Gatis Jaunzems - Slikts meistars

Gatis Jaunzems

Kā celtniecības darbu vadītājs, neiesaku nekādā veidā sadarboties ar Gatis Jaunzems. Cilvēks pēc saviem nedarbiem centīsies tevi izvazāt un apmelot pa internetu. Lieta tāda, ka Gatim Jaunzemam tika uzticēts objekts kurā bija ieklāta parketa grīda Cenā pa 65€/m2, veicot apdares darbus sienām viņš grīdu sabojāja ar ūdeni un grīda sapuva, izraisot 1.000€ zaudējumus.

Pēc kāda laika Gatim tika uzticēts pabeigt apdares darbus citā objektā, kuram bija termiņš. Gatis ieradās un strādāja tikai 4 stundas dienā un nespēja pabeigt darba apjomus, kaut solija, ka pabeigs. Vēlāk tika iesaistīti citi cilvēki kuri pabeidza darbus. Protams citiem cilvēkiem arī ir jāmaksā, bet Gatis vēlējās nopelnīt naudu, kas nav viņa nauda. Saņemot aprēķinu, ka ir zaudējis 500€, Gatis metās internetā ar viltus informāciju un cenšās pazemot publiski.

Viltus informācija

starp šiem notikumiem dēļ Gati Jaunzemi tika sabojātas attiecības ar citu darbinieku, ar ko gatis šobrīd kopā strāda. Darbinieks nozaga 550€ un celtniecības instrumentus. Sarakstoties ar gati, teicu, ka nozagtā nauda neinteresē, ka esmu "apčakarējis" citu darba devēju. Kaut arī tā nebija. Pielikumā redzams viltus informācijas raksts un patiesā informācija

R

Good Intentions 08.01.2022

Drīkst uzzināt, kur jūs atradāt šo darbinieku?

R Raiviiss 08.01.2022

Limbažos. Pazīstams ilgu laiku, prasija darbu, bet tapat rīkojās slikti

Good Intentions 08.01.2022

Skaidrs. Gadās arī tā es jau nodomāju ss vai facebook.

R Raiviiss 08.01.2022

Var jau gadīties, ka atrod facebook vai ssā labus strādniekus. Bet tas ir ļoti, ļoti reti un grūti.

G Gatis1991 11.01.2022

vai tik taja objekta kur grida sapeleja nebija ari tavs bralis?