Galdiņ, Klājies - Slikts serviss

Kategoriski NEIESAKU kafejnīcu "Galdiņ, Klājies"!

Gribējām nosvinēt šajā kafejnīcā ģimenes nelielas svinības.

Lauku kafejnīcai Cenas ir neadekvāti uzpūstas, dažas ēdienkartes pozīcijas ir dārgākas par Rīgas, bet ēdienu kvalitāte absolūti neatbilst cenām. Par piedevām jāmaksā atsevišķi.

Pasūtījām (Cenas jau ir norādītas ar piedevām) baraviku krēmzupu (4 eiro) , pamatēdienus (grilēts lasis - 17,00 eiro, grilēta vistas fileja ar garneļu mērci - 13,50 eiro, grilēta cūkgaļa ar sēņu mērci - 12,90 eiro, lasis garneļu mērcē - 18,50 eiro, desertus 4,00 - 5,10 eiro) .

Porcijas ir nereāli milzīgas tikai dēļ kartupeļiem un dārzeņu salātiem (kāpostu, biešu - absolūti negaršīgi)!

Grilēts lasis (visas 5 porcijas!) bija plāns, apdedzis un neglīti pārkaltēts! Arī vistas šašliks bija ļoti sauss!

Un pats trakākais un nepieņemams - pilnīgi visi ēdieni bija PĀRSĀLĪTI. Ēdieni tikai izskatās skaisti, bet patiesībā NEĒDAMI. Tik smags un sālīts ēdiens rada vēlmi dzert litrus ūdens!

Kafejnīcas apmeklējums bija ieplānots jau iepriekš, alternatīvas apkārtnē nebija, tāpēc diemžēl plkst. 20.00 vakarā vairs nebija iespējams atteikties no ēdieniem un atrast citu kafejnīcu tuvumā, kā arī bojāt bērna svinības vēlmes pavisam nebija.

No priekšrocībām - skaista pasniegšana, deserti.

Mēs nesaņēmām nekādu prieku un apmierinātību no šis vietas apmeklējuma. Svētki tika sabojāti. Bija ļoti žēl, ka izvēlējāmies šo kafejnīcu.

NEATGRIEZĪSIMIES pie "Galdiņ, Klājies"!
NEIESAKĀM šo vietu nevienam!

K