www.sudzibas.lv gēla nagi/skropstas Eva Berga - neiesaku!

gēla nagi/skropstas - Eva Berga - neiesaku!

Draugos atradu "meistarīti", uz ātro apskatīju viņas darbiņus un tur bija mana kļūda, ka uz ātro. Taisot skropstas+gēla nagus pa 13Ls. Aizdomīgi jau šķita, ka abus pa 2h uztaisa. Lai nu kā-gribēju franču un bildē varat ievērtēt ko viņa man uzmeistarojusi. Nagus atbraucot mājās uzreiz novīlēju nost, bet skropstiņas puse jau ir izkritušas un salīmētas vienkārši briesmīgi. Zinu, ka nevajadzēja neko maksāt, bet tur bija vēl atnākušas 3 klientes un viņas vecmāmiņa un negribēju taisīt traci, tādēļ vienkārši dusmīga aizbraucu. Bet tagad nožēloju, jo gribu tomēr savu naudiņu dabūt atpakaļ. Aizrakstīju viņai, bet protams-nemaksāšot. Piedāvāju ielikt viņas galerijā uzmeistarotos nadziņus-piekrita un uzreiz nobloķēja. Nesaprotu, kā viņai nav kauns prasīt naudu cilvēkiem par ko tādu!

G

J jecis 23.12.2010

kādu formu izvelejies-tadu hui...dabuji, skopa maksaa 2x

G Gita 23.12.2010

Nu jā-ietaupīt gribēju, betnu tādu iznākum nebiju gaidījusi. Par šādiem nagiem un skropstām ne santīma nav vērts maksāt. Un gribu tikai pabrīdināt arī citas meitenes-tas arī viss!

A ALLA 23.12.2010

Ha-ha-ha-ha!Cik smiekligi man skatities so radijumu!!!Pat gan nevaru smeklus apturet :D!!Man nu pat vederins jau sap no smiekliem!!!:D Zini ko panem parastos nagu lakus( krasas var izveleties pec savas gribas un gaumes uzzime ziedinus ar loti plano otinu, (interneta ir loti daudz ideju) pec tam kad nagi izzust uzliek 1 slanu ar caurspidigo nagu laku un pec kada laiko 2 pedejo slani ar caurspidigo laku.Var but makslinieciskais process tev loti iepatiksies un tavs garastavoklis izmainisies!!Viss nak par labu!!Priecigus tev Ziemassvetkus, Gita!!!

A ALLA 23.12.2010

P.S. Skaties krievu google "цветы на ногтях".

A anna 24.12.2010

stipri šaubos vai tam transvetītam maz sertifikāts ir, nu kur šitā var!

A alise 24.12.2010

Anna piekrītu, izskatās viņa aizdomīgi... :O

S Sintija 26.12.2010

Muljkjiibas!! Nepiekriitu, ka par shaadu summu nebuutu iespeejams ieguut kvaluitatiivus nagus un skropstas!!!
Mana draudzene samaksaaja vien 12Ls par skrosptaam un nadzinjiem-nostaigaaja gandriiz 2meeneshus-nadzinji bija tiik profesionaali pielikti, ka nekad nepateiksi, ka tie nav vinjas dabiigie, bet pielikti, taapat skropstas tiik meistariigi pielikjtas, ka nekaadu probleemu-neskatotis uz vinjas ljoooti juutiigajaam aciim!!!
Pati skropstas pieaudzeeju gandriiz 4gadus peec kaartas!!!
Pauzes audzeeshanas laikaa bija ljooti iislaiciigas...
Skropstas audzeeju pie dazaadaam meistareem, salonos, utt...
Liidz atradu Savu meistariiti pie kuras gandriiz 2gadus lieku skropstas un tgd liek arii Manas draudzenes!!! Meistare Santa Dukovska!!!
arii vinja liek maajaas un par skrostu likshanu njem liidz 10Ls
beet ne reizi ar to nav bijushas probleemas..
TAPEEC NEVAJAG VISAS MEISTARES BAAZT VIENAA MAISAA!!!
ir cilveeki, kas straadaa maajaas, un dara Savu darbu ljooti korekti un ar visu sirdi!!!
Variet arii salonaa aiziet pie taadaam pashaam dama4kaam, kaa pie shiis, kas neko nejeedz!! tikai samaksaat veel lielaaku summu!!!=/
taada dziive...diemzeel..
Es personiigi aplauzos ljooti daudz liidz atradu Savu, kam uzticos pati un droshi varu ieteikt un iesaku citiem!!:)
Nagus pati nepieaudzeeju-esmu meegjinaajusi paaris reizes, bet sapratusi, ka taa lieta nav prieksh Manis!!

