www.sudzibas.lv gēla nagi/skropstas Eva Berga - neiesaku!

gēla nagi/skropstas - Eva Berga - neiesaku!

Draugos atradu "meistarīti", uz ātro apskatīju viņas darbiņus un tur bija mana kļūda, ka uz ātro. Taisot skropstas+gēla nagus pa 13Ls. Aizdomīgi jau šķita, ka abus pa 2h uztaisa. Lai nu kā-gribēju franču un bildē varat ievērtēt ko viņa man uzmeistarojusi. Nagus atbraucot mājās uzreiz novīlēju nost, bet skropstiņas puse jau ir izkritušas un salīmētas vienkārši briesmīgi. Zinu, ka nevajadzēja neko maksāt, bet tur bija vēl atnākušas 3 klientes un viņas vecmāmiņa un negribēju taisīt traci, tādēļ vienkārši dusmīga aizbraucu. Bet tagad nožēloju, jo gribu tomēr savu naudiņu dabūt atpakaļ. Aizrakstīju viņai, bet protams-nemaksāšot. Piedāvāju ielikt viņas galerijā uzmeistarotos nadziņus-piekrita un uzreiz nobloķēja. Nesaprotu, kā viņai nav kauns prasīt naudu cilvēkiem par ko tādu!

G

S Sintija 02.01.2011

AarpraaC-tas taapeec, ka skatoties galerijaas-kur par matiem runa, raxtiits, ka vinja straadaa liek firmas REMY-taa ir vissuudiigaakaa firma, ko var izveeleeties matu PIEAUDZEESHANAI=/
shos matus var iegaadaaties taa teikt par kapeikaam eby.com maajas labaa-shos saucamos matus-kas maximums 2nedeeljas turaas..peec tam vari raudata par izmesto naudu, laiku un sabojaatajiem matime..
taa teikt skopais maksaa 2x!!!
Shie Mati 200gb shkjipsnas izmaksaa apmeeram 28Ls..
kaa redzams vinja par darbu un 100shkjipsnas njem 70Ls-iesaidiigu summinu izdodaas nopelniit uz nezinoshaam daamaam:(
skumji!!
Naakoshreiz iesaku matus iegaadaaties pashaam-Firmas Stellinas vai Kler serviss firmas matus!!!
Mati izmaksaa apmeeram no 45-120Ls par 100shkjipsnaam (atkariigs no garuma, utt)
beet sanaak, ka ja njemat matus, kas 50Cm gari-samaksaajam 55Ls par matiem-attieciigi atrodat meistari, kas prot matus tieshaam pielkit un par darbu shajos laikos videeji njem apmeeram 10-30Ls par 100shkjipsnaam..sanaaks samaksaat tikapt vai nedaudz vairaak, beet buus gan kvalitatiivi mati, gan kvalitaatiivi pielikti:)

PS:Laimiigu jauno gadu :)

Y y-bab 11.01.2011

paskatījos viņas profilu - šausmas.
1. nagus viņa tik tiešām taisa nekārtīgi, nekvalitatīvus un prastus..
2. viņa tak pati jau izskatas lēta...

S Sparrow 08.03.2011

Esmu pie šīs meistares nagus un skropstas audzējusi- varu teikt visu to sliktākot, diemžēl... nesanitāri apstākļi...kvalitāte sūdīga.

A Aleta 17.03.2011

Kur viņa strādā? Kurā salonā vai mājās, kur?

A Angel 30.03.2011

tas cilvēks nav meistares vārda cienīgs.. kaktu meistare kautkāda..

6 69 30.03.2011

Kas sheit pa bazaru ?, aiziet uz normalu salonu, ne vazajas pa kautkadiem svesham dzivokliem ...

E ella 26.11.2011

kas par šausmīgiem nagiem:D