www.sudzibas.lv gēla nagi/skropstas Eva Berga - neiesaku!

gēla nagi/skropstas - Eva Berga - neiesaku!

Draugos atradu "meistarīti", uz ātro apskatīju viņas darbiņus un tur bija mana kļūda, ka uz ātro. Taisot skropstas+gēla nagus pa 13Ls. Aizdomīgi jau šķita, ka abus pa 2h uztaisa. Lai nu kā-gribēju franču un bildē varat ievērtēt ko viņa man uzmeistarojusi. Nagus atbraucot mājās uzreiz novīlēju nost, bet skropstiņas puse jau ir izkritušas un salīmētas vienkārši briesmīgi. Zinu, ka nevajadzēja neko maksāt, bet tur bija vēl atnākušas 3 klientes un viņas vecmāmiņa un negribēju taisīt traci, tādēļ vienkārši dusmīga aizbraucu. Bet tagad nožēloju, jo gribu tomēr savu naudiņu dabūt atpakaļ. Aizrakstīju viņai, bet protams-nemaksāšot. Piedāvāju ielikt viņas galerijā uzmeistarotos nadziņus-piekrita un uzreiz nobloķēja. Nesaprotu, kā viņai nav kauns prasīt naudu cilvēkiem par ko tādu!

G

A Agnita 22.12.2010

Piekrītu, izskatās neglīti . Ja nevar taisni līniju novilkt, tad jau laikam rociņas no paģirām trīcējušas. Es ar vīlētu not !

B babuska 22.12.2010

tā ir ar tiem privātajiem meistariem, nu tak mīļās dāmas, ejiet uz saloniem, privātie kas pieņem mājās ir pēdējie sūdi, jo man ir rūgta pieredze ar vienu vaņučku, privāti resna damačka, ar bērniem mājās, taisa gēlus, un vaksingus un visskaut ko kvalitāte zem kritikas..nafig, jāievieš nodoklis šitajiem privātajiem Rīgā...

F fric 22.12.2010

es virietis budams redzu ka tur ir galigi abeles viss salaists, vajag salikt visos portalos www.uzmetejs.lv utt

B babuska 22.12.2010

Parādiet to seju, kā izskatās tā Berga? interesanti!

G Gita 22.12.2010

Sameklējat draugos- EVA ( poljubomu Puma...) Berga

U unk 22.12.2010

Nu ko var teikt?! Skopais maksā divreiz! DIVREIZ!

U unk 22.12.2010

Gita, Jūs vēl reklāmā ieliekiet, ka Jums vajag uzmeikot nadziņus, radziņus un pārējo špakteli...

G Gita 22.12.2010

Likšu visur kur varēšu, jo gribu savu naudiņu dabūt atpakaļ!

B Beka 22.12.2010

Atbaidoši!!! Kā vispār var tādus likt savā galerijā un rādīt citiem tādus un vēl lepoties :d
Laikam pašmācības ceļā apguvusi savu neprasmi

H Ha-ha 22.12.2010

=/ piekriitu, loti nesmuki nagi

N noreply 22.12.2010

Ja savi nagi neaug normāli, tad nehuj līmēt visādus sūdus virsū...

A Angelll 22.12.2010

Paskatījos draugos viņas profilā. Tur tāda galerija ar viņas ''darbiņiem'' jāsaka, ka visi tur redzamie pieaudzētie nagi ir vnk šaušalīgi.

A Aleksa 22.12.2010

Saprotu, ka nav patīkami, bet tomēr...uzreiz vajadzēja šai "meistarei" pateikt, ka par tādu haltūru neko nemaksāsi, tagad cepties nav jēgas. Nepiekritīšu, ka visi mājās slikti taisa nadziņus, jo man pašai ir laba pieredze. Nu nezinu, pajautājiet draudzenēm, gan jau, ka Jums ieteiks labu manikīra meistaru!

