaadiem neprofesionaaljiem un kraapniekiem kameer atradu sev droshu servisu.

V Vlada 24.09.2013

Nu - esmu tur bijusi un labojusi. Nu nezinu, laikam Tev vienam no retajiem tā negāja, jo pati atradu viņus pēc ieteikumiem un nejutos vīlusies nevienu reizi.

Neko nopietnu tā arī neesi pateicis, bet reti kurš serviss atgriež naudu par izdarīto darbu, bet Tu to godam atpakaļ esi dabūjis. Parasti sataisot vienu - bieži nobrūk kaut kas blakus, ar taisīto nesaistīts. Nu tā tas vienkārši var būt ar lietotām un labojamām lietām! Pati strādāju ar klientiem un ne vienmēr sūdzības ir pēc būtības...

Bet fakts ir viens, jo uzņēmums ilgāk ir pakalpojmu tirgū, jo arī statistika un atsauksmes var gadu laikā parādīties diezgan atšķirīgas. Klienti ir dažādi un ar atšķirīgām pieredzēm. Vienkārši atbalstu vietējos uzņēmumus, nevis sausos un stīvos skandināvus vai poļus.

D Del Barco 28.01.2014

Arī biju iebraucis pie viņiem, piedāvāja remontu par 250 Eur, bet oficiālais servisa centrs to pašu pār 134 Eur. Malači normāli vāras. Pat atrast konkrēti ne ko ne vārēja, vienīgi braukt pa ausīm labi sanāk.

K kardans 04.12.2014

Nu kā jasaka ir aitas ir cirpēji. Izsaku lidzjutibu RIDZINIEKIEM paskatoties uz jusu cenām vienkārši var noraut pļutku.Remonts šim apsildes sistēmām nebūt nav tik dārgs bet nu bišku jav vajag zināšanas virs vidējā limeņa.