www.sudzibas.lv GeMoney auto līzings

GeMoney - auto līzings

Man radās problēmas ar auto līzinga atmaksu. Aizrakstiju bankai un lūdzu atlikt uz laiku maksājumu. Atnāca atbilde -maksājiet laikā, nevaram neko darīt. OK - saņēmos, meklēju risinājumus uz laiku izdevās savilkt galus. BEt ekonomiskā situācija turpināja pasliktināties. Rakstiju vēl vienu lūgumu - atļaut uz laiku maksāt tikai procentus - atnāca īsi un konkrēti - nevaram neko palīdzēt, Jums jāveic maksājumi laikā. Diemžēl uz sitienu neko nevarēju izdarīt. Rezultātā iekavēju divus mēnešus. Janvāra vidū izdevās sadabūt darbu - pasta piegāde naktīs ar savu auto. Vis jau būtu labi, bet bankai pie vienas vietas, ka man tiko iegūts darbs, ka lai darbu saglabātu vajaga auto.
Es saku, ka veikšu maksājumu tiko saņemšu algu un tas būs līdz 15.februārim un ziniet ko man atbild bankas darbiniece? - Skaidrs - tātad nemaksāsit...Kur te logika? Nevienā brīdī neesmu teikusi, ka nevēlos maksāt. Visās sarunās, visās vēstules saku - vēlos nomaksāt visu līdz galam, tikai lūdzu palīdzību - vai nu atlikt uz laiku maksājumu, vai atļaut maksāt uz laiku tikai procentus vai vispār veikt līzinga restrukturizāciju. Domājat ka banka kaut ko var? Izrādās nē.

F fric 06.02.2011

man viens paziņa nemaksā jau gadu un viņam nevar atņemt mašinu, jo viņš nau lohs un par tādām lietam neuztraucās:)):))

Z Zinaida 06.02.2011

Pe6kom hoditj, dolgo zitj!Skoro u tebja ma6inu otberut, i vsjo ravno ostane6sja v dolgu.

M martins 06.02.2011

iemaksa 5ls un viss bus labi ;)

E edža 06.02.2011

Ge mony ir sūds.

C cina 06.02.2011

pilniigi piekritu.ar citam bankam veel ir iespeja k.ko sarunat un vienoties par konkretu grafiku bet GE money puses pretimnaksanas nav nekadas!
man ari bija situacija ka paliku bez darba ikmenesa maksajums 50.00 ls, piedavaju variantu maksat 30.00 Ls menesi, bet atbilde bija Vai tad tiesham tad nevarat apmaksat 50.00 ls, informeju, ka nevaru gan...
Nodeva datus uz Paus Konsult, ari tur saka, ka jamaksa 50.00 ls menesi, jo ja maksasot mazak tad visu muzhu vinjiem bus jamaksa.

I Ingrīda 07.02.2011

Šitie ir baigie maituērgļi. Man māsa ar cik zvanīja, rakstīja un lūdza pagaidām samazināt mēneša maksājumu - neparko! Tad jau Swedbank daudz labāk, sastādīja man atmaksas grafiku un riktīgi noprasīja vai tiešām varēšu maksāt 40 latus mēnesī?

A asdf 13.02.2011

šitās privātpersonas kas sagrābās līzingus kurus nevar samaksāt arī ir pelnījušas ka viņas paņem priekšā

L Liga 23.02.2011

Es jau maksāju - pilnu maksājumu tikai ar divu mēnešu kavēšanos. Un es nesaprotu - līgumā ir minēts ka man ir tiesības uz līzinga restrukturizāciju, bet GeMoney pasaka - nevaram. Adodiet auto kamēr ir vēl normālas cenas un tad Jums nebūs tik daudz jāatmaksā.
Saku - bet es palikšu bez darba tiko nebūs auto. Iesniedzu pat līgumu, kurā uzrādīts, ka jālieto savas auto, ka par to dabonu naudu - kuru reāli varu novirzīt līzinga atmaksai... un banka pasaka - sorry - bankas politika.
Vai kāds nezin - kur varētu sūdzēties par šādu GeMoney bankas rīcību, jo principā viņu rīcības sekas būs mans bezdarbs, un kārtējā cilvēka uzkraušana valsts pleciem?
Varbūt Tautas balsij? Vai varbūt varu sūdzēt viņu tiesā, ka atņem man darbu?

D Diāna 25.03.2011

mani arī piemekleja šāda problēma. Gaju, braucu, rakstiju, runāju...tikai viņus tas neinteresē.Nespēju maksāt, jo pēc 4 mēnešu "normāla" bezdarbnieka saņemšanas, sākas 45ls mēnesī:D:D:D Mans kredīta maksājums bija 100ls...A vinus neuztrauc..Ok, ja jau tā tad maksāšu cik varu...Vienā jaukā dienā zvana vīrietis un saka, ka grib apskatīt mašīnu...Kādā sakarā??? Kas viņš tāds??? Un tā viņš man zvanijās pāris mēnešus, es teicu, ka mašīu neatdošu..
Un...pēctam man atnāk vēstule no parādu piedziņas (visa kopējā summa)..Piezvaniju, vienojos un tagad maksāju 30ls mēnesī...
paziņa atdeva mašīnu viņiem, un šie 2000. gada auto novērtēja pa 400ls ...Normāli???

J Jacey 21.07.2011

A mniute saved is a minute earned, and this saved hours!

M milana 28.10.2011

GM Money nestrādā klientu labā, tikai savā. Bija nesaprašanās par kredīta atmaksas termiņiem, nekāda parāda. Viņi man uzanija uz tālruni (kā vēlāk noskaidroju). Atbildēju, bet pie vārda "hallo" saruna pārtrūka, ne manas vainas dēļ, mēģināju pārzvanīt, bet Nr. bloķēts. Nākošais zvans bija no manas darba vietas, mani nevarot sazvanīt GM Money. Kapēc nevar pārzvanīt un vai uzpīkstināšana saucas nevar sazvanīt, neko īsti atbildēt nevarēja. Tā estot viņu taktika. Super!!! "Vēlu viņiem veiksmi!!!"

J Janka 28.10.2011

Viena no pretīgākajām bankām un visnelaipnākie darbinieki!
Es no šīs bankas aizgāju prom pie pirmās izdevības! Turklāt parbaudiet savus kontus. Šajā bankā mēdz regulāri no kontiem pazust nauda.Ne lielas summas, tā līdz latiņam, bet zūd ar ļoti lielu regularitāti. Tas arī bija viens no iemesliem, kāpēc aizgāju no šis bankas!!!