GĀLES NAMS - tirgo brāķi

Šodien, 24.oktobrī būvmateriālu veikalā, , Gāles nams'', SIGULDĀ NOPIRKU TRĪS KVĒLDIEGA 60 W spuldzītes(cenu arī pieklājīgu samaksāju 90.santīmi par spuldzīti, firma-TUNGSRAM), visas trīs uzreiz izdega.Tā nav pirmā reize, kad Siguldā tirgo lampiņas, kur visa partija ir brāķis.Nepērciet un nemaksājiet to lielo cenu par brāķi.Arī uz viets nav kur pārbaudīt preces kvalitāti.

L LIVA LIEPA 13.08.2010

gribetos aizstavet gan bijušos gan esosos un pabridinat ari topošos veikala darbiniekus.pirmam kartam klaja nirgasanas par darbiniekiem nepamatoti algu novilkumi darba laiks ir vienpadsmit stundas sanemam minimalo algu pluss piemaksas kas labakaja gadijuma ir 0, 80 santimi un pectam vel no ta visa novel nodoklus un to ka tev ir itka bezmaksas pusdienas par kuram ari tiesi vai netiesi tiek novilkts no algas tatad ja strada par kasieri un nemot vera to ka no kases tu praktiski nevari iziet jo ir tads ipaš veikala vaditaja vietnieks ka IVARS Stuklis kuram ir jaatskaitas kapec tu ej uz toleti utt...alga galarezultata ir ne vairak ka 190ls.tacu ja strada nodala pareizak gan butu teikt tevi izsuta pa visam nodalam alga bus nedaudz lielaka kadi 225 ls bet ja busi iesmerejies stuklim pakala tad alga bus kadi 280 ne vairak.Un pats galvenais nedod dievs tu saslimsi jo tad ir garantets ka no darba tevi atlaidis taka patiesiba GāLES NAMS IR NEVIS DARBA VIETA BET GAN VIETA KUR PAR TEVIM PANIRGAJAS VARETU PAT TEIKT CIETUMS .

K Kāds 17.08.2010

Par spuldzītēm varu pateikt tā, ka vienmēr visu var atgriezt atpakaļ un samainīt! Ir arī tāda iespēja pārbaudīt šo spuldzīti, ja klients pajautā! Par spuldzītes kvalitāti veikals nevar nest 100% garantiju, jo nav iespējams katru preci pārbaudīt ievedot veikalā. ''Gāles nams'' nav spuldzīšu ražotājs, bet gan tirgotājs. Un veikals var tikai un vienīgi sekot problēmas atrisināšanai līdz tā tiek atrisināta. Atgādinu vēlreiz >>> spuldzīti vienmēr samainām uzreiz, ja tāda pati prece atrodas plauktā, ja nav, tad piedāvājam samainīt pret citu preci!
SECINĀJUMS... Neslavas celšana par firmu THUNGSRAM . ''Pieļauju'' domu, ka jūs paķērāt 36v spuldzīti un ievietojāt 220v patronā.

A allio 30.12.2011

Novembrī Siguldā iegādājos datora krēslu. Pirkot krēslu pavaicāju, vai man jāņem krēslu -paraugu, vai man iedos citu. Man atbildēja, ka tas ir pēdējais tāda veida krēsls. Mājās ieraudzījām, ka visu laiku krīt nost ritentiņi. Bet bija doma ka neparizi piefiksējam, mēģinājam vēl un vēl, laika aizbraukt uz veikalu nebija, jo decembrī skolotājiem vienmēr daudz darba. 30 decemrī aizbraucu ar riteni iepirkties "Gāles namā", izstāstīju pārdavējai problēmu, patecu, ka nesaglābāju čeku (tā noteikti bija mana kļūda), bet var būt viņi varot man kaut kādā veidā palīdzēt. Pārdevēja atbildēja " atvediet...paskatīsimies...". Es dodos mājās, izsaucu taksi un kopā ar vīru aizvedam krēslu. Risīnāt šo problēmu iznāca kungs (augstākā amatā). Es atkal izstāstīju, kā nopirku brāķi, bet čeku nesaglābāju...ar ko šajā gadījumā viņš varētu man palīdzēt. Uz to viņš atbildēja, ka viņi sūtītu krēslu uz remontu, bet tās krēsls ir kaut kādas nepazīstamas firmas un nav pirkts " Gāles namā". ( Man vajadzēja pavaicāt kur tad... jo Siguldā vairāk nepalika neviena tāda veida veikala...
Ar tādu sastopos pirmo reizi dzīvē. Tad es palūdzu šo kungu ieskatīties datorā. No satraukuma iepirkšanas dienu atcerējos aptuveni. Un vīņš teica tā...ko jūs domājiet, ka es došu jums rakšņāties datorā, kaut es palūdzu to izdarīt viņam. Vēl bija iespēja ieskatīties datorā, jo šo pirkumu man aizveda uz " Gāles nama" mašīnas. Ejot prom es es teicu, lai tad šīs krēsls paliek viņiem. Augsta amata kungs teica, ka te nav nekāda darbnīca un izstuma krēslu ārā. Un vēl pateca tā// Aha ...jūs tūliņ izsauksiet policiju un pateiksiet, ka es nozagu jums šo krēslu// (Katrs spriež pēc sevīm). Jautājums? kā tāds kungs var strādāt ar klientiem? Un ar ko tirgo šajā veikalā, ja nevar atpazīt savas preces, un tik rupji izturās pret klientiem? Es tikai prasīju palīdzību...

A allio 14.01.2012

Atsaucoties uz iepriekšējo sūdzību:
problēma atrisinājās pateicoties"Gāles nama" tirdzniecības direktoram Jānim Odziņam. Paldies.