Galerija centrs - neviesmīlība

Šodien ir Valendiena šķiet, laba dien lai ietirgotu labu naudu, un protams darīt klientus laimīgus.
Saprotu ka daži uzēmumi ir ļot, , bizi, , bet vienkāršs, , Labdien, , netraucē.--
-Tādē'ļ liels Fui šodien Double coffee, kur viesmīles ir kā narcises ne labdien, ne kā jums garšo, nerunājot jau par to ka ēdiens ir nekvalitatīvs, man atnes sakaltusu vasabi

dubults fui jaunaipārdevējai grāmatveikalā vispār nekā, ne lABDIEN, ne sveiki, paldies par pirkumu9GODĪGI SKOT TĀ BIJĀ JAU OTRĀ REIZE PIE ŠO METENES), ā euronics veikalā personāls vispār nesaprot ko dara un kur strādā. pat nepārbaudīja vai mana elektroniskā prece strādā. un vakar, kad tur pirku fēnu, es pajautāju, , vai jū pārbudīsiet, kā strādā?, , jā es varu to izdarīt!N""""E JUMS TAS JĀDARA!
Jā esmu kašķīga, bet kas mūs tādus padarA?
ATVAINOJOS, SUNS PALĪDZ RAKSTĪT. DINO ALFA, SUPERR

č ČangalsPleška 14.02.2011

Toze mne koroleva!

E Evelīna 14.02.2011

Tev arī liels FUJJJJJ ka Valentīna dienā raksti tādus mēslus, būtu labāk par romantiku domājusi...;(

L Liene 14.02.2011

Evelīnai Valentīndienā!

E Evelīna 14.02.2011

Tads tev līmenis, noželojami, tā laikam esi tu???Nu ja, piedzimi nepareizajā dzimumā tagad esi Liene:D Tā arī vajadzēja sākt piedzimu kā džeks, bet biju pārak kašķīgs uz visu pasauli un sapratu ka tā vairs nevar turpināt!!!

Tev arī, :Dlai kas tagad būtu sveicu Valentīndienā!!!Novelo to pašu labāko un vairāk mīlestības jo izklausās ka tev viņas tiešām trūkst tapat kā uzmanības!!!

E Esesesseseseseses 14.02.2011

Liene, mans vēlējums Tev Valentīndienā: lai nākamreiz Tev Double coffee atnes svaigi kautu vardi ar putukrējumu no euronics Tev tiek vibrators ar salauztu motoriņu un no grāmatveikala - princese ar mietu pakaļā! :D :D :D :D

E Esesesseseseseses 14.02.2011

Evelīna, Liene īstenībā ir vecis ar lieliem pupiem un dusmīgs uz visu pasauli! :D :D :D :D

L Liene 14.02.2011

Esesesseseseseses-izvēlies, kuras tavējās!

E Esesesseseseseses 14.02.2011

Liene, es tur tik saskatu Tavējos un Tavu mazo dīgļu apenes! Hmmm, laikam Tava dzimta ir dirsēju dzimta, ja jau visas ar iekrāsojumu! :D :D :D :D

č ČangalsPleška 14.02.2011

Esesesseseseseses ! Eto Zinka tebe pi6et! A ne liene!

Dumajesh?! Hmmmm...

Z Zinaida 14.02.2011

Čangal, komandi bzdetj nebilo!

H harijs 14.02.2011

A viņiem pofig, - Tu nāc un ej. Tā pat arī man, eju un aizeju.