Gerkens

vispār baigais sviests.Vīrs bija tā sašutis, ka pat atklāja, ko taisījies man dāvināt uz ziemassvētkiem.Tātad vēsture tāda... Brīvdienās bijām ieklejojuši Gerkena Ventspils veikalā. Nopriecājos, kādas tur smukas krūzītes un vīrs nodomāja man tādas uzdāvināt.Nu iet viņš šodien pirkt, cena uzlīmēta virsū 4.90Ls(lieliem burtiem),paprasa zāles uzraugam vai tā ir...jā esot. iet pie kases, tur izsit pavisam citu cenu un ne jau lētāku protams, nu viņš tur pastrīdējās, šī ne par ko- tā nav pareiza cena. nu viņš arī pateica, ka pašas var tādas pirkt, un interesantākais, ka pēc tam tantuks arī viens prasījis vai tās krūzītes maksā 4.90. viņai arī apgalvoja ka tā esot. Tātad tas nozīmē, ka tantukam pie kases arī būs jālamājas. Jūs tikai nesakiet, ka aiz skopuma, tā lamāšanās, tā aiz principa. Jautājums, kāda jēga tad pie preces likt cenu?

D def 01.04.2009

bred kakoj to.ti sama svoim slovam veriš?kakoj durak (prodavec) budet i za kružki soritsja, da ešē i utverždatj sledujušemu pokupatelju što ona stoit 4.90???

E es 24.12.2009

ko?