GĀLES NAMS - Vadība

Netiek ievērotas darbinieka tiesības, izturēšanās pret darbiniekiem, zem katras kritikas! Nirgāšanās darbinieku, pazemošana utt.
Darba drošība netiek ievērota, ja nedari to ko liek un tas neatbilst drošības normām - atlaists!
Par darbu 11 stundas dienā, pārtraukums pusdienās atļauts 15- 20 minūtes.
Patstāvīgi atvilkumi no algas nepaskaidrojot par ko un cik daudz atvilkts!
Slimot šinī iestādē kategoriski aizliegts, par slimošanu draud atlaišana un atvilkumi no algas!

L Likumdevējs 13.08.2010

Šo sūdzību būtu jāadresē Valsts Darba Inspekcijai, nevis šeit!
Latviešu nelaime ir tā, ka pļurkstēt pa kaktiem visi prot, bet kad vajag reāli darboties, tad neviena nav!
Katrs gaida, ka to darīs kāds cits, nebūs tā! Pašiem jārīkojās!

V Vergiem 13.08.2010

Ja ir darba ligums un alga tiek maksata mazaka, ar bankas izzinju par konta apgrozijumu/ ienakosie maksajumi/maksatajs.summa, datums un pasu darba ligumu uz VDI.
Ja alga netiek izmaksata, var iesniegt prasibu tiesaa.
Daudzi motive nemaksasanu ar kaukadiem iztrukumiem...
Iztrukumus un parpalikumus dokumente tikai darbinieku, kas materiali atbildigi tiesa klatbutne veicot inventarizaciju.
Uzlik iztrukumu segsanu isteniba var tikai ar tiesas spriedumu...
Ja ir slimibas lapa un nemaksa pec www.vsaa.lv uzraditas metodikas, jasudzas VDI un var ari iesniegt iesniegumu uz tiesu.
Darba devejs jau tikai nepiln divi ned maksa lapu, talak VSAA.
Ir darbinieki, kuri ir uzvarejusi citus uznemumus, par ilgstosiem parkapumiem, nepamatotu atlaisanu, ieturejumiem, slimibas lapu nemaksasanu.
Nevajag baidities, jo darbaa naudu nesakrasiet, ka nabagi dzimaat, taa ari viss muzs bus janodzivo nabadziba.
Parasti LV darbdeveji neko labu ari par saviem bijusiem darbiniekiem nesaka...ta ka, nav ko baidities.
Zviedrija, piemeram pirms sesdesmit gadiem biezi nemaksaja algas par darbu un velak cilveki to izmainija.
Kunkstot kaktos neko neizmainisiet.
Ja Jums zinami nodoklju parkapumi, zinojiet VID.
Tikai aktiva zinosana un sudzesanas, parvarot bailes palidzeja Norvegija, Somija, Zviedrija un Danija panakt normalas valsts veidosanu.
Tur ari nemaksaja algas, masveidigi, un apstradaja darbiniekus baidot ar atsauksmem, visadi dezinformeja.
Tagad vismaz vietejiem tur ir labi.
Sakartosim savu valsti ar aktivu zinosanu, citadi valsts var izputet un pacelt milzigi lielakus nodokljus.
RIKOJAMIES, ZINOJAM PAR KATRU LIKUMA PARKAPUMU JEBKUR.
TA DARIJA SOMI UN ZVIEDRI, NORVEGI UN DANIJAS CILVEKI.
VINIEM AR AGRAK NEMAKSAJA UN SKALOJA SMADZENES.
---
Ja gribat dzivot ka vergi ar sagandetu veselibu nabadziba, tad turpiniet NERKSTET KAKTOS UN VERGOT!

L LIVA LIEPA 16.08.2010

oja esmu dzirdejusi nevienu vien brinumainu lietu par so .burvigo iestadi ja agrak tika maksatas pieklajigas algas un pret darbiniekiem bij godpratiga attieksme tad tagad kopš pie vadibas stures ir odzinš jaunakais ir vieni vienigi pazemojumi .pati ka varbut ne patstavigais klients esmu saskarusies ar nekorektu attieksmi pret klientiem dazkart pat pret berniem kuriem veikala ir itka paredzets rotalu laukums un ja vadosais darbinieks konkreti Ivars Stuklis var atlauties izlamat vajprata paaugstinata toni bernus un pie viena vel darbiniekus klientu prieksa nu tad kur vispar ir kada robeza sim cilvekam . vai maz sis cilveks atrodas sev piemerota darba vieta?man tiesam ir zel noskatities uz tiem darbiniekiem kuri tur ir ta iebiedeti un katrs tric par savu darba vietu un lauj sevi pazemot cik nu vien iespejams jo bail citu iespeju jau nav labak ta neka nekā... un vadiba to izmanto