A Aleksai 22.12.2010

Es sasmējos ne pa jokam par šiem komentāriem! :DDD
Varbūt meitene vienkārši praktizē un paņēma tik vien kā par materiālu? Gēla nagi+ skropstas kopā 13 lati? Tas taču ir neiedomājami maz, tā nevar būt. Uzskatu klienti paši izvēlas meistarus. Meistars kā māk, tā taisa. Nav brīnums, ka atļaujās iekļauties tik īsā laikā, jo jau citas klientes rindā gaida. Bet var strādāt kvalitatīvi par attiecīgu samaksu, bet tāda rinda ar klientu pieplūdumu nebūs, jo sen jau esmu pārbaudījusi, klientes tagad izvēlas- vienalga ko, vai tas būtu make up, vai tas būtu kosmetologs, vienalga, izvēlas nevis profesionālu, kvalitatīvu meistaru, bet iet sazin kur, sazin pie kā. Un pēc tam atkal pašas nav vainīgas, vainīgi tie citi. Te nu kārtējais rezultāts. Par to tagad cietīs visi citi meistari, jo tādas klientes staigā apkārt un dala visiem savas negācijas, pat tiem, kas vienmēr strādājuši kvalitatīvi, bet nez kāpēc jāuzklausa katreiz klientu kārtējās žēlabas.

M melanija 22.12.2010

Labaak paskaties tieshaam kaadi nadzinji ir shai meitenei galerijaa un tad runaa.
Ja nemaak taisiit tad lai netaisa vispaar. Kas tas ir pie velna, ka visaadas padauzas njems tik baigo naudu, par nagiem kas ir shausmiigi un negliiti uztaisiiti.
Sai meitenei albuumaa draugos meitenju nagi ir arii nesmuki uztaisiiti un ir skjibi, greizi, vispaar drausmas un veel jaamaksaa nauda par neko.
Sievietes aiziet vienreiz un vairak neiet jo kameer nepaarbaudiisi, nezinaasi. Ieliek smukaakos nagus dazas citas meitenes savaas galerijaas un klientes nodomaa ''vai cik skaisti nadzinji'' un dodas tik pie vinjaam, lai gan prasa nauda par neko un kvalitaate drausmiiga.
vainiiga ir tikai taa, kas lika nagus. protams, Gitai buus maaciba, ka pie shiis meitenes neiet labaak vispaar. vismaz citas izvairiisies no izpostiitiem nagiem.
vislabaak pasaam taisiit maajas sev nagus. jo vienai draudzenei jau vina taada ''profesionaaliite'' gandriiz pirkstu nenogrieza.

A Aleksai 22.12.2010

Bet kas jūs pievelk pie tadām meistarēm? Ārišķība vai kas? Tāpēc, ka viņām ir apstākļi kur pieņemt? Es zinu meistari, kas kvalitatīvi taisa, bet laikam nemāk tik labi manipulēt ar sieviešu prātiem. :(( Varbūt vienkārši nereklamējās, nesaprotu.

A a-ha 22.12.2010

Nu vispar ari galerijaa tie nagi ir pasausmigi. Ja jau tos izrada kaa savus labakos darbus, tad limenis tiesaam nav augsts. Un pati Eva...kaa lai to taa pieklaajigak pasaka - pec vulgaras padauzas uzskataas. Man butu bail pie vinjas iet kaut vai taa iemesla delj, ka no nedezinficetajiem instrumentiem kaut ko nopietnu potenciali varetu sakert.
Bet vecmaminjas klatbutne es ari nevaretu isti skaidroties, man ari audzinasana tada, ka veci cilveki ir jaciena. Tomer vareji gan mierigi paskaidrot savas pretenzijas un samaksat tikai pusi

P Pedro 23.12.2010

Nu nevar gribet par tadam summam kvalitativu pakalpojumu. Gels pa 13Ls jau ir sviestmaize, kur nu vel skropstas. Ir kriize, bet tas nenozime ka tur kur ir letak bus labak. Jaatceras, ka meistara darbs nav tikai shaja cena, tur ir ari visi materiali un pa 13Ls tur neko nevar pasakt. Kursus iziet un tad trennejas uz klientiem. Reali shis letas taisitajas saboja visu tirgu. Cilvekam pa dargaku naudu pec tam ari bail ieberzties :(

P Pedro 23.12.2010

Ja kadam interese labs meistars ar labu cenas/kvalitates attiecibu un 10 gadu pieredzi, rakstiet ;)

K kika 23.12.2010

Šausmīga kvalitāte. Es profilaksi pa 10 Ls taisu, salīdzināt nevar!!! Un tā Eva pēc veča izskatās...