Geste - Atsauksme

Personīga pieredze ar šo uzņēmumu pozitīva. Pirms vairāk kā 2 gadiem uzstādīju Webasto. Uzstādīšanas izmaksas nebija no lētākajām, tomēr ar apkalpošanas kvalitāti biju apmierināts.
Šo komentāru rakstu, jo nesen manam Ford Focus radās problēmas ar Webasto darbību. Garantija jau beigusies, bet servisā darbinieki veica iekārtas apskati, pieslēdza pie datora, nometa radušos kļūdu un ieteica kā rīkoties lai atjaunotu webasto darbību bez izjaukšanas.
Un to visu veica bez maksas!!!
Problēmas radās, jo iestājoties pirmajam salam auto vēl bija vasaras degviela, kas radīja webasto dūmošanu un avārijas atslēgšanos.

P

M Modžus 01.12.2016

"atjaunot darbību bez izjaukšanas":))Tas no sērijas 'minhauzena stāstiņi".Interesanti kā var atjaunot webasto elektronisko vadibas bloku,sveci,cirkulacijas sukni bez atskruvešanas,Citiem pat tosola sūknis pieskruvets pie paša webasto un lai tiktu klat vebasto jānoņem.Vienigais degvielas suknitis nostāk.Un vēl jau specoki diagnostiki varetu aizdomaties ja kompis neredz webasto var būt vadiņš uz auto būt pušu nevis beigtas smadzenes.