A alllao 30.12.2011

Novembrī Siguldā iegādājos datora krēslu. Pirkot krēslu pavaicāju, vai man jāņem krēslu -paraugu, vai man iedos citu. Man atbildēja, ka tas ir pēdējais tāda veida krēsls. Mājās ieraudzījām, ka visu laiku krīt nost ritentiņi. Bet bija doma ka neparizi piefiksējam, mēģinājam vēl un vēl, laika aizbraukt uz veikalu nebija, jo decembrī skolotājiem vienmēr daudz darba. 30 decemrī aizbraucu ar riteni iepirkties "Gāles namā", izstāstīju pārdavējai problēmu, patecu, ka nesaglābāju čeku (tā noteikti bija mana kļūda), bet var būt viņi varot man kaut kādā veidā palīdzēt. Pārdevēja atbildēja " atvediet...paskatīsimies...". Es dodos mājās, izsaucu taksi un kopā ar vīru aizvedam krēslu. Risīnāt šo problēmu iznāca kungs (augstākā amatā). Es atkal izstāstīju, kā nopirku brāķi, bet čeku nesaglābāju...ar ko šajā gadījumā viņš varētu man palīdzēt. Uz to viņš atbildēja, ka viņi sūtītu krēslu uz remontu, bet tās krēsls ir kaut kādas nepazīstamas firmas un nav pirkts " Gāles namā". ( Man vajadzēja pavaicāt kur tad... jo Siguldā vairāk nepalika neviena tāda veida veikala...
Ar tādu sastopos pirmo reizi dzīvē. Tad es palūdzu šo kungu ieskatīties datorā. No satraukuma iepirkšanas dienu atcerējos aptuveni. Un vīņš teica tā...ko jūs domājiet, ka es došu jums rakšņāties datorā, kaut es palūdzu to izdarīt viņam. Vēl bija iespēja ieskatīties datorā, jo šo pirkumu man aizveda uz " Gāles nama" mašīnas. Ejot prom es es teicu, lai tad šīs krēsls paliek viņiem. Augsta amata kungs teica, ka te nav nekāda darbnīca un izstuma krēslu ārā. Un vēl pateca tā// Aha ...jūs tūliņ izsauksiet policiju un pateiksiet, ka es nozagu jums šo krēslu// (Katrs spriež pēc sevīm). Jautājums? kā tāds kungs var strādāt ar klientiem? Un ar ko tirgo šajā veikalā, ja nevar atpazīt savas preces, un tik rupji izturās pret klientiem? Es tikai prasīju palīdzību...

J Jurisunko 21.03.2013

Gāles nams ir vispār kaut kāds kaktu kantoris. Man no Mālpils tas ir tuvākais būvmateriālu veikals, bet cenas ir tā saskrūvētas, ka man izdevīgāk ir braukt uz Rīgas depo, kur tādas pašas preces reāli maksā par vismaz 10% lētāk. Tas vēl sīkums, bet brāķus arī viņi mēģina iesmērēt kur vien var. Šodien pat pirku galdneika leņķi un mājās atbraucot konstatēju, ka no vajadzīgajiem 90 grādiem tur ir 87%, kas tas par leņķi, ja es tādā leņķī mēbeles taisītu, tad man neviens tādas šķības nepirktu. Paskatījos, ka viņiem visi leņķi ir vairāk vai mazāk`šķībi, gan lētīe gan arī dārgie, kas pat 13 Ls maksā. Kas uz šo faktu tika norādīts pārdevējam, tad atbilde bija, ka tā jau tagad esot un pašiem esot jāskatās ko pērk. Kur mēs dzīvojam? ES vai mozambikā? Reāli pārdod neizmantojamu preci un pircējs pates esot vainīgs. Tāpat ar atkritumu maisiem ruļļos, nopērku divus ruļļus kur katrā pa 5 maisi (250L) un kā ritinu tos vaļā, tā abos ruļļos pēdējā maisā pamatīgs caurums izrīvēts no nekvalitatīva satīšanas procesa. Paldies par kūkām! Nekad vairs tur neko nepirkšu un neiesaku arī citiem neko tur pirkt, izskatās ka viņi speciāli sameklējuši vislētākos ražotājus ar vislielāko brāķu procentu, lai tik vairāk var sapelnīt, pofig par kvalitāti.