Gen bei (Alfa) - Personaals

Alfaaa ljoti nepatiiik attieksme no personaala, it iipashi, ja ierodies paeest klusaakaa stundaa, kad nav iipashi daudz apmekleetaaaji...Personaals klieentu nopeeeta no galvas liiidz kaajaam, tad saak savstarpeeeji"aplikt", un nekauniiigi skataas uz klientu taa ka kumos kaklaa streegst...

G Gunita 28.05.2009

Piekrītu, arī ēdiena kvalitāte ir zemāka. Parasti dodamies paēst uz Gan Bei kas ir spicē, tur viss ok, vienreiz bijām Dominā Gan bei - pēc tās reizes man vispār vairs negribējās ēst suši...

M mazaa 28.05.2009

Tados gadijumos vislabaak ir parunaat vai uzrakstit iesniegumu prieksniecibais! Tagad uz darbu pretende loti daudz cilveku un tas nebus problemas atrst cilveku kurs uz tevis neskatas un neapruna!

G gkjh 28.05.2009

Nepatiik, ej maajaas . Tas nav Jusu restoraans!

A Anna 04.06.2009

Ochenj grjazno i tuxlaja eda, strashno otravilasj v etom gan bee v aljfe

S Santa 17.07.2009

planeta sushi alfaa vienmeer juus gaida :*

L lava 17.07.2009

Nezinu, mēs ar ģimeni vienmēr pusdienojam šai ēstuvē, nekad nav trāpījies slikts ēdiens.Apkalpošana super!

E Endija 23.07.2009

Šodien ar bērniem pusdienojām Alfas Gan Bei.
Vislabākās atsauksmes gan par apkalpojošo personālu, gan arī maltīte bija lieliska.Paldies!

A auce 28.07.2009

[slēpt]@More, Gan Bei ir ok, pārējos neiesaku iet.

E Endija 15.08.2009

Gan Bei ir lieliska ēstuve, apkalpošana super, pat puisis, kurš pēc izskata ir austrumāzijas cilvēks, vienkārši perfekti pārvalda latviešu valodu un ar smaidu apkalpo cilvēkus!
Vienīgi nedaudz izbrīnīja fakts, ka šajā`ēstuvē iestūrēja viena caca ar veci un viņai rokās bija suns.Kaut kā nehigiēniski.

P pufa 16.08.2009

Sideway, tas noteikti nebija suns!! ar suņiem, kā redzams uz Alfas durvīm, aizliegts Alfā ieiet. vai nu tā bija grāmatzīme piezīmju blociņam vai atslēgu piekariņš... bet runājot par suņiem, tie tok reizēm bizo pat pa grīdu Alfā un pat aizķēza, bet caca iet pirkstus atšāvusi tālāk it kā nekas nav noticis, bet Alfas apkopējām jāvāc šo karikatūru čupas.

Mamma 16.08.2009

Es Alfa biju un ar redzeju cacu ar suni uz rokas-taads pasmags izskatijas, bet caca varonigi stiepa ar lepni paceltu galvu. Kas par zorti bija nezinu- tads pliks lidzigs zurkai tikai makans uz 4 kg. Man ar apetite pazuda tadu zurku ieraugot.

E Endija 16.08.2009

Bija bija suns, tas laikam tas jorkšīras terjers skaitās.Tik smieklīgi, bet neviens viņu ārā neraidīja, var jau būt, ka tas suns sēž tikpat mierīgi kā atslēgu piekariņš:DDDD
Anna!
Suns, kuru stiepa cita caca bija Ķinas cekulainais, viņam izskatās tas rumpis kā būtu kāda ādas slimība un galva un aste ar pušķīšiem.

Mamma 16.08.2009

Ja Kinas Cekulainais tad var Gan Bei restorastoranos ienakt? Tik jautajums ka suns vai ka partikas produkts ipashi izsmalcinatiem?

E Endija 16.08.2009

Tas Ķinas cekulainais bija Gan Bei restorānā?Es biju laikā, kad tā caca ar to liso suni gāja garām, bet iekšā ienāca viena ar Jorkširieti.

P pufa 16.08.2009

Tas ķīnas cekulainais cerēja, ka viņu pagatavos kādā firmas ēdienā...

A agate 20.11.2009

Alfas iestāde ir garām. Vienreiz gribējām tur paēst, noturēja pie ieejas mūs 10 min. ar tekstu, ka tūlīt būs galdiņš. Akli neesam, galdiņi bija brīvi, bet apkalpotāji tai ieejai bizo garām nodurtām galvām, ka tik nepaskatīties uz mums. Jāpiebilst, ka neizskatījāmies kā bomži, vai sabiedrībai bīstami objekti. Atmetām beigās ar roku, nu ja viņiem nevajag klientus, ejam tur, kur mūs apkalpo, aizbraucām uz centru, Kabuki mūs apsēdināja, pabaroja, i labu dzeramnaudu atstājām.

R Risa 25.01.2010

Esmu saskārusies ar Alfas Gan bei personāla izteikti neforšo attieksmi. Tas gan bija kādu laiku atpakaļ, bet vēl tagad atceros, kā šie lūrēja uz mums un acīmredzami aprunāja.
Par pārtiku gan neko sliktu pateikt nevaru, garšo. Bet ar apkalpošanu ne tikai tas viņiem klibo. Bieži sanācis ilgi sēdēt un gaidīt ēdienkartes, tad secināt, ka mūs nav pamanījuši. Tad kāda no viesmīlēm atnes ēdienkarti, bet aizmirst par to, ka jāpieņem pasūtījums :D