M Maris 26.12.2010

Uz tam 5 sardelitem tie nagi izstas pretigi tev vispar nedrikst tadus limet, slikti paliek no tiem gela nagiem ko sievietes lime.

A Aleks 26.12.2010

Briesmigi, bet tur pirkstu forma nav pie vajnas? Varbut tadas manipulacijas nav priekš vissiem. Negribetu laj tada rociņa man pieskartos

M Mellene 26.12.2010

Drausmas!!!

B bella 26.12.2010

Aleks, paskaties tās Evas Bergas galerijā un tu redzēsi šausminošus skatus sākot ar nelīdzenām nagu formām beidzot pat ar asiņainiem pirkstiem.

B bite 27.12.2010

nu kā tā var strādāt????

G Gita 28.12.2010

Pašiem jums sardelītes :D Bet par to nav runa nemaz! :)

G Gita 28.12.2010

Tu sifiliss-paskaties uz gēla nagiem labāk :)

G Gita 28.12.2010

Nesatraucies par maniem ieguldītajiem līdzekļiem :) Vairs netaupu uz nagiem! :)
Ha-sasmīdināji! :)

F ferrara 29.12.2010

es atvainojos, ka uzmācos ar savu viedokli, bet- kam pieadzēt tādus spicus ārprātus? un turklāt- kad beidzot mēs sapratīsim, ka jāiet pie meistariem, kas strādā oficiāli, arī maksā nodokļus, nevis tik meklēsim visādus kaktu it kā meistarus pa lēto? pašiem par savu veselību nemaz nav bail? ko ta tagad bļaut internetā, ka slikti- ir kāds čeks, kas apliecina, ka tieši minētais cilvēks ir kaut ko licis, līmējis?

S Sintija 29.12.2010

Un luuk tikai viena no suudziibaam par salonaa veiktu skaistumkopshanas proceduuru!!!
Kaada starpiiba ar vai bez cheka-neko nemaita tas vai kaad tsraadaa maajaas vai salonaa, ja cilveeks savu darbu neprotaas dariit, tad nepratiisies jebkuraa vietaa un jebkuros apstaakljos=/

A aarpraac 30.12.2010

Vinja man pieaudzeja matus.. aarpraac.. liela kljuuda taa biija..
2as nedeeljas mati izkatiijaas ok.. peec tam jau saakaas.. peec meenesha puse biija izkitusi, mati izkirtushi un kapsulas palikushas.. kkaadi kunkulji matos.. aarpraac..
un + tam visam arii mani mati tika sabojaati.. :(

A aarpraac 30.12.2010

aaaa un veel.. tajaa dienaa.. kad vinja pieaudzeeja man matus arii pateica, ka nekad neesot maaciijusies pie meistariem ne kaa likt matus ne arii kaa likt skorpstas...
par nagiem neteica, bet domaju, ka taa pat.. nu ''pashmaaciibas celjaa''
taa teikt: '' dabiigs talants''

zjeel, ka mati man jau puse biija pieaudzeetu tajaa briidii, kad vinja pateica..

K kā tā var!? 01.01.2011

šausmas...kas par ārprātu!!!
ja nemāki..tad nedari nemaz...

jau sk.''meistarītes '' galeriju dr.lv viss jau ir skaidrs...