www.sudzibas.lv genacids Genacids Ulbrakas viduskola 7 a klase

genacids - Genacids Ulbrakas viduskola 7 a klase

Labden.Man 44 g es esmu Romu tautas parstāvis.Visu savu mūžu es strādāju, dienēju Padomju armija un nekad neapvainoju pats un neļaavu citiem apvajnot latveišus. 2010g 1. septembrī mana meita kopa ar savu masīcu aizgaja uz Ulbrakas viduskolu 7 a klase, no ta laika miers mūsu dzīve beidzās, meitenes ļoti gaidīja, kad sakses skola, gatavojās, bet ko viņas sagaidīja, draudus, pazemojumus, apsaukašanas.Meitenes nelaiz klase, dzen arā no skolas, apsaukā par bomžiem, un netirem čiganem. Meitenes ir tīras un koptas, kā ari ir pastaviga dzives vieta.Katru rītu viņas iet uz skolu, kā uz karu, nezin ko sagaidīs no klases " biedriem". Draud sasist seju lai redzetu kādas viņām ir asins, smērē un bojā drēbes, vicina ar kājām. Meitenes nāk no skolas mājā un dzer zāles, jo pēc tik saspringtas dienas cieš galvas sāpes.Stundas laika nevar koncentrēties, jo domā, kas būs starbrīdī. Skolotāja nenodarbojas ar klasi, tā kā tas būtu nepieciešams, tāda situācija klasē jau bīja pirms diviem gadiem. Beidzās ar to, kā meitene aizgāja no skolas, bet skolotāja uzskata, ka klasē viss ir kārtība. Vajadzēja 1.septembrī Ulbrokas vidusskolas durvīm uzrakstīt "AGHTUNG, CITTAUTIEŠIEM IEIJA AIZLIEGTA. PAR NEPAKĻAUŠANOS TIKS SASISTA SEJA LĪDZ ASINĪM". Meitenes ir cīnītājas, tik vienkārši negrib padoties.Ja romu klasē būtu 2 latviešu zēni un pret viņem tā izturētos visa klase, es domāju, ka ilgāk par nedēļu, diez vai viņi izturētu.

J Juris 21.09.2010

Jāziņo skolas vadībai, lai noliek policistus pie skolas, vai arī lai tie kuri sita maksā soda naudu, lai viņiem piespiež kādu darbu skolas labā darīt par nepakļaušanos. Kautkā šī situācija ir jārisina, vienalga kādas tautības cilvēks tu būtu, ir jāzina kā uzvesties.

M mlje 21.09.2010

maini meitai skolu. citu neko nepanāksi.
7 klase ir īstais vecums, lai visādus sūdus savārītu, tā ka labāk jau uzreiz noreaģē un parūpējies par meitenes drošību.

I iGross 21.09.2010

Tas pašos pamatos ir stereotipu viedoklis, un ir skaidrs ka arī labajiem nākas samaksāt par slikto radīto tēlu.

Šajā situācijā es ieteiktu runāt ar klases audzinātāju, un vecāku sapulcēs ar vēsu prātu parunāt ar pārējo bērnu vecākiem lai viņi tiem paskaidro un izstāsta ka cilvēki ir dažādi un nevar vērtēt vienu cilvēku pēc citu cilvēku darbiem. Situācija tiktiešām nepatīkama, un ticu ka meitenes jūtas šausmīgi, bet šī nu ir problēma ko ar agresiju nekādi neatrisināt... tikai ar runāšanu un skaidrošanu, jo otrā pusē tie bērni kas to dara jau paši nezina un nesaprot, viņi tikai atkārto to ko dzirdējuši citur...

Lai veicas ar problēmas risināšanu.

P paataga 21.09.2010

Piekrītu, ka ir jārunā un jācenšas situāciju atrisināt, bet arī iesaku nomainīt meitenēm skolu. Lai cik arī viņas nebūtu stipras garā, viņas tomēr ir bērni, kuriem jāiet skolā mācīties nevis izcīnīt smagas cīņas lai varētu vispār iekļūt klasē.

Izturību Jums, August, un jūsu ģimenei!

D Dīdī 21.09.2010

Traki:( Es domāju ka jums nevajag gaidīt sapulci bet pašam izrādīt iniciatīvu un runāt ar klases audzinātāju un direktoru(jau tuvākajā laikā) Kad es mācījos skolā mums klasē arī bija tādas problēmas, bet mūsu skolotāja mācēja audzināšanas stundā ar mums izrunāties un pārliecināt ka mēs esam komanda:) vēlāk puiši pat aizstāvēja romu puisi ja kāds viņam darīja pāri. Skolu nevajag mainīt nevajag bēkt bet nekavējoties runāt ar direktori un audzinātāju. Aizejat pats uz audzināšanas stundu un aprunājaties ar bērniem lai viņi redz ka jūsu bērns nāk no kārtīgas ģimenes un ka tēvam rūp kas notiek.

G GG 22.09.2010

Kāda jēga mainīt skolu??? Citur būs tieši tas pats, ja nu vienīgi uz kādu kristīgo var tēmēt.

