www.sudzibas.lv ĢAP Silvija Liepiņa Slikta un neadekvāta attieksme

ĢAP Silvija Liepiņa - Slikta un neadekvāta attieksme

Esošā ĢAP Silvija Liepiņa pret konkrētiem pacientiem neadekvāti izturās pret pacientiem kā piemēram apsaukājas un pazemo pacientus, kā arī saka ka visu laiku poie viņas ir pilns un nekad nau iespējams pierakstīties un nevar dabūt slimības lapu ja saslimts tad 2 nedēļas ir jāgaida kad varēs tikt pie viņas.
Un kad pienāk pieraksta diena un laiks tad viņa pasaka ka neēsi pierakstījies un ka nau laika pieņemt un viss ir pilns ar cilvēkiem. Tik viena problēma ka pie viņas nekādas rindas nau un 1 stundu laika atnakt 1 cilvēks pie viņas, tad ir jautājums ko viņa dara pārējo laiku kad nenāk pacienti pie viņas. Ieteiktu atbildīgām iestādēm ievietot viņas kabinetā slepus noklausīšanās ierīci vai pat novērošanas kameru ko nevar pamanīt. savādāk pie viņas nekas labāks nebūs jo kad atbrauc no rīgas kāda iestāde tā viņa ir perfektā bet kā nau tāvisas savas dusmas izgāž pret pacientiem.

nau nau gav gav tipisks latvān-lūzer-pajolis. Pašlikvidējies