V valters 21.12.2004

Tā ir ar to Gerkenu,jau sen tur vairs neko nepērku,man tos sūdus ko viņš tirgo nevajag.Tad labāk normālā veikalā nopērku kurpes par 40 ls un nēsāju gadu,nekā tur pirkt par 5 ls un iztur labi ja nedēļu.Un ko tas dod ka var samainīt pret jaunām?Man nav tik daudz laika lai katru nedēļu skraidītu mainīt preci.Par apkalpošanu vispār nerunāsim,tā ir ŠAUSMĪGA!!!

E elga 23.11.2006

Mana pieredze sodien Marijas un Blaumana ielas stura veikalaa ir liidziiga: veeleejos nopirkt cepuri ar nagu, kas redzama skatlogaa, man negribiigi paskaidroja, ka sezona ir beigusies un cepuru vairs neesot. Veikalaa biju vieniigaa pirceeja pl. 15.00 dienaa, es aatri paarlaidu acis tirdznieciibas zaalei un ieveeroju grozu ar cepureem. Pavaicaaju, kaadaa valodaa man jaarunaa, lai mani saprastu, ko es veelos, man atbildeeja krievu valodaa: vai es esmu atnakusi runaat vai pirkt? Izveidojaas neveikla situaacija, es pateicu paldies un gaaju mekleet veikala vadiitaaju. Kaa izraadiijaas paaardeveeja Zanete, kas mani pavirsi apkalpoja arii bija vadiitaaja. Paareejaas divas jaunaas paardeveejas, kuras visu situaaciju veeroja noteikti guva labu paraugstundu kaa vajag piedaavaat preci un izprast klienta vajadziibu :-) Labu veiksmi biznesaa es noveelu firmas Gerkens komandai! Cepuriiti nopirku Nike sporta veikalaa pie smaidiigaam un laipnaam paardeveejaam........

Z zane 14.03.2007

jūs gan esat sūrojaties un sūdzaties ko jums vajaga-preci-lūdzu,atieksmi-visu tautu pieklājīgi uzvesties neiemācīsit.