www.sudzibas.lv Garmin Nekvalitatīva prece

Garmin - Nekvalitatīva prece

Sievai salūza Garmin Vivomove Hr, gandrīz uzreiz pēc garantijas termiņa. Displejs gandrīz pilnīgi tumšs, neko nevar redzēt, neko nevar izdarīt. Zvanot uz servisu, piedāvāja atdot šo sūdu uz remontu, jo citādi es šos pulksteņus nevaru nosaukt. Bet, uz remontu par 177,06€. Jaunus var nopirkt pa 188€. Es tagad nevaru saprast, vai tas ir joks vai kas? Jo reāli nav jēgas pirkt tādus pulksteņus, ja tie kalpo tikai 2 gadus. Nevienam neieteiktu iepirkties pie garmin!

Papildināts Jaroslavs Gavars 14.12.2023

Tikko pārbaudījām cenas uz Garmin pulksteņiem, un izrādās ka jaunāko modeli var nopirkt pat par 159€. Tāpēc nevaru saprast, kāpēc darbnīca nevar izpildīt remontu par zemāko cenu? Tas nozīme tikai un vienīgi vienu lietu -- kompānija ražo preci, ko pati nevar salabot, tikai samainīt pret citu. Bet ja tā prece jau ir izpārdota, tad piedāvā remontu par kosmisko cenu, lai interese uzreiz pazustu.

T Tevnebuszagt420 15.12.2023

Noteikti nemāki spilgtumu uzstādīt.
Un tam modelim ekrāns ir niecīgs un sksidrs, ka knapi kaut ko var redzēt.

J Jaroslavs Gavars 15.12.2023

Spilgtums ir uz max, tāpēc nevajag rakstīts stulbumu. Izlasīju atsauces par Garmin Vivomove un Vivomore - gandrīz visiem ir tādas problēmas. Izrādās ka viņi lika nekvalitatīvus displejus, tieši tāpēc tie izdeg. Bet neviens taču neatsauca tos pulksteņus, jo bizness ir bizness.

J Jaroslavs Gavars 15.12.2023

Un viss tas, ko es uzrakstīju augstāk nebija jautājums par to, kā palielināt spilgtumu, bet par to, ka tur ir problēma. Garmin piedāvā saremontēt pulksteņus 2 nedēļu laikā par 177,06€ un izrakstīt garantiju uz 3 mēnešiem. Vai tas ir OK?