V Viks 22.09.2010

Situāciju noteikti jārisina. Jārunā gan klases audzinātāju, gan ar direktoru, gan arī ar konkrēto bērnu vecākiem. Ja situācija nemainās, tad jāsniedz iesniegums policijā par goda un cieņas aizskārumu, morālu vardarbību un draudiem fiziski iespaidot. 7.klasē "mazulīši" jau ir 13-14 gadus veci. Dažiem jau ir 14, un tas nozīmē, ka viņiem iestājas kriminālatbildība.

Tiem neliešiem, kas citus pazemo un draud fiziski iespaidod, nedrīkst ļaut izvērsties.

Izturību abām meitenēm!

M Maris 22.09.2010

Ja izlasi manu komentaaru, tad riikojies sekojosi aizvaac savas meitas uz citu skolu citaadi vinaam sadragaas veseliibu, skolas direnei nav jeega rakstiit, jo taas biezi vien ir tik tupas, ka taalaak pa savu degunu negrib redzeet, ja ir notikusi kautkaada iznirgaasanaas vai fiziska vajag uzrakstiit uz policiju, lai vainiigaas personas staajas tiesas prieksaa.

W waffenSS 22.09.2010

"Apvienības izstrādātie Pilsonības un Repatriācijas likumprojekti, kuru mērķis ir veicināt okupācijas un kolonizācijas seku novēršanu. Tie paredz izbeigt naturalizāciju, ievērojami sašaurināt pilsonības pretendentu loku, rūpīgi pārbaudīt valsts valodas prasmi, vienkāršot pilsonības atņemšanu tiem, kas nav lojāli Latvijas valstij, kā arī palīdzēt aizbraukt no Latvijas tiem, kas nevēlas iekļauties mūsu sabiedrībā. Jāpāriet uz mācībām tikai latviešu valodā mazākumtautību.

Latviska Latvija!

S santa 22.09.2010

Ulbrakas viduskola, pasnedz preksmetus loti slikti skolotai. Es to pats zinu

J Jānis 22.09.2010

Sheit nav varantu, jaamaina skola, desmit gadi atpakalj arii biju ap to klasi. Tas ir iistais vecums, kad beerni ir visnezeeliigaakie. Man nepatiik jaukt savaas dariishanaas citus, tostarp policiiju, tas rada iespaidu ka pats neko nespeej, taa vietaa es dabuutu paaris dzekus noskaidrotu, kas ir tie lielie draudeetaaji un kaadu par biedinaajumu citiem hospitalizeet uz laiku, nevajag neko smagu, galvenais lai ir vizuaalais un psiholoģiskais efekts. Ljoti efektiivi.

U Uldamamma 22.09.2010

Labvakar!

Ulbrokas vidusskola valda padomijas stagnatisms, sajaukuma ar pseidonacionalismu.Jebkurs berns, kas, kaut nedaudz atskiras no kaut kadiem, sai skolai visparpienemtiem, stagnatiskiem standartiem, tiek terorizets un izmests no skolas.Tiek sastaditas vestules, kas vecakiem, obligata kartiba japaraksta, ka jusu berns ir trauceklis citiem, nenemot vera berna personibu, jo, luk-vecaki nepielabinas skolotajiem, berna vecaki ir materiali nenodrosinati, lai skolotajiem atnestu kadu bonbogu kastiti, vai, vismaz, pukiti.mans dels ari tika sada veida izmests no Ulbrokas vidusskolas.Nenozeloju, jo iestajoties cita skola, viss normalizejas.Ulbroka ir Romu tautibas deputats Vladimirs Gasperovics, griezieties pie vina pec padoma, nelaujiet sevi pazemot, neatkapieties.tomer, labak, ejiet projam no si midzena, berniem nav jacies no idiotu raditas sistemas.Velot vislabako -Ulda mamma.

U Uldis 23.09.2010

Labdien! Es labi pazistu Ulbrokas viduskolas 7 a klasses audzinataju . Dz., vispar neatzist nekadu kritiku pret sevim, slima sievete kurai jaarste savus nervus, bet nekada gadijuma nestradat ar bernem. Bijušais kolegis Uldis.

K Keita 23.09.2010

Es, August, Jūsu vietā ar šo lietu grieztos jau pie augstākām instancēm, te jau iet runa par diskrimināciju, goda un cieņas aizskaršanu! Tas nav pieļaujami!

L Linda 24.09.2010

Es esmu Ulbrokas vidusskolas absolvente un zinu, ka skolai nav nekādas vainas. Skola nav vainīga pie tā, ka 7.a klases audzēkņu vecāki neuzskata par nepieciešamu iemācīt saviem bērniem, kaut minimālas, ētikas normas. Par šādu situāciju vajag rakstiski ziņot skolas vadībai, un tikai tad var gaidīt kādus rezultātus.

J Juris 27.09.2010

Uzzvani uz Tautas Balsi vai Bez Tabu! Tiem būs interesanti sižetu saveidot, un skolas vadība varbūt sāks darīt kaut ko lietas labā, lai paši un arī vecāki savas atvases audzinātu!!!

L lelle 29.09.2010

vabūt izrunājiet šo jautājumu ar pašiem bērniem, jo viņu vecāki neko nevarēs darīt jo nav lietas kursā!

P PROPKA 29.09.2010

TU NEPAZIISTI LATVIESHUS!!!

P PROPKA 29.09.2010

mees ar kreeesslu weel metushi sawaa klasee nedarammm 1 valsts gimnāzija

L lelle 29.09.2010

kapēc jusu bērns nevar pats atrisināt savas problēmas??