www.sudzibas.lv genacids Genacids Ulbrakas viduskola 7 a klase

genacids - Genacids Ulbrakas viduskola 7 a klase

Labden.Man 44 g es esmu Romu tautas parstāvis.Visu savu mūžu es strādāju, dienēju Padomju armija un nekad neapvainoju pats un neļaavu citiem apvajnot latveišus. 2010g 1. septembrī mana meita kopa ar savu masīcu aizgaja uz Ulbrakas viduskolu 7 a klase, no ta laika miers mūsu dzīve beidzās, meitenes ļoti gaidīja, kad sakses skola, gatavojās, bet ko viņas sagaidīja, draudus, pazemojumus, apsaukašanas.Meitenes nelaiz klase, dzen arā no skolas, apsaukā par bomžiem, un netirem čiganem. Meitenes ir tīras un koptas, kā ari ir pastaviga dzives vieta.Katru rītu viņas iet uz skolu, kā uz karu, nezin ko sagaidīs no klases " biedriem". Draud sasist seju lai redzetu kādas viņām ir asins, smērē un bojā drēbes, vicina ar kājām. Meitenes nāk no skolas mājā un dzer zāles, jo pēc tik saspringtas dienas cieš galvas sāpes.Stundas laika nevar koncentrēties, jo domā, kas būs starbrīdī. Skolotāja nenodarbojas ar klasi, tā kā tas būtu nepieciešams, tāda situācija klasē jau bīja pirms diviem gadiem. Beidzās ar to, kā meitene aizgāja no skolas, bet skolotāja uzskata, ka klasē viss ir kārtība. Vajadzēja 1.septembrī Ulbrokas vidusskolas durvīm uzrakstīt "AGHTUNG, CITTAUTIEŠIEM IEIJA AIZLIEGTA. PAR NEPAKĻAUŠANOS TIKS SASISTA SEJA LĪDZ ASINĪM". Meitenes ir cīnītājas, tik vienkārši negrib padoties.Ja romu klasē būtu 2 latviešu zēni un pret viņem tā izturētos visa klase, es domāju, ka ilgāk par nedēļu, diez vai viņi izturētu.

G garaaugumasieviete 30.09.2010

Sveika!
Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies šai grupai, un aicini droši pievienoties citus!

Grupas nosaukums:
Gara auguma cilvēki Latvijā un citur pasaulē

S Sanita76 30.09.2010

Vēlējos teikt, ka mnas dēls iet šajā skolā un viņš ir ļoti labi apguvis mācību vielu!
Runājot par aizskaršanu skolā, vai jūs esat padomājis kāpēc tas ir?
Varbūt patiešām jūsu meita kaut ko ir izdarījusi?
Mnas dēls pats uz šo skolu atnāca 4. klasē un viņu pieņēma..
Zinu vēl daudzus gadījumus ka bērns pāriet uz Ulbrokas vidusskola un viņu tur pieņem.. Kāpēc lai jūsu meita būtu izņēmums?
Skolā mācās ļoti daudzu tautību bērni t.s. krievu tautības u.t.t.
Bet viņus taču pieņem!
Es jums patiesām silti ieteiktu aprunāties ar bērniem un noskaidrõt situāciju sīkāk, jo ne jau klases audzinātāja ir vainīga!
Paldies par uzmanību!

G gogiss 01.10.2010

es esmu ļoti tuvs 7.a klasei un ja būs iespēja mēs ierādīsim, ka abas puses ir vainigas. tautībai nav nozimes ir daudzi kas iederās, ja paši to grib

X xxxx453 01.10.2010

, meitenes neskren pakaļ klases ka viņi sev uzskat liderem, ka, citi šakaļi, tur ari ir viņu vaina .

X xxxx453 04.10.2010

meitenes megina sadraudzeties ar klasi, tacu no ta nekas labs nesanak..

H hitlers 04.10.2010

Nu tas kārtējo reizi pierāda, ka latvija ir nacistiska valsts! Krievi, latgaļi, ebreji, poļi, igauņi, arābi mums nav pieņemami. Vienīgā tauta ko mēs mīlam ir vācieši, jo katrā latviešu skolā bērni runā pus latviski, pus vāciski.

B Baiba 05.10.2010

Jā latvieši mīl tikai sevi pašus... Viņiem ir jāiemāca tas, ka ir netikai latvieši, bet arī citas tautas, un viņus arī ir jāciena!!!